صفحه 79 از 105 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

سلام دوستان

من کانادا هستم و نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه دارم و اینجا سفارت نداریم .

من قبل از اینکه ایران را ترک کنم،۲ سال پیش گواهی عدم سوء پیشینه گرفتم، آیا امکانش هست که بستگان درجه یک بدون حضور من در مشهد یا تهران بتونند این گواهی رو به سریع ترین راه ممکن بگیرند؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.M نمایش پست ها
    من کانادا هستم و نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه دارم و اینجا سفارت نداریم .

من قبل از اینکه ایران را ترک کنم،۲ سال پیش گواهی عدم سوء پیشینه گرفتم، آیا امکانش هست که بستگان درجه یک بدون حضور من در مشهد یا تهران بتونند این گواهی رو به سریع ترین راه ممکن بگیرند؟
    بنابراین شما اطلاعات و بایومتریکتون در سیستم ثبت هست، بله، قاعدتا نباید مشکلی باشه.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

دوستان سلام.
    یه سوالی پیش اومده بود برام؛ اول اینکه ایا فرقی بین "تهمت دزدی" و "دزدی" زدن به کسی هست؟ چطور میشه اثبات کرد که در یه دزدی کسی تقصیر نداشته؟
    دوم: من تابستون گذشته PR کانادا رو گرفتم. منتهی مدتی بعد یه همچین مشکلی پیش اومد و تهمت دزدی به من زدند. به هیچ روشی نتونستم اثبات بی گناهی کنم. سپس از من نوعی تعهد گرفتن (بازداشت و زندان نداشتم) و گفتند که سوءپیشینه ثبت نمیشه. فقط اسمم توی کامپیوترشون نوشته میشه (نوعی تعهد گرفتن) و بعد مدتی حذف میشه.
    میخواستم بدونم اول اینکه ایا این مسئله من رو ممنوع الخروج کرده؟ دوم اینکه ایا همچنان اجازه ی ورود به کانادا رو دارم؟ و اینکه ایا توی کانادا ممکنه متوجه بشند؟
    نکته اینجاست که نه بازداشت و زندان و... داشتم، نه سوءپیشینه ثبت شد. توی اثبات بیگناهی هم ناموفق بودم. لطفا سریع تر جواب بدین اگه امکانش بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    بله، قاعدتا دو تا تمبر گوشه سمت راست میخوره، و مهر دادگستری هم روی عکس و هم پایین صفحه.
    احتمالا مشکل تاریخ صدور (بیشتر از 3 ماه) یا ترجمه انگلیسی گواهی بوده، دلیل خاصی ذکر نشده؟
    مشکل فرمت گواهی هست.
    به هیج عنوان عدم سوء پیشینه از شهرستان ها نگیرید (مگر اینکه فقط برای سفارتی ارسال می کنید که کارمندان ایرانی پرونده رو بررسی می کنند)
    فقط از تهران اقدام کنید (با اثر انگشت).
    طبق گفته سجل کیفری در سال های اخیر، اکثر کشورها فقط گواهی های فرمت تهران رو قبول دارند. (تمبر با مهر دادگستری روی عکس)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط frl نمایش پست ها
    عدم سو پیشینه از خارج از ایران

سلام
    من دو سال پیش که ایران بودم، عدم سو پیشینه رو گرفته بودم. الان که لازم داشتم، پدرم با کپی شناسنامه خودش و من ، رفت خیابان 12 فروردین ، روبروی 16 اذر ، ساختمان دادگستری ، و یک روزه برام دوباره گواهی رو گرفت. این سریعترین راهه

سلام

ممنون می شم اگر لطفا بگین ساختمان دادگستری دقیقا به چه بخشی مراجعه کردند؟ البته من باید از مشهد اقدام کنم و برام پرسیدن گفتن هیچ راهی نداره و من باید مجدد اثر انگشت بکیرم اینجا (کانادا) و با بقیه مدارک بفرستم ایران (با اینکه ۲ سال پیش سوپیشینه گرفتم و اصلا ایران نبودم ار اون زمان) می خوام بدونم برای شما دقیقا به چه ارگانی مراجعه کردند؟

سلام دوستان
    امروز برای گرفتن سو پیشینه از سفارت یک کشور خارجی، مجبور شدم انگشت نگاری اینترپل را بدم، مراحلش به شکل زیر هست:

در ایران فقط پلیس+10 چهارراه پاسداران تهران انگشت نگاری مورد قبول سفارت های کشورهای خارجی را انجام میده.
    آدرس: نرسیده به چهارراه پاسداران- بهستان دهم- روبروی بانک انصار- تعاونی مصرف 06- پارکینگ تعاونی-پلیس+10

مدارک مورد نیاز: اصل پاسپورت و شناسنامه+یک قطعه عکس 3*4 جدید+مبلغ 40 تومن(کارت خوان موجود هست)

کدپستی منزلتون را بدونید حتما

کارش حدود یک ربع طول میکشه و بهتون یک برگه مهرشده به انگلیسی میده ک اثر انگشتتون و اطلاعات پاسپورتتون داخلش هست هست.

موفق باشید

دوستان من 2 سال هست که برای تحصیل مقیم خارج از کشور هستم. برای ویزای تحصیلی کانادا من به گواهی عدم سوء پیشینه نیاز دارم. سفارت ایران به من میگه این مدرک 4 ماهه آماده میشه. آیا کسی تجربه مشابه داشته و می دونه برای اینکه سریعتر گرفت این مدرک رو، چیکار باید کرد؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    دوستان من 2 سال هست که برای تحصیل مقیم خارج از کشور هستم. برای ویزای تحصیلی کانادا من به گواهی عدم سوء پیشینه نیاز دارم. سفارت ایران به من میگه این مدرک 4 ماهه آماده میشه. آیا کسی تجربه مشابه داشته و می دونه برای اینکه سریعتر گرفت این مدرک رو، چیکار باید کرد؟ ممنونم
    دوست عزیز من اطلاعاتم کامل نیست ولی ظاهرا کلا سه راه هست برای گرفتن سوپیشینه از کشوری ک مثلا چند سال قبلا زندگی کردید:
    یکی اینکه خودتون برید اون کشور و شخصا درخواست بدید
    یکی اینکه آشنایی از شما بره دنبال کاراتون اون کشور و سوپیشینه را بگیره
    آخریشم اینکه مراجعه کنید به کنسول یا سفارت اون کشور تو ایران(تهران).

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.M نمایش پست ها
    سلام

ممنون می شم اگر لطفا بگین ساختمان دادگستری دقیقا به چه بخشی مراجعه کردند؟ البته من باید از مشهد اقدام کنم و برام پرسیدن گفتن هیچ راهی نداره و من باید مجدد اثر انگشت بکیرم اینجا (کانادا) و با بقیه مدارک بفرستم ایران (با اینکه ۲ سال پیش سوپیشینه گرفتم و اصلا ایران نبودم ار اون زمان) می خوام بدونم برای شما دقیقا به چه ارگانی مراجعه کردند؟
    همون شهر و مرکزی که قبلا مراجعه کرده بودید، مجددا درخواست کنید، اگر یک کپی از قبلی رو ارایه کنید هم عالیه. پیگیری کنید، نباید مشکلی باشه.
    اگر روش 1 جواب نداد (که باید جواب بده)، ایران کارت (فرم) انگشت نگاری مخصوص به خودش رو داره که در کنسولی ایران در تمام کشور های قابل دریافته، شما اون کارت و میبرید و در هر مرکز انگشت نگاری و تشخیص هویت دنیا که بخوایین پرش میکنید و خود کارت یا اسکنش رو میفرستید ایران. از اونجایی که ما در کانادا سفارت نداریم، شاید دوستانتون در کشور های دیگه بتونن اسکن کارت انگشت نگاری رو براتون بفرستند.
    من کمی جستجو کردم اما فقط نسخه فارسی اش رو در این آدرس پیدا کردم!
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    دوست عزیز من اطلاعاتم کامل نیست ولی ظاهرا کلا سه راه هست برای گرفتن سوپیشینه از کشوری ک مثلا چند سال قبلا زندگی کردید:
    یکی اینکه خودتون برید اون کشور و شخصا درخواست بدید
    یکی اینکه آشنایی از شما بره دنبال کاراتون اون کشور و سوپیشینه را بگیره
    آخریشم اینکه مراجعه کنید به کنسول یا سفارت اون کشور تو ایران(تهران).
    1 و 3 بله.
    اما راه 2 امی که پیشنهاد دادید برای بسیاری از کشورها شدنی نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)