نقل قول نوشته اصلی توسط amintavazohi97 نمایش پست ها
سلام مهندس nima من کارشناسیم رو برق قدرت خوندم دانشگاه کاشان، الان ارشد قبول شدم انرژی های تجدید پذیر دانشگاه تربیت مدرس،خیلی علاقه دارم تو زمینه سیستم قدرت یا مدریت مصرف انرژی در خصوص تجدید پذیر کار کنم یا همون اثرات تجدیدپذیر بر سیستم قدرت،اینجا من میتونم با استادای سیستم قدرتش که تو زمینه ی تجدیدپذیر کار میکنن کار کنم، هدفم اپلای هست برای دکتری، من میتونم دکتری برگردم همون سیستم قدرت تو دانشگاه های اروپا، گیر نمیدن که من ارشد انرژی تجدیدپذیر هست؟؟؟
سلام
من یک مشکل با رشته انرژیهای تجدیدپذیر دارم که دانشجویان همه چیز و در واقع هیچ چیز را فرا می گیرند. دریایی با عمق کم. اصلا ضرورت وجود این رشته را درک نمی کنم.
البته بررسی تاثیر انرژیهای تجدیدپذیر بر شبکه و حتی مایکروگرید موضوع جدیدی نیست و حداقل ده سال است روی آن کار می شود‌.
من خودم اگر یک استاد باشم ترجیح می دهم دانشجو قدرت بگیرم چون تجربه کار با دانشجویان رشته انرژیهای نو را در زمینه انجام پایان نامه ارشد آنهم از دانشگاههای خوب اروپا را دارم چیزی شبیه شترمرغ.
با این وجود شما را نمی خواهم ناامید کنم. اگر پایان نامه شما در حد یک دانشجوی خوب قدرت باشد و مقاله خوبی هم از آن استخراج شود شانس خواهید داشت.