صفحه 94 از 105 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    دوستان من مقيم كانادا هستم. قبلا در ايران عدم سو پيشينه گرفتم. الان كه دوباره لازم دارم، ايا بستگان مى تونن بدون اثر انگشت جديد من برن و گواهى رو بگيرن؟ اثر انگشت من مگه موجود نيست تو سيستم الان؟
    فکر نکنم ممکن باشه. ولی من از کانادا اقدام کردم و گرفتم. دو صفحه قبل نوشتم مراحلش رو.

Junior Member victor235 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_Telecommunications

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    دوستان من مقيم كانادا هستم. قبلا در ايران عدم سو پيشينه گرفتم. الان كه دوباره لازم دارم، ايا بستگان مى تونن بدون اثر انگشت جديد من برن و گواهى رو بگيرن؟ اثر انگشت من مگه موجود نيست تو سيستم الان؟
    خانواده من ساکن تهران هرچه تلاش کردن موفق نشدن و میگن از چند هفته پیش قانونش تغییر کرده و دیگه فقط باید از طریق دفتر حفاظت منافع انجام بشه که حدود ۵ ماه طول می کشه. امیدوارم شما موفق بشید و اگر راهی پیدا کردید لطف کنید اینجا بنویسید. ممنون.

Junior Member

شما گوشزد کردید که میتوانید اثر انگشت رو از کانادا براشون بفرستید
    چون دفتر حافظ منافع هم با همون اثر انگشت اقدام میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    دوستان این تجربه من هست برای گرفتن گواهی عدم سوپیشینه از خارج از ایران (کانادا). امیدوارم به درد بخوره.
    من اول تماس گرفتم با دفتر حفاظت منافع در واشنگتن و به من گفتند که حداقل ۵ ماه زمان میبره. و بهم گفتند که اثر انگشتی که اینجا گرفتم را هم تایید نمیکنند.
    من هم ترجیح دادم از ایران اقدام کنم. چون تا ۵ ماه نمیتونستم صبر کنم.
    از این موسسه
    https://www.commissionaires.ca/en/national/home
    اثر انگشت گرفتم و عکسی هم بهش الصاق نشده بود. فقط مهر برجسته داشت. من دو نسخه اثرانگشت جوهری گرفتم. ممکن هست اثر انگشت الکترونیکی رو هم براتون پرینت بگیرن روی همون سربرگ که در عمل از اثر جوهری قابل تشخیص نیست.
    با پست DHL به همراه شناسنامه و کارت ملی فرستادم ایران و پدرم به اداره آگاهی (در شهرستان) مراجعه کرد و افسر مربوطه با دیدن برگه اثرانگشت قبول کرده بود (وکالت نامه هم احتیاجی نبوده). البته ظاهرا پول پیک (!!!) هم دریافت کرده بود. بعد از دو روز گواهی رو گرفتن و برام پست کردن. حالا دفتر حفاظت منافع از چه طریقی اقدام میکنه که ۵ ماه معطلی داره نمیدونم. شاید پول پیک رو نمیدن برای همین میگذارنشون ته صف.
    موفق باشید.

سلام....می تونید بفرمایید هزینه اثر انگشت جوهری جقدر شد وو اینکه جقدر زمان میبره برای دریافتش.... و اینکه آیا این همان فرم c216c هستش؟ چون یه دفتر دیگه هم هست بجز اون لینکی که دادید که برای rcmp هست...ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط victor235 نمایش پست ها
    خانواده من ساکن تهران هرچه تلاش کردن موفق نشدن و میگن از چند هفته پیش قانونش تغییر کرده و دیگه فقط باید از طریق دفتر حفاظت منافع انجام بشه که حدود ۵ ماه طول می کشه. امیدوارم شما موفق بشید و اگر راهی پیدا کردید لطف کنید اینجا بنویسید. ممنون.
    من هم پدر رفت پلیس +10 و گفت باید حتما حضوری اثر انگشت باشه و از کانادا قبول نمیکنند

دوستان راهیی ویا تجربه ایی دارند راهنمایی کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Joojak نمایش پست ها
    سلام، من از پروسه ايران اطلاعي ندارم، خونواده من كه هر جا رفتن، نتونستن كاري بكنن. و پروسه دفتر حفظ منافع هم ٥ ماه طول كشيد. البته دفتر حفظ منافع رسيدي بهتون ميده كه شما ميتونين همون رو آپلود كنين براي سي آي سي، اگه اينوايت شدين و سوپيشينه اصلي رو وقتي رسيد دستتون بفرستين براشون.
    البته دوستاني بودن كه همين اواخر هم تونستن از طريق خونوادشون توي ايران اين كار رو انجام بدن، چند صفحه آخر همين تاپيك رو بخونين، اطلاعات بيشتري ميتونين پيدا كنين.
    موفق باشين
    سوالی که از خدمتون دارم اینه که
    یک آیا کارن ملی شناسنامه و پاسپورت برای پنج ماه پیششون ماند؟
    دوم این که گویا برای برگشت نیاز به پاکت نامه حاوی تمبر برگشت به کاناداست است برای این مورد چه اقدامی کردید
    سوم اینکه من و همسرم باید با هم بفرستیم آیا یک پاکت امکان پذیره ؟
    از کجا اثر انگشت گرفتید

خداوند به همه ما ایرانیان مقیم کانادا صبر عطا کند

Junior Member

در پستهای قبلی خوندم روابط عمومی دادگستری تهران اثر انگشت از کانادا رو قبول میکنه و به آگاهی تهران جهت صدور ارجاع میده
    کسی تجربه جدیدی داره؟
    آدرسش هست
    روبروی دانشگاه تهران ابتدای خیابان دوازده فروردین
    https://goo.gl/maps/u8G9pecBprz

نقل قول نوشته اصلی توسط mateen نمایش پست ها
    سوالی که از خدمتون دارم اینه که
    یک آیا کارن ملی شناسنامه و پاسپورت برای پنج ماه پیششون ماند؟
    دوم این که گویا برای برگشت نیاز به پاکت نامه حاوی تمبر برگشت به کاناداست است برای این مورد چه اقدامی کردید
    سوم اینکه من و همسرم باید با هم بفرستیم آیا یک پاکت امکان پذیره ؟
    از کجا اثر انگشت گرفتید

خداوند به همه ما ایرانیان مقیم کانادا صبر عطا کند
    مدارک بعد از یک ماه بهتون برگردونده میشه و گواهی چندماه بعد میاد. طبق تماس تلفنی من با دفتر حفاظت منافع.

Junior Member

گویا نمیشه عکس آپلود کرد
    من فرم و مکان وزارت امور خارجه رو برای اقدام از کانادا رو پیدا کردم

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مدیریت اجرایی دانشگاه تهران -لیسانس رياضي

نقل قول نوشته اصلی توسط mateen نمایش پست ها
    گویا نمیشه عکس آپلود کرد
    من فرم و مکان وزارت امور خارجه رو برای اقدام از کانادا رو پیدا کردم
    دوست عزیز لطفا لینک یا فایل هایی که پیدا کردید رو به اشتراک بگذارید
    رشته 6 امتازی - زبان خودم 5و5 - زبان همسر 1و1 - یک فرزند- تاریخ صدور فایل نامبر: 9 نوامبر 2010 - ایمیل انتظار مصاحبه: 19/07/2012-تاریخ مصاحبه:14/11/2012 دریافت مدارک توسط فدرال:10/12/2012فایل فدرال: 28/01/2013 تاریخ این پراسس: 18/11/2013 مدیکال: 31/01/2014 مدیکال رسیو: 02/03/2014 پاس ریکوئست:10/04/2014تاریخ لند:20/07/2014تاریخ اخذ شهروندی:؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)