صفحه 95 از 105 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

من اخیرا برای خواهرم در اداره کنسولی ایران، میدان توپخانه، وزارت امورخارجه اقدام کردم. این مدارک نیاز هست:

1- تکمیل سه نسخه فرم درخواست صدور گواهی عدم سو پیشینه توسط متقاضی (دریافت فرم از سایت سفارت و امضای فرم ها توسط خود متقاضی)
    2- دو نسخه آثار انگشتان متقاضی که توسط پلیس کانادا گرفته شده
    3- تصویر صفحات گذرنامه (قسمت مشخصات) و صفحه مهر اقامت یا ویزا یا کپی کارت PR
    4- تصویر همه صفحات شناسنامه متقاضی
    5- تصویر کارت ملی متقاضی
    6- هفت قطعه عکس جدید متقاضی

فرم ها را از این آدرس دانلود کنین www.daftar.org
    پس از تهیه مدارک فوق به وزارت امور خارجه به نشانی زیر مراجعه کنید:

خیابان سپه - جنب سردر باغ ملی - ساختمان شماره 3

نقل قول نوشته اصلی توسط mu3040 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا لینک یا فایل هایی که پیدا کردید رو به اشتراک بگذارید

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مدیریت اجرایی دانشگاه تهران -لیسانس رياضي

نقل قول نوشته اصلی توسط mu_gc نمایش پست ها
    من اخیرا برای خواهرم در اداره کنسولی ایران، میدان توپخانه، وزارت امورخارجه اقدام کردم. این مدارک نیاز هست:

1- تکمیل سه نسخه فرم درخواست صدور گواهی عدم سو پیشینه توسط متقاضی (دریافت فرم از سایت سفارت و امضای فرم ها توسط خود متقاضی)
    5- تصویر کارت ملی متقاضی

ل
    تشکر دوست عزیز آیا در ایران هزینه ایی هم پرداخت کردید لطفا در مورد پرداخت هایی که کردید بگید
    رشته 6 امتازی - زبان خودم 5و5 - زبان همسر 1و1 - یک فرزند- تاریخ صدور فایل نامبر: 9 نوامبر 2010 - ایمیل انتظار مصاحبه: 19/07/2012-تاریخ مصاحبه:14/11/2012 دریافت مدارک توسط فدرال:10/12/2012فایل فدرال: 28/01/2013 تاریخ این پراسس: 18/11/2013 مدیکال: 31/01/2014 مدیکال رسیو: 02/03/2014 پاس ریکوئست:10/04/2014تاریخ لند:20/07/2014تاریخ اخذ شهروندی:؟

Junior Member

دو هفته ایی هم گرفتن

Junior Member

سلام دوستان من برای خانمم اسپانسرشیپی از داخل کانادا اقدام کردم. یک سوال داشتتم، آیا خودم هم باید polic certfiicate بگیرم با وجود اینه پی آر هستم.

اگر جواب مثبت هست، باید چیکا رکنم و با توججه به اینکه 6 ماه پیش اثر انگشت ایران گرفتم راهی هست که از اعضای خانواده بتونن یا تهران یا شهرستان برام سو پیشینه بگیرن.

Junior Member

سلام
    دو روز پيش ايميلي دريافت كردم از سفارت كانادا كه بايد خانمم از ايران عدم سوء پيشينه بگيره ( خانمم عراقي است ايراني نيست ) وچون توي مصاحبه پاسپورتش رو ديدن ٤ باري رفته ايران ( مشهد) گفتن بايد برگه ي عدم سوء پيشينه رو از ايران بگيري ، بچه ها كسي مي دونه كه براي اتباع خارجي ( عراقي) برگه عدم سوء پيشينه رو از كجا در ايران بايد بگيريم وچند روز طول ميكشه؟ هركسي آدرسي كه براي اتباع خارجي در ايران عدم سوء پيشينه رو صادر ميكنه اعلام كنه بي نهايت سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoud123 نمایش پست ها
    سلام
    دو روز پيش ايميلي دريافت كردم از سفارت كانادا كه بايد خانمم از ايران عدم سوء پيشينه بگيره ( خانمم عراقي است ايراني نيست ) وچون توي مصاحبه پاسپورتش رو ديدن ٤ باري رفته ايران ( مشهد) گفتن بايد برگه ي عدم سوء پيشينه رو از ايران بگيري ، بچه ها كسي مي دونه كه براي اتباع خارجي ( عراقي) برگه عدم سوء پيشينه رو از كجا در ايران بايد بگيريم وچند روز طول ميكشه؟ هركسي آدرسي كه براي اتباع خارجي در ايران عدم سوء پيشينه رو صادر ميكنه اعلام كنه بي نهايت سپاسگذارم
    سلام تو سایت (http://www.epolice.ir/page.php?12) گفته شده:
    تذکر 3: اتباع خارجی جهت دریافت گواهی تشخيص هويت در تهران مي‌بايست به پليس مهاجرت و گذرنامه ناجا واقع در خیابان دکتر شریعتی، نبش خیابان معلم، پشت فروشگاه اتکا و در شهرستان‌ها به اداره اتباع خارجی مراجعه نمایند.

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای خانمم اسپانسرشیپی از داخل کانادا اقدام کردم. یک سوال داشتتم، آیا خودم هم باید polic certfiicate بگیرم با وجود اینه پی آر هستم.

اگر جواب مثبت هست، باید چیکا رکنم و با توججه به اینکه 6 ماه پیش اثر انگشت ایران گرفتم راهی هست که از اعضای خانواده بتونن یا تهران یا شهرستان برام سو پیشینه بگیرن.
    دوست عزیز منم دقیقا همین مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید که در نهایت چه کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mu3040 نمایش پست ها
    ل
    تشکر دوست عزیز آیا در ایران هزینه ایی هم پرداخت کردید لطفا در مورد پرداخت هایی که کردید بگید
    دقیق خاطرم نیست
    فکر میکنم برای دو نفر حدود 120 تومن شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mu_gc نمایش پست ها

5- تصویر کارت ملی متقاضی

میشه لطفا بگید چه مدت زمانی طول کشید برا صدور گواهی؟

Junior Member

سلام. ممنون از راهنمایی تون. فکر می کنید هنوز هم این کار رو می کنند؟ چون اینجور که دوستان در پست های قبل عنوان کردند دیگه این کار رو نمی کنن و باید از طریق همون دفتر حفاظت منافع در واشنگتن اقدام کنیم که اون هم چهار پنج ما طول می کشه و غیر منطقیه. نظرتون چیه؟ آیا من درست برداشت کردم؟
    NOC:2151 CIO: October 31, 2011 File No.: January 17, 2012
    process started:April 9, 2013
    medical request & updated docs: January 10, 2014, medical results received:February 4, 2014
    passport request: November 4, 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)