صفحه 89 از 105 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

سلام دوستان

من کانادا هستم و برای پی آر دعوت شدم. گرچه 2 ماه پیش از طریق واشنگتن برای دریافت سو پیشینه اقدام کردم ولی نگران ام که سر موقع به دستم نرسه. الان می خوام از طریق ایران اقدام کنم و اینجا می بینم که برخی دوستان با فرستادن اثر انگشت به ایران تونستن گواهی بگیرن. حالا من 2 تا سوال دارم:

1-آیا کپی سو پیشینه قبلی نیازه (چون من کپی ندارم ازش)
    2-من اصفهانی هستم، آیا در اصفهان یا تهران دفتر پلیس + 10 ای وجود داره که اثر انگشت اخذ شده از کانادا رو مستقیم قبول بکنه؟
    همیشه پشت سر یک نفر در صف هستی، پس راه را برای پشت سری هموار کن!

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک ماه دیگه با ویزای دانشجویی به استرالیا میرم. دوستانم به من توصیه کردند که الان که ابران هستم، برای دریافت گواهی عدم سو پیشینه اقدام کنم تا بعدا که برای pr اقدام میکنم و ایران نیستم کارها راحت تر باشه. سوالی که برام ایجاد شده اینه که اگر الان این گواهی رو بگیرم تا اون زمان معتبر هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک ماه دیگه با ویزای دانشجویی به استرالیا میرم. دوستانم به من توصیه کردند که الان که ابران هستم، برای دریافت گواهی عدم سو پیشینه اقدام کنم تا بعدا که برای pr اقدام میکنم و ایران نیستم کارها راحت تر باشه. سوالی که برام ایجاد شده اینه که اگر الان این گواهی رو بگیرم تا اون زمان معتبر هست؟
    معمولا بیشتر از 6 ماه اعتبار نداره، من شنیدم اخیرا دفتر های پلیس + 10 هستند که اثر انگشت کامپیوتری می گیرن و اینطوری دیگه نیازی به اثر انگشت مجدد برای بررسی سو پیشینه نیست. اگر تا به حال سو پیشینه نگرفته اید، حتما بگیرید و به استرالیا بروید تا رکورد شما در سیستم وجود داشته باشد. من از کانادا با فرستادن اثر انگشت به ایران در عرض یک هفته گرفتم (قبلا از ایران گرفته بودم ولی)
    همیشه پشت سر یک نفر در صف هستی، پس راه را برای پشت سری هموار کن!

Junior Member

سلام دوستان، من برای کار در آلمان گواهی عدم سوپیشینه رو باید به شرکت تحویل بدم،
    بعد از اینکه گواهی رو از پلیس ایران گرفتم همون نامه رو باید ببرم سفارت یا باید اول ترجمه کنم؟
    ممکنه یک نفر پروسه رو توضیح بده؟ روزهای خاصی میشه سفارت رفت برای تایید گواهی سوپیشینه؟ و اینکه چقدر طول میکشه تا تایید کنن؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه تهران

Salam.What are the next steps after sending the finger prints to Iran? Please advise

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

سلام، گواهی عدم سو پیشینه رو از کجا میشه گرفت و باید ترجمه بشه ؟

Junior Member

سلام دوستان

من دوسال در امریکا مستر میخوندم و الان برای پی اچ دی از کانادا پذیرش دارم و مبخوام از همینجا (امریکا) برای ویزا اقدام کنم.

ایا از امریکا باید عدم سو پیشینه بگیرم؟ (ایا این مدرک الزامیه برای ویزای دانشحویی و نداشتنش ممکنه مشکل ایجاد کنه؟ چون اینجا روند گرفتن این مدرک خیلی طولانیه حدود 2 تا 3 ماه )
    حدود سه ماه پیش یک سفر یک ماهه به ایران داشتم باید از ایران هم عدم سو پیشینه بگیرم؟ به خانواده با وکالتنامه میدن این مدرکو؟ (خدود دو سال پیش یکبار
    عدم سو پیشینه گرفتم ایا باز انگشت نگاری لازمه؟)

ممنون

سلام

من روش عدم سو پیشینه گرفتن از انگلیس وقتی‌ ایران زندگی‌ می‌کنین رو اینجا میگم چون تاپیک دیگه‌ای نبود.

من چند سال پیش یک سال انگلیس زندگی‌ کردم و الان ایران هستم، الان می‌خوام مدارکمو بفرستم به ‎NVC‎ باید از انگلیس هم عدم سو پیشینه بگیرم برای اون یک سال. من خیلی‌ در موردش تحقیق کردم، روش گرفتن عدم سو پیشینه از انگلیس تقریبا راحت هست. اول وارد این سایت که لینکش این زیر هست میشین.و میتونین آنلاین اقدام کنید، یک سری مدارک هست که باید داشته باشین مثل پاسپورت، عکس، آدرس محل زندگی‌ در ۱۰ سال گذشته، و اثبات اینکه در حال حاضر کجا ساکن هستین. حدود ۴۵ پوند هم هزینش می‌شه که میتونین آنلاین با کردیت کارت یا دبیت کارت پرداخت کنید یا یه نفر که کارت داره میتونه براتون پرداخت کنه. بهتره که برای ارسال عدم سو پیشینه آدرس ایران که زندگی‌ می‌کنین رو ندین و آدرس دوست یا فامیلتون تو انگلیسو بدین و اون نفر براتون با مسافر بفرسته یا ‎DHL‎ کنه چون بعد از اینکه پست بشه برای انگلیس نهایتأ یک هفته طول میکشه و برای ایران ۴۵ روز (اگه برسه) . برای پرداختش دو حالت عادی ۱۰ روز (۴۵ پوند) و فوری ۲ روز (۸۰ پوند) وجود داره.

https://www.acro.police.uk/police_certificates.aspx‎
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: اکتبر ۲۰۰۹ ,مصاحبه: ژانویه ۲۰۱۳ ,سی‌ اس‌ کیو: jun2013 ,فدرال فایل نامبر:feb2014 , آپدیت: ۱۲جون۲۰۱۶، سی‌ اس‌ کیو جدید:۲۱ ژولای2016 ,مدیکال:sep.26.2016 ,پاس ریکوست:nov/02/2016 ,ویزا:nov/20/2016

Junior Member

سلام
    من یه سوال برام پیش اومده
    اینکه بعضی دوستان میگن فقط گواهی سوپیشینه دفتر پلیس +10 پاسداران برای سفارت های خارجی اعتبار داره یعنی چی دقیقا؟
    یعنی بقیه دفترا اعتبار نداه؟
    و اینکه آیا دفتر پاسداران لاتین میده؟

Junior Member

Hi Folks
    i got police certificate from Iran, while i am living in Canada. I sent my fingerprints to Iran and family followed up
    but unfortunately CIC did not accepted because i had attached only the translated version and copy of it (Black and white copy with stamp of True Copy Certified) which is not acceptable. You should attach the original+the translation
    Hopefully others get expereince.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)