صفحه 96 از 105 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

سلام میشه لطفا بگید کی اقدام کردند و چقدر طول کشید؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان، آیا شما هم نمیتونید توو سایت تاک مدرک آپلود کنید؟ آخه ماله من ایراد پسوند میگیره.

دوستان امکانش هست گواهی عدم سوپیشینه رو از شهرستان ها (مثلا مشهد) گرفت؟ از لحاظ محتوایی و ترجمه در مقایسه با گواهی های صادره از تهران مشکلی بوجود نمیاد؟
    (برای درخواست ویزای کانادا میخوام)

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    دوستان امکانش هست گواهی عدم سوپیشینه رو از شهرستان ها (مثلا مشهد) گرفت؟ از لحاظ محتوایی و ترجمه در مقایسه با گواهی های صادره از تهران مشکلی بوجود نمیاد؟
    (برای درخواست ویزای کانادا میخوام)
    هیچ تفاوتی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط jaana نمایش پست ها
    سلام دوستان،، آیا درسته که گواهی ترجمه شده ی عدم سو پیشینه 6 ماه اعتبار دارد و مهم نیست که مدت اعتبار یک ماهه ی اصل آن گذشته باشد؟ یک ماه اعتبار مدرک اصلی من تمام شده آیا باید جهت ارایه یه سفارت کانادا مجددا اقدام کنم؟
    نیازی نیست،در بدترین حالت اگر بیشتر از سه ماه از تاریخ صدور گذشته باشد ممکن است دوباره از شما درخواست کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز!

من یه سوال داشتم و ازتون می‌خوام کمکم کنید چون واقعا دارم عذاب میکشم ، من 2 سال پیش به همراه خانواده‌ام به آلمان رفتم، متسفانه اتفاقی‌ که نباید می‌‌افتاد ، افتاد و من به جرم دزدی دستگیر شدم البته دزدی نکردم ولی‌ اونا به من میگفتن که تو میخواستی دزدی کنی‌ ...حالا بگذریم بعد از اینکه دستگیر شدم منو بردن اداره پلیس و یه برگ بهم دادن و گفتن اینو امضا کن و بعدشم ولام کردن گفتن برو بات کاری نداریم...حالا سوالام اینه که آیا این تو سابقم رفته و برای اپلی‌ کردن‌ام برای جاهای دیگه مشکل ساز می‌شه یا نه تورو خدا کمکم کنید دارم می‌میرم به خاطره کاری که نکردم دارم عذاب میکشم ....کمکم کنید آیا این واقعا جرم یا نه چیز مهمی‌ نیست

مرسی
    علی‌
    سلام ، من هم دقیقامشکل شما رو پیدا کردم با این تفاوت که پلیس اومد توی فروشگاه اسم و مشخصاتمو ‌پیدا کردن یادداشت کردن یه برگه بهم دادن که من تا دو سال حق ندارم تو‌اون مرکز خرید برم ، بعدم پلیس گفت برگرد خونه ، خیلی ترسیدم به خانوادم هم نمیتونم جیزی بگم ، بهم گفتن یه نامه واست میاد با پست در خونه و توضیح داده که تا دو سال محرومیت دارم برم اون مرکز خرید ، حالا میترسم این سو‌پیشینه بشه ، امضا هم ازم نگرفتن ، به نظرتون چی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    هیچ تفاوتی نداره
    جسارتا یه سوال دیگه م داشتم

در شهرستانایی که پلیس+10 امکان صدور گواهی عدم سو پیشینه رو نداره (شهرستانایی بجز اونایی که در سایت http://www.epolice.ir/page.php?12 ذکر شده) میشه از اداره آگاهی شهرستان این گواهی رو گرفت و ترجمه کرد؟ واسه ویزای کانادا ارزش داره این گواهی؟

Junior Member

سلام آیا بریا کانادا بعد این که سو پیشینه رو گرفتیم باید ترجمه کنیم واسکنش رو بفرستیم یا باید خودشو هارد کپی بزاریم تو پاکت ارسال کنیم؟

سلام دوستان من ۲ ماه قبل از اومدن به کانادا گواهی عدم سوپیشینه گرفته بودم و باهاش ویزای دانشجویی گرفتم. بعد از اون دیگه هیچ وقت ایران نرفتم. آیا الان هم لازمه دوباره گواهی بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط royamoghadasi نمایش پست ها
    سلام دوستان من ۲ ماه قبل از اومدن به کانادا گواهی عدم سوپیشینه گرفته بودم و باهاش ویزای دانشجویی گرفتم. بعد از اون دیگه هیچ وقت ایران نرفتم. آیا الان هم لازمه دوباره گواهی بگیرم؟
    سلام. تا اونجایی که من میدونم اگه قبلا ساکن کشوری بودین که الان دیگه کشور محل اقامتتون نیست باید گواهی سو پیشینه کل مدت اقامتتون رو شامل بشه. یعنی باید بعد از خروج از اون کشور گواهی رو بگیرید. البته مطمعن نیستم که اگه 6 ماه از تاریخ گرفتنش نگذشته باشه باز هم باید گرفت یا نه.
    من خودم جدیدا به خاطر همین مسئله واسه pr ریحجکت شدم. چون یه هفته قبل از ترک ایتالیا گواهی گرفتم و با ویزای کار اومدم کانادا ولی الان برای pr افسر دلیل ریجکتم رو نوشته که گواهی کل مدت بودنم در ایتالیا رو پوشش نمیده. با اینکه من دیگه به ایتالیا برنگشتم.
    اگه کسی تجربه دیگه ای داره خوب میشه که بنویسه چون الان منم همین سوال رو در مورد سو پیشینه ای که از ایران گرفتم دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)