صفحه 93 از 105 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

سلام، میشه لطفا بگید کدوم مرکز تو کانادا رفتین؟ مرسی‌.

نقل قول نوشته اصلی توسط flurion نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای police certificate از کانادا اثر انگشت گرفتم و فرستادم ایران. ایران اثر انگشت رو قبول نکرد و گفت که مهر برجسته نداره. کسی اینجا می دونه که داستان این مهر برجسته چیه و چه جوری میشه گرفت؟ (من با یه notary public صحبت کردم ولی اونا مطمن نبودن که این همون notary sealهست یا نه)

دوستانی که از کانادا اثر انگشت فرستادن:‌ آیا RCMP روی عکستون مهر بجسته زد؟

Junior Member

سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنند من الان دارم برای ویزای 189 استرالیا اقدام می کنم تازه و ممکنه تا یک ماه دیگه برم کانادا و تا ویزای استرالیام بیاد ایران نیستم
    اگه الان سو پیشینه بگیرم و ترجمه کنم برای استرالیا قبول می کنند یا باید موقعی که بیرون ایران هستم هم دوباره اقدام کنم برای سو پیشینه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط flurion نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای police certificate از کانادا اثر انگشت گرفتم و فرستادم ایران. ایران اثر انگشت رو قبول نکرد و گفت که مهر برجسته نداره. کسی اینجا می دونه که داستان این مهر برجسته چیه و چه جوری میشه گرفت؟ (من با یه notary public صحبت کردم ولی اونا مطمن نبودن که این همون notary sealهست یا نه)

دوستانی که از کانادا اثر انگشت فرستادن:‌ آیا RCMP روی عکستون مهر بجسته زد؟
    كجا رفتين براي اثر انگشت؟ مال من عكسي روش نداشت، ولي مهر برجسته زدن روش. عكسا رو جداگونه فرستادم براي دفتر حفظ منافع.

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

سلام دوستان. دفتر حفاظت منافع میگه دریافت گواهی عدم سوپیشینه ۴-۵ ماه زمان میبره و خانوادم از اداره سجل کیفری و پلیس +۱۰ چندروز پیش پرسیدن گفتن انجام نمیدن دیگه. دوستانی هستن که اخیرا این کار رو انجام داده باشن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط victor235 نمایش پست ها
    سلام دوستان. دفتر حفاظت منافع میگه دریافت گواهی عدم سوپیشینه ۴-۵ ماه زمان میبره و خانوادم از اداره سجل کیفری و پلیس +۱۰ چندروز پیش پرسیدن گفتن انجام نمیدن دیگه. دوستانی هستن که اخیرا این کار رو انجام داده باشن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام، من از پروسه ايران اطلاعي ندارم، خونواده من كه هر جا رفتن، نتونستن كاري بكنن. و پروسه دفتر حفظ منافع هم ٥ ماه طول كشيد. البته دفتر حفظ منافع رسيدي بهتون ميده كه شما ميتونين همون رو آپلود كنين براي سي آي سي، اگه اينوايت شدين و سوپيشينه اصلي رو وقتي رسيد دستتون بفرستين براشون.
    البته دوستاني بودن كه همين اواخر هم تونستن از طريق خونوادشون توي ايران اين كار رو انجام بدن، چند صفحه آخر همين تاپيك رو بخونين، اطلاعات بيشتري ميتونين پيدا كنين.
    موفق باشين

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    دوستان این تجربه من هست برای گرفتن گواهی عدم سوپیشینه از خارج از ایران (کانادا). امیدوارم به درد بخوره.
    من اول تماس گرفتم با دفتر حفاظت منافع در واشنگتن و به من گفتند که حداقل ۵ ماه زمان میبره. و بهم گفتند که اثر انگشتی که اینجا گرفتم را هم تایید نمیکنند.
    من هم ترجیح دادم از ایران اقدام کنم. چون تا ۵ ماه نمیتونستم صبر کنم.
    از این موسسه
    https://www.commissionaires.ca/en/national/home
    اثر انگشت گرفتم و عکسی هم بهش الصاق نشده بود. فقط مهر برجسته داشت. من دو نسخه اثرانگشت جوهری گرفتم. ممکن هست اثر انگشت الکترونیکی رو هم براتون پرینت بگیرن روی همون سربرگ که در عمل از اثر جوهری قابل تشخیص نیست.
    با پست DHL به همراه شناسنامه و کارت ملی فرستادم ایران و پدرم به اداره آگاهی (در شهرستان) مراجعه کرد و افسر مربوطه با دیدن برگه اثرانگشت قبول کرده بود (وکالت نامه هم احتیاجی نبوده). البته ظاهرا پول پیک (!!!) هم دریافت کرده بود. بعد از دو روز گواهی رو گرفتن و برام پست کردن. حالا دفتر حفاظت منافع از چه طریقی اقدام میکنه که ۵ ماه معطلی داره نمیدونم. شاید پول پیک رو نمیدن برای همین میگذارنشون ته صف.
    موفق باشید.
    پست مشکلی با فرستادن شناسنامه به ایران نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ایمونولوژی-دانشگاه تهران

سلام دوستان. من برای سفارت استرالیا زودتر از اینکه COE برای روند ویزام بیاد رفتم دنبال کارهای صدور سوء پیشینه. از زمان درخواست (از غرب تهران) تا تحویل درب منزل (تهران) یک بازه زمانی دوشنبه تا سه شنبه هفته بعد طول کشید. اما متاسفانه زود اقدام کرده بودم. وقتی خواستم ببرم برای دالترجمه (آبیز) مهلت قانونی یک ماهه اش گذشته بود اونها هم گفتند ترجمه نمی کنند چون بی ارزش هست.
    روندی که در اینجا دوستان گفته بودند که اگر بروید چهاراره شاپور و بعد هم خیابان دوازده فروردین تا یک روزه گواهی سوءپیشینه را بگیرید من رفتم اما بگذارید آب پاک را بریزم روی دستتون. دیگه این کار انجام نمی شه که نمی شه. من سه شنبه از یک مرکز پلیس +10 در خواست دادم و پنج شنبه (ساعت کار از 9 تا 12) رفتم چهاراره شاپور (آگاهی تهران) مسئولش با هزار التماس قبول کرد که کارم را تسریع کنه و بهم گفت که دیگه دستی گواهی نمیدن. اما من دوباره شنبه برای گرفتن دستی گواهی رفتم ساختمان تبریزچی اول خ دوازده فروردین (طبقه اول- اتاق 3). ولی قاضی به هیچ وجه قبول نکردو گفت اون روند صدور یک روزه به خاطر این بوده که قبلا این روند 40 روزه بوده اما الان که 10 روزه است تحت هیچ شرایطی دستی گواهی را صادر نمی کنیم! هر چی برگه پذیرش و تاریخ ها را هم گفتم و خواهش کردم اعتنا نکرد.
    خلاصه که رفقا اگر این گواهی را نیاز دارید 10 روز قبل و نه خیلی زودتر، براش اقدام کنید و دیگه این گزینه صدور یک روزه و دستی گواهی را به فراموشی بسپارید.

Junior Member

سلام دوستان
    من کانادا هستم و میخوام با ارسال اثر انگشت به تهران از طریق برادرم برای عدم سوپیشینه اقدام کنم آیا کسی اطلاع داره که هنوز قبول میکنند یا خیر؟ لیست مدارک مورد نیاز رو اطلاع دارید؟ با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط SamiraEsfahany نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای سفارت استرالیا زودتر از اینکه COE برای روند ویزام بیاد رفتم دنبال کارهای صدور سوء پیشینه. از زمان درخواست (از غرب تهران) تا تحویل درب منزل (تهران) یک بازه زمانی دوشنبه تا سه شنبه هفته بعد طول کشید. اما متاسفانه زود اقدام کرده بودم. وقتی خواستم ببرم برای دالترجمه (آبیز) مهلت قانونی یک ماهه اش گذشته بود اونها هم گفتند ترجمه نمی کنند چون بی ارزش هست.
    روندی که در اینجا دوستان گفته بودند که اگر بروید چهاراره شاپور و بعد هم خیابان دوازده فروردین تا یک روزه گواهی سوءپیشینه را بگیرید من رفتم اما بگذارید آب پاک را بریزم روی دستتون. دیگه این کار انجام نمی شه که نمی شه. من سه شنبه از یک مرکز پلیس +10 در خواست دادم و پنج شنبه (ساعت کار از 9 تا 12) رفتم چهاراره شاپور (آگاهی تهران) مسئولش با هزار التماس قبول کرد که کارم را تسریع کنه و بهم گفت که دیگه دستی گواهی نمیدن. اما من دوباره شنبه برای گرفتن دستی گواهی رفتم ساختمان تبریزچی اول خ دوازده فروردین (طبقه اول- اتاق 3). ولی قاضی به هیچ وجه قبول نکردو گفت اون روند صدور یک روزه به خاطر این بوده که قبلا این روند 40 روزه بوده اما الان که 10 روزه است تحت هیچ شرایطی دستی گواهی را صادر نمی کنیم! هر چی برگه پذیرش و تاریخ ها را هم گفتم و خواهش کردم اعتنا نکرد.
    خلاصه که رفقا اگر این گواهی را نیاز دارید 10 روز قبل و نه خیلی زودتر، براش اقدام کنید و دیگه این گزینه صدور یک روزه و دستی گواهی را به فراموشی بسپارید.
    خیلی متاسفم از اتفاقی که واستون افتاده دوست عزیز و امیدوارم تو روند کلی کارتون مشکلی ایجاد نکنه
    من تونستم گواهی عدم سو پیشینه یک روزه از یکی از شهرستان ها بگیرم ولی اونجا تو آگاهی آشنا داشتم و انگشت نگاری و تو خود آگاهی انجام دادم و منتظر موندم تا یه نامه به دادگستری بزنن. بعد از نیم ساعت نامه رو بهم دادن و بردم دادگستری و اونا هم گفتن فردا بیا گواهی و بگیر. هرچند که میتونستن همون موقع هم کارو انجام بدن جون فقط یک دقیقه کار داشت واسشون.
    در مجموع برای صدور این گواهی در واقعیت زمان زیادی لازم نیست ولی متاسفانه با قوانین عجیب و غریب همیشگی اینطوری با آینده آدما بازی میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

دوستان من مقيم كانادا هستم. قبلا در ايران عدم سو پيشينه گرفتم. الان كه دوباره لازم دارم، ايا بستگان مى تونن بدون اثر انگشت جديد من برن و گواهى رو بگيرن؟ اثر انگشت من مگه موجود نيست تو سيستم الان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)