صفحه 7 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن فرم عدم سوء پیشینه

من می دونم فرانسه از دو تا از استادامون که یه کنفرانسی می خواستن برن خواسته بود، آلمان هم از من خواست بعدش که اقدام کردم گفتن اگه لازم شد بهم زنگ می زنن ببرم..

حالا اگه دو ماه دیگه زنگ زدن من دوباره باید همه این کارارو بکنم؟؟

نمیخوام بحثای قبیله ای رو اینجا دامن بزنم اما انصافا خیری اگر تو این فروم هست از بچه های علم و صنعته. روشنک جان دست شما درد نکنه امروز رفتم پلیس+10 هفت تیر و با رسید برگشتم. کلهم 10 دقیقه کار داشت. وقتی شنیدم رفقا چقدر این در اون در زدند و سیاه و کبود شدند از صمیم قلب از روشنک تشکر کردم
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

من ميخواستم بدونم كه همسرم هم بايد گواهي سوء پيشينه بگيره و يا فقط من بگيرم كافيه؟

Senior Member maryamf آواتار ها

ببینید گواهی عدم سوء پیشینه یه چیز کاملا شخصی باید باشه و من فکر نمی کنم بشه.. چون هیچوقت کسی رو به خاطر جرم کسی دیگه مجازات نمی کنن و کسی رو هم به خاطر درستکاری کس دیگه پاداش نمی دن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مریـم
    من همونطور که دوستان گفتن رفتم ضلع شمالی میدون هفت تیر سمت راست، پلیس +10، اول گفت معرفی نامه، گفتم برا سفارت می خوام معرفی نامه نمی ده.. گفت فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت بدم + اصل تا مطابقت بده، 4500 تومن هم پول و یه رسید داد. تا 14-20 روز دیگه هم میدهند. جای دیگه نرید الکی معطل بشین.
    بدون اصل پاسپورت نمیشه؟ پاسپورتمو دادم به سفارت.
    عکس نمی خوان؟
    مبلغ رو به خودشون دادین یا به حسابی ریختین؟

مراحل کار در پلیس+10 هفت تیر:
    1. ورود از در !
    2. همراه داشتن 1 قطعه عکس+ اصل شناسنامه و کپی اون +کارت ملی و کپی اون( من فقط کپی کارت موقت ملی رو به علت علاقه شخصی! دادم که اگر هم نمیدادم ازم احتمالا نمیخواست. حالا شما ببرید.)
    3. رفتن توی نوبت (1 ساعتی تو نوبت بودم چون نیم ساعت ناهارشون طول کشید. ما ملت هم چغندر بودیم بیرون!)
    4. برداشتن اثر انگشت
    5. 4500 همون جا نقد ازتون میگیرن. لازم نیست پولی به حسابی بریزید.
    6. یک رسید بهتون میدن که نوشته طی 20 روز کاری آینده به آدرستون ارسال میشه.

در ضمن گواهی عدم سوء پیشینه به دختر، پسر، پیر،جوون، خوشگل و زشت بودن هم هیچ ربطی نداره. فقط من دلم خنک میشه که این دخترا هم یه کم از این کارا بکنند. والا من میبینم اینا فقط یه پذیرش میگیرن صبحش میرن دم در سفارت. این که نشد که! آدم در کوران امور نظام وظیفس که آبدیده میشه
    نابرده رنج گنج میسر نمیشود.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    در ضمن گواهی عدم سوء پیشینه به دختر، پسر، پیر،جوون، خوشگل و زشت بودن هم هیچ ربطی نداره. فقط من دلم خنک میشه که این دخترا هم یه کم از این کارا بکنند. والا من میبینم اینا فقط یه پذیرش میگیرن صبحش میرن دم در سفارت. این که نشد که! آدم در کوران امور نظام وظیفس که آبدیده میشه
    نابرده رنج گنج میسر نمیشود.
    مدير حواست باشه اگه دخترا كسي رو نفرين كنن به خاك سياه ميشينه!!!! :-*
    حالا از من گفتن بود :P
    تو اين 7 تير برگه معرفي نمي خوان؟اگه از يه جاي ديگه معرفي بگيريم واسه انگشت نگاري تو جواب انگشت نگاري مينويسن اين عدم سوء پيشينه واسه مثلا فلان شركت بوده؟؟؟؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

بهروز جون میبینی که من سالم و سر حالم. نفرینم زیاد شدم تاحالا
    اگه گفت معرفی نامه، بگو برای سفارت میخوام و سفارت به کسی معرفی نامه نمیده. سریع قبول میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    بهروز جون میبینی که من سالم و سر حالم. نفرینم زیاد شدم تاحالا
    اگه گفت معرفی نامه، بگو برای سفارت میخوام و سفارت به کسی معرفی نامه نمیده. سریع قبول میکنند.
    سلام،

مدیر جان، مدرکی در ارتباط با نظام وظیفه نمیخوان؟ قبلاً که معرفی نامه دانشگاه یا کارت معافی و اینا میخواستن! الان دیگه نیاز نیست؟
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Junior Member

دوستان یک سوال مهم

در سوپیشینه ، تاریخ شروع اعتبار ، روزی که اقدام کردیم میخوره یا روزی که اونا صادر میکنن؟ و تقریبا زمانی که به دست ما میرسه (بعد از 20 روز) چند روز از اعتبارش گذشته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)