صفحه 6 از 105 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن فرم عدم سوء پیشینه

خیلی ممنونم از جوابتون آقای farzam.
    من از دو شعبه متفاوت پلیس +10 پرسیدم ولی هر دو جا یه چیز میگفتن.
    شما دقیقاً چه تاریخی رفته بودید، بعد 7/2/87 بود؟(ظاهرن از اون تاریخ همه چی تغییر کرده!!!)
    یه سوال دیگه اینکه : از پلیس +10 شعبه هفت تیر اقدام کردید؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

farzam2007
    Guest

سلام فکر میکنم منظورتون روشنک هست چون منم سوالم همینه ;D

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط hengam
    خیلی ممنونم از جوابتون آقای farzam.
    من از دو شعبه متفاوت پلیس +10 پرسیدم ولی هر دو جا یه چیز میگفتن.
    شما دقیقاً چه تاریخی رفته بودید، بعد 7/2/87 بود؟(ظاهرن از اون تاریخ همه چی تغییر کرده!!!)
    یه سوال دیگه اینکه : از پلیس +10 شعبه هفت تیر اقدام کردید؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون
    نیت مهمه
    من هفته قبلش رفته بودم. ولی یادمه همون موقع هم میگفتند شعبه هایی هستند که خیلی سخت میگیرن و همین برخوردی رو که شما میگین کردن. به هرحال امتحانش ضرری نداره.

بله +10 هفت تیر. همون طور که میدونین شمال میدونه

Senior Member maryamf آواتار ها

بچه ها دیروز تو سفارت به من گفتن گواهی عدم سوء پیشینه رو از نزدیکترین کلانتری به خونمون بگیرم و همچین گفتن من فکر کردم همون لحظه می دن ولی حالا می بینم شما می گین 14 روز طول می کشه و جاهای بخصوصی باید بریم. پس یعنی آفیسره اشتباه گفته؟

Junior Member

سلام
    گواهی سوء پیشینه رو الان دیگه دفاتر پلیس + 10 میدن. البته اکثرشون از شما معرفی نامه می خوان(که ما که واسه سفارت می خوایم نداریم). من هفته پیش به حرف روشنک جان گوش کردم و رفتم هفت تیر. اونجا از من هیچی نخواستن ضمن اینکه برخلاف بقیه جاها مسئولش خیلی مودب و مهربون بود. همینجا از روشنک خانم واسه راهنماییشون تشکر می کنم.
    راستی وقتی انگشت نگاری می کنین یه رسید بهتون می ده که توش نوشته گواهی سوء پیشینه 20 روز کاری بعد به آدرستون فرستاده می شه!!
    موفق باشید

من رفتم کلانتری محلمون (یوسف آباد) از اونجا گفتن برو میدون نیلوفر (مسجد الرضا) از اونجا گفتن برو 10+ زنگ زدم گفتن به 10+ سهروردی گفت باید بری نوفلو شاتو پیش آقای طالعی، زنگ زدم اونجا گفتن نباید بیای اینجا، زنگ زدم به 10+ ونک گفت بیا ، رفتم گفت معرفی نامه می خواد از نوفلو شاتو اگه برای سفارت می خواد منم فعلا ولش کردم . . .
    The things you own end up owning you

Senior Member maryamf آواتار ها

من همونطور که دوستان گفتن رفتم ضلع شمالی میدون هفت تیر سمت راست، پلیس +10، اول گفت معرفی نامه، گفتم برا سفارت می خوام معرفی نامه نمی ده.. گفت فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت بدم + اصل تا مطابقت بده، 4500 تومن هم پول و یه رسید داد. تا 14-20 روز دیگه هم میدهند. جای دیگه نرید الکی معطل بشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    من رفتم کلانتری محلمون (یوسف آباد) از اونجا گفتن برو میدون نیلوفر (مسجد الرضا) از اونجا گفتن برو 10+ زنگ زدم گفتن به 10+ سهروردی گفت باید بری نوفلو شاتو پیش آقای طالعی، زنگ زدم اونجا گفتن نباید بیای اینجا، زنگ زدم به 10+ ونک گفت بیا ، رفتم گفت معرفی نامه می خواد از نوفلو شاتو اگه برای سفارت می خواد منم فعلا ولش کردم . . .
    شما رو با توپ فوتبال اشتباهي نگرفته بودن؟؟؟؟چقدر اذيت مي كنن...
    حالا اين فرم عدم شو ئ پيشينه واسه چيه؟؟؟منكه گذرنامه خواستم بگيرم چيزي بهم نگفتن!
    لاگه واسه ويزا لازمه واسه كدوم كشور كه ما هم اگه مهمه بريم دنبالش عقب نيفتيم؟؟؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    شما رو با توپ فوتبال اشتباهي نگرفته بودن؟؟؟؟چقدر اذيت مي كنن...
    حالا اين فرم عدم شو ئ پيشينه واسه چيه؟؟؟منكه گذرنامه خواستم بگيرم چيزي بهم نگفتن!
    لاگه واسه ويزا لازمه واسه كدوم كشور كه ما هم اگه مهمه بريم دنبالش عقب نيفتيم؟؟؟
    توپ فوتبال هم یه چیزی اونور تر، برای سفارت کانادا لازمه.
    The things you own end up owning you

Junior Member

یعنی ما که واسه ویزا apply کردیم و پاسپورتمون دست سفارته نمی تونیم درخواست گواهی عدم سوء پیشینه بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)