صفحه 97 از 105 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Banned

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnsh نمایش پست ها
    سلام. تا اونجایی که من میدونم اگه قبلا ساکن کشوری بودین که الان دیگه کشور محل اقامتتون نیست باید گواهی سو پیشینه کل مدت اقامتتون رو شامل بشه. یعنی باید بعد از خروج از اون کشور گواهی رو بگیرید. البته مطمعن نیستم که اگه 6 ماه از تاریخ گرفتنش نگذشته باشه باز هم باید گرفت یا نه.
    من خودم جدیدا به خاطر همین مسئله واسه pr ریحجکت شدم. چون یه هفته قبل از ترک ایتالیا گواهی گرفتم و با ویزای کار اومدم کانادا ولی الان برای pr افسر دلیل ریجکتم رو نوشته که گواهی کل مدت بودنم در ایتالیا رو پوشش نمیده. با اینکه من دیگه به ایتالیا برنگشتم.
    اگه کسی تجربه دیگه ای داره خوب میشه که بنویسه چون الان منم همین سوال رو در مورد سو پیشینه ای که از ایران گرفتم دارم.
    ببخشید الان من که دو سه سال ساکن کشور دیگه ام گواهی سوپیشینه رو از کجا بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    ببخشید الان من که دو سه سال ساکن کشور دیگه ام گواهی سوپیشینه رو از کجا بگیرم؟
    اگه منظورتون گواهی سوپیشینه ایرانه که احتمالا باید برید سفارت ایران اگه هم سوپیشینه از کشور محل اقامتتون رو می خواین که دیگه بستگی به سیستم همونجا داره که کجا این گواهی رو میدن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnsh نمایش پست ها
    اگه منظورتون گواهی سوپیشینه ایرانه که احتمالا باید برید سفارت ایران اگه هم سوپیشینه از کشور محل اقامتتون رو می خواین که دیگه بستگی به سیستم همونجا داره که کجا این گواهی رو میدن.
    من واقعیتش نمی دونم من الان 3 سال یه کشور دیگه زندگی میکنم
    آیا اصلا سوپیشینه ایران بدرد سفارت کانادا میخوره؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من الان نزدیک 4 ساله خارج از ایرانم (مشمول هستم). پارسال پاسپورتمو عوض کردم که محل اقامتو ایران زدن.
    حالا میخوام گواهی عدم سوء پیشینه بگیرم. به نظرتون این پاسپورت مشکلی واسه من ایجاد میکنه؟ چون این پاسپورت تو پلیس ایران ثبت نمیشه مثه اینکه. احتمال داره این پاسپورتو تو سیستم نشناسه پلیس اینترپل؟

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

دوستان برای دریافت سوء پیشینه پلیس +10 اعلام کرده برای درخواست برای سفارت های خارجی حتما باید پاسپورت داشته باشین. متاسفانه من تا 2 ماه آینده نمیتونم پاس بگیرم و قصد دارم الان برای سوء پیشینه اقدام کنم .
    آیا گرفتن سوء پیشینه بدون پاسپورت هست ؟ اگر نیست امکان داره برای جای دیگه یی بگیرم و ترجمش کنم ؟

و اینکه آیا سوئ پیشینه صادر شده برای سفارت های خارجی نیاز به ترجمه داره یا خودش انگلیسی هست ؟!

سلام دوستان،
    یه مشکل عجیب برای من رخ داده. من گواهی یوپیشینه م رو 1 اردیبهشت درخواست دادم و دیروز به دستم رسید. من از نسلی هستم که شماره ملی و شماره شناسنامه شون یکیه. توی گواهی من، شماره شناسنامه صفر خورده.
    یعنی گواهی می شود فلانی به شماره شناسنامه 0 و شماره ملی 1122121212 -مثلا- فاقد محکومیت کیفری.
    رفتم شعبه ای که درخواست داده بودم، گفتن همین درسته، چون شماره ملی و شناسنامه ت یکیه اینچنین شده. در حالی که دوستای من با همین شرایط گرفته ن و شماره شناسنامه شون 0 نخورده. من الان اینو ترجمه کنم شماره شناسنامه م رو میزنن 0 خب. این بزرگوار هم هرجی اصرار کردم که چک کنید و بپرسید و یه جا رو بگین من برم خودم بپرسم گفت نخیر چک نمی کنیم و حتما درسته، اگه نبود اصلا صادر نمیشد.
    من چه کنم الان؟ همین درسته؟ دوباره درخواست بدم؟ سه هفته طول می کشه که خب.

سلام
    برای عدم سوپیشینه اثر انگشت به ایران فرستادم و خانواده از وزارت خارجه عدم سوپیشینه رو گرفتند. ولی فقط 1مهر کم رنگ روی عکس داره و 1مهر برجسته که توی اسکن معلوم نیست.
    مشکلی نداره؟

دوستان الان فقط از وزارت امور خارجه میشه عدم گرفت؟ ۱۲ فروردین میدان انقلاب دیگه نمیده؟ میشه لطفا راهنمایی کنید؟چون من انگشت نگاری برای خانواده از کانادا فرستادم خواستم ببینم کجا سریع میده؟

Junior Member

سلام. ببخشید میتونم بپرسم شما اثر انگشت رو که فرستادین ایران خانواده کجا رفتن برای گرفتن گواهی؟ من خانواده م رفتن اداره امور کنسولی وزارت خارجه منتها بهشون گفته بودن که هیچ جوره نمیدیم و باید از طریق دفتر حافظ منافع اقدام کنید که اونم چهار پنج ماه طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    برای عدم سوپیشینه اثر انگشت به ایران فرستادم و خانواده از وزارت خارجه عدم سوپیشینه رو گرفتند. ولی فقط 1مهر کم رنگ روی عکس داره و 1مهر برجسته که توی اسکن معلوم نیست.
    مشکلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه مشکل عجیب برای من رخ داده. من گواهی یوپیشینه م رو 1 اردیبهشت درخواست دادم و دیروز به دستم رسید. من از نسلی هستم که شماره ملی و شماره شناسنامه شون یکیه. توی گواهی من، شماره شناسنامه صفر خورده.
    یعنی گواهی می شود فلانی به شماره شناسنامه 0 و شماره ملی 1122121212 -مثلا- فاقد محکومیت کیفری.
    رفتم شعبه ای که درخواست داده بودم، گفتن همین درسته، چون شماره ملی و شناسنامه ت یکیه اینچنین شده. در حالی که دوستای من با همین شرایط گرفته ن و شماره شناسنامه شون 0 نخورده. من الان اینو ترجمه کنم شماره شناسنامه م رو میزنن 0 خب. این بزرگوار هم هرجی اصرار کردم که چک کنید و بپرسید و یه جا رو بگین من برم خودم بپرسم گفت نخیر چک نمی کنیم و حتما درسته، اگه نبود اصلا صادر نمیشد.
    من چه کنم الان؟ همین درسته؟ دوباره درخواست بدم؟ سه هفته طول می کشه که خب.
    جهت اطلاع آیندگان، من نهایتا نتونستم اینو تغییر بدم. به من گفتن که متولدین 67 به بعد همه شون شماره شناسنامه شون صفر شده تو سیستم چون داریم حذفش می کنیم از سیستم اداری کشور، و برام از ثبت احوال هم استعلام گرفتن گفتن شماره شناسنامه ت صفره! لذا با همون غلطش سپردمش به دارالترجمه و اونا تو ترجمه شون صرفا نوشتن با شماره ملی فلان. شماره شناسنامه رو اصلا ترجمه نکردن و بنابراین عددی که به جای شماره شناسنامه من نوشته شده هم توی ترجمه م نیومد.
    هنوز ویزام نیومده که ببینم آیا به این گیر میدن یا نه، اگه ریجکت شدم خبر میدم :دی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)