صفحه 98 از 105 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    برای عدم سوپیشینه اثر انگشت به ایران فرستادم و خانواده از وزارت خارجه عدم سوپیشینه رو گرفتند. ولی فقط 1مهر کم رنگ روی عکس داره و 1مهر برجسته که توی اسکن معلوم نیست.
    مشکلی نداره؟
    سو پیشینه به انگلیسی هست؟ چقدر بعد از تحویل اثر انگشت به خانواده تون تحویل دادن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من برای گواهی سو پیشینه از دفتر واشنگتن اقدام کردم ولی مثل اینکه این قراره یه چندیدن ماه طول بکشه.
    کسایی که میدن بستگان از ایران اقدام می کنن چقدر طول میکشه؟
    من شنیدم یه نفر اینطوری اقدام کرده بود می گفت قراره دو ماه طول بکشه!
    درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای گواهی سو پیشینه از دفتر واشنگتن اقدام کردم ولی مثل اینکه این قراره یه چندیدن ماه طول بکشه.
    کسایی که میدن بستگان از ایران اقدام می کنن چقدر طول میکشه؟
    من شنیدم یه نفر اینطوری اقدام کرده بود می گفت قراره دو ماه طول بکشه!
    درسته؟
    به ما گفتن دو ماه
    http://econsulate.mfa.ir/index.aspx?...2&pageid=38467

سلام!

روی گواهی عدم سو پیشینه نوشته شده از زمان صدور، به مدت یک ماه اعتبار داره. وقت سفارت من حدود سه هفته‌ای بعد از پایان زمان اعتبار گواهیه. من توی همین تاپیک و قسمت‌های دیگه‌ای از فروم خوندم که اعتبار ترجمه‌ی گواهی شش ماهه. به نظرم منطقی نیست که اعتبار ترجمه بیشتر از اعتبار اصل گواهی باشه! مخصوصاً که توی ترجمه هم خط به خط اصل گواهی و همین موضوع یک ماه اعتبار درج میشه. اگر کسی اطلاعات یا تجربه‌ی مشترکی داره ممنون میشم پاسخ بده.

خیلی از لطف‌تون ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم که توی گواهی عدم سوپیشینه، محلی که براش درخواست کردیم نوشته میشه؟ من برای سفارت میخوام ولی الان به اصل گذرنامه م دسترسی ندارم. اگه بزنم برای یک شرکت میخوام مشکلی پیش میاد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

روی گواهی عدم سو پیشینه نوشته شده از زمان صدور، به مدت یک ماه اعتبار داره. وقت سفارت من حدود سه هفته‌ای بعد از پایان زمان اعتبار گواهیه. من توی همین تاپیک و قسمت‌های دیگه‌ای از فروم خوندم که اعتبار ترجمه‌ی گواهی شش ماهه. به نظرم منطقی نیست که اعتبار ترجمه بیشتر از اعتبار اصل گواهی باشه! مخصوصاً که توی ترجمه هم خط به خط اصل گواهی و همین موضوع یک ماه اعتبار درج میشه. اگر کسی اطلاعات یا تجربه‌ی مشترکی داره ممنون میشم پاسخ بده.

خیلی از لطف‌تون ممنونم.
    بسته به سفارتی که اقدام میکنید سه ماه یا حتی شش ماه بعد از تاریخ صدور رو هم قبول میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم که توی گواهی عدم سوپیشینه، محلی که براش درخواست کردیم نوشته میشه؟ من برای سفارت میخوام ولی الان به اصل گذرنامه م دسترسی ندارم. اگه بزنم برای یک شرکت میخوام مشکلی پیش میاد؟
    ممنون
    هرچیزی بنویسید مهم نیست،محلی که درخواست کردید روی گواهی نوشته نمیشه

Junior Member

سلام دوستان
    تجربه شخصی:
    برای کسانی که می خواهند درخواست عدم سو پیشینه بدهند و کارشون خیلی فوریه خودشون رو علاف تهران نکنند چون امکان نداره با کلی خواهش و اصرار هم کمتر از 10 روز بهشون بدن، خیلی راحت می تونید برید شهرستان روال عادیش یک هفته ای انجام میشه و اگه اصرار کنید حتی می تونید همون روز هم بگیرید من همین مسیر رو رفتم و یک روزه از شهرستان تونستم بگیرم. در صورتی که تهران هرکاری کردم گفتن کمتر از 10 روز امکان نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

خیلی از لطف‌تون ممنونم.
    سلام
    من برای سفارت اتریش رو خدمتتون عرض کنم که اگه سفارت ترجمه رو تایید کنه تا سه ماه اعتبار داره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    دوستان برای دریافت سوء پیشینه پلیس +10 اعلام کرده برای درخواست برای سفارت های خارجی حتما باید پاسپورت داشته باشین. متاسفانه من تا 2 ماه آینده نمیتونم پاس بگیرم و قصد دارم الان برای سوء پیشینه اقدام کنم .
    آیا گرفتن سوء پیشینه بدون پاسپورت هست ؟ اگر نیست امکان داره برای جای دیگه یی بگیرم و ترجمش کنم ؟

و اینکه آیا سوئ پیشینه صادر شده برای سفارت های خارجی نیاز به ترجمه داره یا خودش انگلیسی هست ؟!
    اگه شهرستان اقدام کنید پاسپورت ازتون نمی خوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)