صفحه 167 از 186 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

بچه ها شما در مقطع ارشد بین حقوق اقتصادی علامه و مالکیت فکری دانشگاه شهید بهشتی کدومو انتخاب میکنید؟

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس و ارشدم رو در رشته محیط زیست در دانشگاه دولتی با معدل 15.5 و 17 گرفتم 5 سال سابقه کار غیر مرتبط دارم قصد تحصیل در رشته حقوق اول به دلیل علاقه به مباحث علوم انسانی و در وهله دوم بخار ارتقا شغلی رو دارم. بهتره که شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در داخل کشور کنم یا اقدام به اپلای کردن. سطح زبانم حدودا 6 ایلتسه میتونم ظرف چند ماه به 7 برسونمش.
    با سپاس

Junior Member

با سلام دوستان گرامی
    من فارغ التحصیل حقوق بین الملل دانشگاه تربیت هستم ولی تمایلی به ادامه دکتری بین الملل ندارم .از دوستان عزیز کسی در دانشگاههای فرانسه برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای حقوق اقدام کرده و یا اطلاعاتی داره راجب اینکه کدوم گرایش حقوق در مقطع ارشد مطلوب هست و آیا فاند هم میدن یا نه با نظر داشتن اینکه که فرد بخواد بعد فارغ التحصیلی هم در ارشد و هم در دکتری برگرده ایران.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saideh77 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من از صفحه ی اول تاپیک شروع به خوندن کردم .
    من ترم ۳ کارشناسی حقوق تهران هستم .
    خیلی دوست دارم بتونم از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم و هاروارد واقعا برام رویاییه .
    توی پست های قبل دیدم که نوشته شده بود ۲ نفر از بچه های بهشتی تونستن از هاروارد پذیرش بگیرند .
    من این مدت سه ساله ای که از کارشناسیم باقی مونده چه کارهایی انجام بدم که شانس همچین پذیرشی رو داشته باشم ؟
    اینجا کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟
    فوق العاده سخت و مشکله
    کلا انسانیا سختن

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_kh1367 نمایش پست ها
    با سلام دوستان گرامی
    من فارغ التحصیل حقوق بین الملل دانشگاه تربیت هستم ولی تمایلی به ادامه دکتری بین الملل ندارم .از دوستان عزیز کسی در دانشگاههای فرانسه برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای حقوق اقدام کرده و یا اطلاعاتی داره راجب اینکه کدوم گرایش حقوق در مقطع ارشد مطلوب هست و آیا فاند هم میدن یا نه با نظر داشتن اینکه که فرد بخواد بعد فارغ التحصیلی هم در ارشد و هم در دکتری برگرده ایران.
    با تشکر
    سلام به کرّات اشاره شده که مطلوب بودن یک رشته رو فقط فقط علاقه ی شما تعیین می کنه و ارتباطی به کشور مقصد نداره. برخی دانشگاه های فرانسه مثل SciencePo برای فاند هم می تونید اقدام کنید. یدونه مستر دو ساله داره به نام Master of Economic Law و البته یدونه هم LLM داره به نام International dispute settlement. شما می تونید یا به انگلیسی بخونید یا به فرانسوی. بقیه دانشگاه های خوب فرانسه ( پاریس) سوربن هستش و دانشگاه پاریس دو که مستر هاشون به زبان فرانسویه و باید هنگام پذیرش مدرک C1 فرانسوی ارایه بدید. از بورس این دو دانشگاه اخیر اطلاعی ندارم اما به دلیل اینکه رشته ها رو به فرانسوی می خونید قاعدتا شهریه هاش هم کم خواهد بود اما در هر حال ممکنه امکاناتی برای کمک هزینه ی زندگی قایل بشن که باید براش اپلای کنید و در هر حال مورد به مورد سایت دانشگاه مورد نظر رو باید چک کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_b نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس و ارشدم رو در رشته محیط زیست در دانشگاه دولتی با معدل 15.5 و 17 گرفتم 5 سال سابقه کار غیر مرتبط دارم قصد تحصیل در رشته حقوق اول به دلیل علاقه به مباحث علوم انسانی و در وهله دوم بخار ارتقا شغلی رو دارم. بهتره که شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در داخل کشور کنم یا اقدام به اپلای کردن. سطح زبانم حدودا 6 ایلتسه میتونم ظرف چند ماه به 7 برسونمش.
    با سپاس
    اگر بخواید اپلای کنید لیسانس می خواید بخونید یا فوق لیسانس؟ اگر لیسانس می خواید بخونید مدرک JD رو اپلای کنید در کشور هایی که همونجا بتونید بمونید و وکیل بشید. اگر قصد خوندن لیسانس ندارید برای کارشناسی ارشد LLM یا Master of Laws اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saideh77 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من از صفحه ی اول تاپیک شروع به خوندن کردم .
    من ترم ۳ کارشناسی حقوق تهران هستم .
    خیلی دوست دارم بتونم از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم و هاروارد واقعا برام رویاییه .
    توی پست های قبل دیدم که نوشته شده بود ۲ نفر از بچه های بهشتی تونستن از هاروارد پذیرش بگیرند .
    من این مدت سه ساله ای که از کارشناسیم باقی مونده چه کارهایی انجام بدم که شانس همچین پذیرشی رو داشته باشم ؟
    اینجا کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟
    برای ورود به هاروارد باید "هاروارد وار" عمل کنید ; این یعنی از شدت رویاپردازی ها کم کنید و به شدت کار کردن اضافه کنید. معدل خیلی بالا بگیرید, کارگاه های آموزشی خارج کلاس رو شرکت کنید, کارهای خارج از برنامه انجام بدید, حداقل زبان انگلیسی رو مسلط بشید. طوری بشید که وقتی اپلیکیشن شما رو می بینند بگن : Oh ; This lady makes a real change if we admit her ! هاروارد دنبال اینطور آدم هاست معمولا. هر که را طاووس خواهد جور هندوستان کشد. موفق باشید

Junior Member

سلام
    روزتون بخير
    من يه راهنمايي ميخواستم
    راستش خيلي اميدي به پذيرش ندارم اما خواستم راهنماييم كنيد
    من با معدل ١٥/٩٠ از دانشگاه حقوق تهران دوره كارشناسي هستم
    البته ازمون وكالت قبول شدم و قصد دارم مدت حدود سه سال كار كنم
    به نظر شما اگر نمره مناسب زبان رو بيارم با توجه به معدلم امكان پذيرش تو دانشگاه كانادا براي فوق دارم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aylinlaw نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخير
    من يه راهنمايي ميخواستم
    راستش خيلي اميدي به پذيرش ندارم اما خواستم راهنماييم كنيد
    من با معدل ١٥/٩٠ از دانشگاه حقوق تهران دوره كارشناسي هستم
    البته ازمون وكالت قبول شدم و قصد دارم مدت حدود سه سال كار كنم
    به نظر شما اگر نمره مناسب زبان رو بيارم با توجه به معدلم امكان پذيرش تو دانشگاه كانادا براي فوق دارم؟؟
    بله منتها با هزینه شخصی
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام
    من لیسانس حقوق از پیام نور با معدل 19.76 + مدرک زبان فرانسه Dalf C1 + زبان انگلیسی CPE
    علاقه دارم تو دانشگاه های ممتاز امریکا تحصیل و وکالت کنم
    1) به رشته تجارت بین الملل علاقه دارم تو ایران ارشد همین رشته رو بخونم یا فرقی برای پذیرش نداره؟
    2) اگه ارشد معدل بالا و از دانشگاه شهید بهشتی بگیرم میتونم از ی دانشگاه تراز بالا برای llm فاند بگیرم ؟
    3) ب هیچ عنوان فاند دوره jd نداره ؟ شهریه این دور چقدره ؟
    4) به نظرتون کدوم دوره بهتر برای موندن و وکالت کردن jd ? Llm
    سپاس
    ویرایش توسط Samiraka : December 6th, 2017 در ساعت 11:58 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)