صفحه 55 از 105 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

من اینو تا تجربه کردم نوشتم
    فک کنم 4 5 روز پیش بود.

Because Internet is for SHARING

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط theone نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت . رفتم انقلاب یک جا پیدا کردم یک روزه بهم داد.با مهر دادگستری و خارجه
    البته ۲۹ تومن ازم گرفت. دیگه چاره ای نبود.

سلام.
    منم خواهش میکنم آدرس اون دارالترجمه رو به منم بدین.
    یه سوال دیگم دارم. ترجمه سوء پیشینه چه مهرایی میخواد؟ دادگستری؟ امور خارجه؟ هر دو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba8080 نمایش پست ها
    در مورد سو پیشینه خدمت دوستان بگم که یه راهی هست که میشه 4روزه نتیجه گرفت
    اول که تو ی دفتر پلیس +10 درخواست میدین
    بعد از 4 یا 5 روز (نتیجه من که 4 روزه آماده شد) میرین یه دادسرا (اسمش یادم نیست)
    که ابتدای خیابون 12 فروردین است (50 متر با میدون انقلاب فاصله داره)
    فوق العاده خلوته و اونجوری نیس که فکر کنین الان همه قاچاقچیا با پابند اونجان!!!
    میرین بخش سو پیشینه تو اتاق 2 براتون رو فیشی که از پلیس +10 گرفتین یه چیزی مینویسه و مهر میکنه
    بعدش اونو میبرن آگاهی کل که تو خیابون وحدت اسلامی هست یه کم پایین تر از چهار راه شاپور
    میرین تو و نتیجه سو پیشینه رو بهتون میده ولی بدون مهر
    دوباره باید اونو ببرین همون دادسرا که گفتم تا مهر کنه و در این لحظه غذای شما آماده میل کردن است!!

سلام
    از کجا فهمیدین نتبجش اماده شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط r.rasi نمایش پست ها
    سلام

سلام
    خوب باید برین بپرسین دیگه
    از آگاهی کل که تو خیابون وحدت اسلامی هست بهتون میگه
    نتیجه من که 4 روز بعد از اینکه رفتم پلیس +10000 اماده بود

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    من وقتی‌ رفته بودم مرکز یادمه که به سادگی‌ نگذشت برم ۲ ساختمون مرکزی، گفتم دفعه پیش که تقاضا دادم نرسیده تا گذاشت برم...
    بعدشم وقتی‌ رفتم دفعهٔ اول گفت هنوز اطلاعاتت برای ما نیومده، ۲ ،۳ روز بعد رفتم نگاه کرد تو کامپیوترش گفت واسه تورو پرینت گرفتم. بعد با کلی‌ اصرار اجازه داد از بین کاغذها که تعدادش هم خیلی‌ زیاد بود مال خودمو گشتم و پیدا کردم و مهرش کرد. اگه مثلا ۱ روز دیرتر رفته بودم، به گفته خودش، اونها رو تحویل پیک میداد که ببره واسه تایید...
    یعنی‌ به شانس هم بستگی داره، بهتره بعد از اینکه +۱۰ تقاضا دادید چند روز صبر کنید بعد برید
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    من وقتی‌ رفته بودم مرکز یادمه که به سادگی‌ نگذشت برم ۲ ساختمون مرکزی، گفتم دفعه پیش که تقاضا دادم نرسیده تا گذاشت برم...
    بعدشم وقتی‌ رفتم دفعهٔ اول گفت هنوز اطلاعاتت برای ما نیومده، ۲ ،۳ روز بعد رفتم نگاه کرد تو کامپیوترش گفت واسه تورو پرینت گرفتم. بعد با کلی‌ اصرار اجازه داد از بین کاغذها که تعدادش هم خیلی‌ زیاد بود مال خودمو گشتم و پیدا کردم و مهرش کرد. اگه مثلا ۱ روز دیرتر رفته بودم، به گفته خودش، اونها رو تحویل پیک میداد که ببره واسه تایید...
    یعنی‌ به شانس هم بستگی داره، بهتره بعد از اینکه +۱۰ تقاضا دادید چند روز صبر کنید بعد برید

من فردای روزی که رفتن پلبس+10 رفتم وحدت اسلامی گفت 48 ساعت طول میکشه تا بیاد تو سیستم. گفت 2 روزدیگه(چهارشنبه) برو 12 فروردین بعدم از اونجا میفرستنت اینجا. من واسه اطمینان شنبه میخوام برم. اما نمیدونم کارم انجام میشه یا نه.
    راستی برای همراه هم سوء پیشینه میخواد؟

Junior Member

سلام.
    منم خواهش میکنم آدرس اون دارالترجمه رو به منم بدین.
    یه سوال دیگم دارم. ترجمه سوء پیشینه چه مهرایی میخواد؟ دادگستری؟ امور خارجه؟ هر دو؟
    ببين هر دارالترجمه ببري بگي ميخواي يك روزه فوري ترجمه بشه برات اين كار و ميكنن من خودم بردم دارالترجمه دكتر افتخار خ شيراز شمالي بالاي پاساژ پاپلي و ازم 30000 تومن گرفتن و يك روزه بهم دادن من هم مهر دادگستري هم امورخارجه رو واسه سوپيشينه گرفتم اما بقيه مداركم فقط دادگستري بود

Junior Member

من همه ی مدارکمو فقط با مهر مترجم فرستادم و از یکی که مطلع بود پرسیدم گفت هیچ تایید دیگه ای نمیخواد! تا حالا هم ندیدم از مدرک ترجمه شده کسی واسه تایید نداشتن ایراد گرفته باشن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa_ha نمایش پست ها
    ببين هر دارالترجمه ببري بگي ميخواي يك روزه فوري ترجمه بشه برات اين كار و ميكنن من خودم بردم دارالترجمه دكتر افتخار خ شيراز شمالي بالاي پاساژ پاپلي و ازم 30000 تومن گرفتن و يك روزه بهم دادن من هم مهر دادگستري هم امورخارجه رو واسه سوپيشينه گرفتم اما بقيه مداركم فقط دادگستري بود

Junior Member

من از کرج تونستم یک روزه سوء پیشینه بگیرم
    اینجا باید بری اداره آگاهی، بعدشم بهم گفتن اگه 10 تومن بدی یه روزه بهت میدیم!! سه شنبه ظهر رفتم گواهی 4شنبه 8صبح آماده بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مستر مکانیک کونکوردیا

كلانتري ها اتفاقا سريعتر هم ميدند
    بايد بري اداره آگاهي
    بخش تشخيص هويت
    حداكثر دو روزه بهت ميدند
    ولي پليس +10 زودتر از ده روز نميده
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    ببخشيد از اصفهان يا شاهين شهر كسي گواهي گرفته چون من سوال كردم گفتند بايد بري كلانتري ميخواستم يدونم فرق داره با پليس +10 چقدر طول ميكشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)