صفحه 86 از 105 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA JNTU

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

سلام دوستان کسی میدونه گرفتن سو پیشینه از سفارت هند چقدر طول میکشه؟؟
    ارسال مدارک 2011/7. فایل نامبر2011/9. آپدیت مصاحبه 2014/8. نامه زبان2015/2

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط codec نمایش پست ها
    من این توضیحات را برای همه قرار می دم، حالا هر کی خواست استفاده می کنه، هر کی نخواست راه خودش رو می ره و تجربه ما رو هم یاد میگیره، این فروم بوده که همیشه دردسرهای من رو حل کرده:

- متاسفانه در ایران هر شهرستان یک فرمت دادگستری خودش را داره، مثلا 5 سال قبل گواهی شهرستان تولد من با تمبر صادر می شد؛
    اما از چند سال پیش گواهی شهرستان ما با عکس دیجیتال و بدون کادر تمبر و بدون کد ملی هست (فرمت تهران، بالای صفحه کادر تمبر داره و پایین ذکر می شه بدون تمبر معتبر نیست)

- من تا حالا چندین مرتبه عدم سوء پیشینه از طریق خانواده در ایران گرفتم و همیشه هم از طریق ارسال اثر انگشت انگلیسی از مراکز کانادا بوده و هیج وقت روی فرم فارسی ارسال نکردم (به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی و عکس)

- اداره سجل کیفری در تهران، تنها مرکزی هست که برای شهرستانی ها گواهی عدم سوء پیشینه صادر می کنه. معمولا خانواده شما باید از شما وکلات رسمی داشته باشند. (از این مرکز چند ماه قبل یک نسخه برایم گرفتند)
    اطلاع ندارم آیا این مرکز بدون وکلات، گواهی میده یا نه، اما در شهرستان همیشه بدون وکلات با اثر انگشت، گواهی گرفتند برام.
    من به یکی از دفاتر انگشت نگاری کانادا مراجعه کردم. عکس که روی فرم نزد و فرمتش هم چون من نمی دونستم گفت برای RCMP باشه. آیا شما فرم با عکس فرستادید؟ به چه فرمتی و از کجا؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام
    دوستان من محل تولدم شهر اصفهان است اما تهران زندگی میکنیم و درخواست گواهی رو هم از تهران داده ام.
    چقدر طول میکشد تا گواهی به دست بنده برسد ؟

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

سلام دوستان
    من الان کانادا زندگی میکنم و نیاز به گواهی عدم سوپیشینه دارم ولی امکان رفتن به ایران رو ندارم و همینطور قبلا اثر انگشت الکترونیکی تو ایران ندادم (به صورت قدیمی مهری بوده). الان سریع ترین روشی که بتونم این گواهی رو از ایران بگیرم چی هست ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman11 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من محل تولدم شهر اصفهان است اما تهران زندگی میکنیم و درخواست گواهی رو هم از تهران داده ام.
    چقدر طول میکشد تا گواهی به دست بنده برسد ؟
    پروسه اش معمولا 7 تا 10 روز طول میکشه اگه دیرتر شد و نیومد برید همون دفتر پلیس +10 که درخواست دادید و پیگیری کنید

Junior Member

دوستان خواستم تجربه ام رو اینجا بنویسم شاید به درد یکی مثل خودم خورد
    وقتی 3-4 روز از زمانی که توی دفتر پلیس + 10 درخواست دادید میگذره میتونید برید دفتر آگاهی شاپور پایین تر از چهار راه وحدت اسلامی اونجا برید بخش تشخیص هویت و توجیه کنید که چرا عجله دارید بعدش میفرستنتون یه اتاقی اونجا وقتی ببین از دفتر پلیس + 10 درخواستتون ارسال شده و مشکلی نیست، روی کار شما فوریت میزنن و نهایتا 2 ساعت بعد نامه اتون تایید میشه وقتی نامه رو گرفتید ببرید ساختمون تبریزچی میدون انقلاب- اول دوازده فروردین و اونجا هم براتون مهرش میکنن و تمام!
    فقط حتما کارت ملی و اون نامه پیگیری که توی دفتر پلیس + 10 بهتون میدن همراهتون باشه. اگه صب برید اصلا هم شلوغ نیست برخوردشون هم خوب بود!

Junior Member

سلام
    من ساکن شهرستان هستم. آیا میشه از تهران گواهی عدم سوپیشینه بگیرم به شکل دیجیتالی؟
    ممنون
    I am blessed
    !yes

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahrood univesity of technology----Electrical

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    سلام
    من ساکن شهرستان هستم. آیا میشه از تهران گواهی عدم سوپیشینه بگیرم به شکل دیجیتالی؟
    ممنون
    باید تشریف ببرید پلیس +10 و آدرس دریافت هم در تهران باشد

سلام دوستان
    ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه نیاز به مهر دادگستری و امور خارجه داره یا همون مهر دادگستری که روش خورده کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام
    ایا داشتن محکومیت جزیی هم در گرفتن پذیرش و یا احذ ویزا تاثیر گذار هست
    من خیلی وقته دنبال این فروم بودم اگه لطف کنید راهنمایی کنید تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)