صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 68

موضوع: دانشگاه هايي كه رشته انرژي هاي تجديد پذير(renew able energy)رو دارند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هايي كه رشته انرژي هاي تجديد پذير(renew able energy)رو دارند؟

سلام دوستان،
    کسی واسه Phd در رشته‌ی سیستم‌های انرژی و یا انرژی های تجدید پذیر پذیرش گرفته یا قصد اپلای کردن داره، هست اینجا؟ اگه می‌شه دانشگاهایی رو که می‌شناسه معرفی کنه.
    ممنون.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هايي كه رشته انرژي هاي تجديد پذير(renew able energy)رو دارند؟

معمولا رشته انرژی های تجدید پذیر در فوق لیسانس است و در دکترا شما با انتخاب موضوع پایان نامه مشخص میکنید که میخواهید در این زمینه کار کنید.البته یک مواسسه INNO -ENERGY است که در سوئد، لهستان، آلمان ، اسپانیا و چند تا کشور دیگه برای فوق لیسانس و دکترا دانشجو میپذیرد، همکار آنها در سوئد KTH است.http://www.kic-innoenergy.com/education/phd-school.html
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

سلام دوستان. من لیسانس مهندسی شیمی دارم و میخوام برای ارشد ایران مهندسی انرژی بخونم و بعد برای دکترا خارج از کشور اقدام کنم، میخوام ببینم وضعیت کار دز زمینه انرژی های تجدید پذیر در کشورهای اروپایی یا آمریکا شمالی چطوره؟ اصلا ارزش داره از شیمی بیام انرژی؟ گیج شدم آخه از مهندسی شیمی هم بدم نمیاد ولی علاقه زیادی به مباحث انرژی های تجدیدپذیر و پاک دارم و هروقت خبری تو این فیلد می شنوم کلی حال میکنم و ذوق میکنیممممممممم!!! جناب nima56 شما خودتون مهندسی انرژی میخونین؟
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس مهندسی شیمی دارم و میخوام برای ارشد ایران مهندسی انرژی بخونم و بعد برای دکترا خارج از کشور اقدام کنم، میخوام ببینم وضعیت کار دز زمینه انرژی های تجدید پذیر در کشورهای اروپایی یا آمریکا شمالی چطوره؟ اصلا ارزش داره از شیمی بیام انرژی؟ گیج شدم آخه از مهندسی شیمی هم بدم نمیاد ولی علاقه زیادی به مباحث انرژی های تجدیدپذیر و پاک دارم و هروقت خبری تو این فیلد می شنوم کلی حال میکنم و ذوق میکنیممممممممم!!! جناب nima56 شما خودتون مهندسی انرژی میخونین؟
    من رشته ام برق است ولی زمینه تحقیقاتم تولید انرژیهای تجدیدپذیر و خصوصا انرژی خورشیدی و اثر ان بر شبکه .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام.من برای ارشد ایران که دیروز انتخاب رشته تمام شد ارشد مهندسی سیستم های انرژی شریف رو زده بودم که الان ویرایش کردم.ترسیدم به درد نخوره و اینکه اوباما مستقیما ذکر کرده بود رشته های مربوط به انرژی ویزا نمیگیرن.به هر حال من بیخیال این رشته حتی در شریف شدم.البته تو شریف پژوهشکده هم داره ولی ایران کار و بارش حساب کتاب نداره و ممکن هست هم از اپلای جا بمونم هم از کار در داخل.بهتره همون کنترل و بیوالکتریک و ... بقیه رشته های استاندارد رو ادامه بدیم.کسی نظری نداره؟

Junior Member linker آواتار ها

سلام

دوستان کسی نمی خواد برای 2014 مستر اقدام کنه ؟ دوستانی که امسال یا سال قبل در این رشته اقدام کردن لطفا تجربیات و .. اینجا با ما در میا بگذارند ببینیم الان برای چه کشوری اقدام مناسبتره

سپاس بی کران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی/ فردوسی مشهد

سلام دوستان
    من رشته ام مهندسی شیمیه و می خوام واسه دکتری تو رشته ی انرژی های تجدیدپذیر اقدام کنم ولی هیچ رزومه یتحقیقاتی در این زمینه ندارم با این وجود می تونم به apply کردن امیدوار باشم؟؟؟ و اینکه کسی می دونه چه دانشگاهایی واسه دکتری تو این زمینه پذیرش دارن؟ البته هزینه های تحصیلی هم برای خیلی مهمه؟ دانشگاهی هست که بورسیه کنه؟

Junior Member

سلام دوستان رشته مدیریت انرژی الکتریکی برای ارشد که دانشگاه های امیرکبیر (از برق ) و شهید بهشتی (از مکانیک) میگیرن به نظرتون اگر کسی خونده باشه شانس پذیرش داره؟ چون یکی از دوستامون نوشته بودن که این جور رشته ها شبیه علمی کاربردی ان! و راست هم میگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دانشگاه UNSW در استرالیا رشته Photovoltaics and Solar Energy در مقطع ارشد و دکترا داره.
    دوست عزیز من رشته ام برق گرایش قدرت موضوع پایانامه هم بررسی روش هایی برای کاهش نوسانات برق در اتصال به سیستم های پی وی است به نظر شما میتونم پذیرش بگیرم از این دانشگاه لیسانس برق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 16/87 و نمره زبان 6/5

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spartan89 نمایش پست ها
    سلام دوستان رشته مدیریت انرژی الکتریکی برای ارشد که دانشگاه های امیرکبیر (از برق ) و شهید بهشتی (از مکانیک) میگیرن به نظرتون اگر کسی خونده باشه شانس پذیرش داره؟ چون یکی از دوستامون نوشته بودن که این جور رشته ها شبیه علمی کاربردی ان! و راست هم میگه
    این دوستمون که هرجا نوشته راست نمیگن
    دانشگاه ما (امیرکبیر) این رشته رو از برق میگیره و استادش هم دکتر اردهالی هستند میتونید یه سر بیان امیرکبیر و ازشون بپرسین !
    بعضی چیزا رو ادم میشنوه شاخ در میاره من خودم سیستم هستم ولی وقتی وارد دانشگاه شدم دوس داشتم این گرایش رو میخوندم .