نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نحوه رزرو هتل فرانجورجیو در قبرس

Junior Member

پیش فرض نحوه رزرو هتل فرانجورجیو در قبرس

سلام بر همگی

من برا 20 may وقت سفارت دارم و باید هفته بعد برم سفارت قبرس در تهران و مدرک رزرو کردن هتل رو نشون بدم. از سایت هتل فرانجورجیو رزرو کردم ولی credit card منو نخواست و همینجوری confirmation email فرستاد. من email زدم که اینو سفارت قبول نمی کنه و من باید مدرک پرداختم نشون بدم. ضمنا تبریز هستم و علاقه ای به کار با آژانسها ندارم و فکس کردنم طول می کشه. لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه رزرو هتل فرانجورجیو در قبرس

من یک شب به اونجا زنگ زدم، گفت که مشخصاتت رو شامل اسم و فامیل، ملیت، شماره پلسپورت و تاریخ check in و check out رو براشون fax کنم. منم این کارو کردم و 2 ساعت بعد یک fax بعنوان confirmation فرستاد.
    امیدوارم سفارت همینو قبول کنه!
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

سلام
    متاسفم اما این رسیدی رو که براتون ایمیل کردن یا اون فاکس رو سفارت قبرس قبول نمی کنه. من خودم یه فاکس از فرانجیورجیو داشتم اما سفارت قبول نکرد. (لطفا عکس رو ببینید) می تونید برای این که مطمئن بشید زنگ بزنید سفارت قبرس و خودتون بپرسید 02122201240

اگه credit card ندارید، چاره ای نیست جز متوسل شدن به آژانس ها (همون صبحی که می خواهید برید سفارت اول برید آژانس 5 دقیقه ای برگه رزرو هتل با مهر آژانس رو بگیرید و بعد برید سفارت. من خودم همین کار رو کردم.)

اگه credit card دارید، بهتره از طریق سایت های book online هتل رو در قبرس خودتون رزرو کنید و این بار رسید اینترنتی پرداخت پول و برگه رزرو هتل به همراه عبارت Payment Confirmed یا شبیه این عبارت، روی برگه (که براتون فاکس شده از قبرس) رو ببرید سفارت.
    رزرو هتل و پرداخت پول رو می تونید از طریق چند تا سایت انجام بدید
    http://www.europe-hotelrooms.com
    http://www.reservehotelonline.com

ضمنا برای دریافت و ارسال فاکس نیازی به دستگاه فاکس ندارید، با کامپیوتر فاکس کنید. برید تو control panel در قسمت fax modem و قابلیت فاکس رو نصب کنید (نیاز به cd windows دارید). ارسال فاکس به قبرس حدود 2 دقیقه طول می کشه. نگران قیمتش هم نباشید، گرون نمیشه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

من فرانجیورجیو رو گشتم نبود می شه بگید کدوم هتل موندید و رزرو کردید؟

من رزرو هتل رو از طریق آژانس اقدام کردم.
    پیشنهاد: با هتل فرانجیورجیو تماس بگیرید (تلفن یا ایمیل) و از خودشون در مورد جزئیات پرداخت پول با credit card بپرسید.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

سلام
    فرانجورجیو هتل نیست.از این سوییت اپارتمانهاست. یحیی از اژانس تشریفات رزرو کن راحتتره.

Junior Member

ممنون خودم هم به همین نتیجه رسیدم.

سلام،

قیمتی که آزانس می گیریه برای فرانجورجبو با قیمت ON-LINE یکیه؟ من راستش سایت هتل را دیدم فقط خیلی برام تفاوت اتاق تک نفره با سوئیت واضح نیست. ممنون می شم راهنمایی کنین.

ممنون
    If you wish it, It is no dream

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)