صفحه 1 از 168 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

دوستان سلام
    در این فروم اکثر اطلاعات بر اساس تجربیات واطلاعات دوستان عزیزی هست که در رشته های فنی تحصیل می کنند می خواستم خواهش کنم که دوستان اگر تجربه ای درمورد رشته حقوق از پذیرش وfund گرفته تا هر چیز دیگه از خودشون یا دوستاشون دارند اینجا بگذارن نا همه بخصوص من استفاده کنیم نمی دونم واقعا احتمال گرفتن فاند ومیزان فاند بر اساس رشته متفاوته ومثل ایران که حقوق خیلی رشته تاپی واسه دانشگاهها نیست کانادا هم اینجوریه منظورم اینه ایا با یک رزومه موفق در زمینه حقوق احتمال پذیرش وفاند توی حقوق هم مثل سایر رشته ها هست یا نه خلاصه هرچی از حقوق دوستان میدونن بگن منم اگه چیزی دیدم مینویسم البته برای مقطعphd مد نظر من هست(من سایت های دانشگاهها رو بررسی کردم ولی بعضی اوقات اونچه که در عمل اتفاق می افته با اونچه در سایت دانشگاهها هست متفاوته ممنون)

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

سلام دوست عزیز
    من و همسرم امسال برای LL.Mحقوق APPLY کردیم. البته فقط برای 4 تا دانشگاه رنک بالا. همسرم تونست از دانشگاه پنسیلوانیا پذیرش و اسکولارشیپ بگیره. ولی شهریه دانشگاه خیلی بالاست. 44000 دلار برای یک سال!
    فعلا همین قدر بگم که حرف اول را تو گرفتن پذیرش نمره تافل بالای 100 میزنه!وگرنه که تقریبا شانسی نیست

Junior Member

HI i have guestion do you know anything about LSAT exam? i hear that it is important for enter to american law school is it?

نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من و همسرم امسال برای LL.Mحقوق APPLY کردیم. البته فقط برای 4 تا دانشگاه رنک بالا. همسرم تونست از دانشگاه پنسیلوانیا پذیرش و اسکولارشیپ بگیره. ولی شهریه دانشگاه خیلی بالاست. 44000 دلار برای یک سال!
    فعلا همین قدر بگم که حرف اول را تو گرفتن پذیرش نمره تافل بالای 100 میزنه!وگرنه که تقریبا شانسی نیست
    سلام دوست عزیز
    من فوق لیسانس حقوق تجارت بین اللملل دارم از دانشگاه علامه با معدل بالای 17 و رتبه قبولی هشت
    لیسانس دانشگاه چمران اهواز بودم معدل 16.70 البته رتبه کنکور 77 بودم و عضو استعدادهای درخشان هم بوم
    12 سال سابقه تدریس اموزش و پروش دارم
    رتبه 10 کانون وکلای خوزستان بودم
    تافل احتمالا بتونم نمره نزدیک به 100 بگیرم
    به نظر شما برای گرفتن پذیرش و فاند در امریکا برای JD چقدر شانس دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

بعضی از دانشگاه های رنک بالا هم فقط دانشجوهایی را که فوق لیسانس راهم همونجا خونده برای دکتری قبول می کنن. در هر حال رزومه خوب هم خیلی موثره!من توی این یکسال کلی تجربه کسب کردم. حالا اگه خواستین در خدمت هستیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer نمایش پست ها
    بعضی از دانشگاه های رنک بالا هم فقط دانشجوهایی را که فوق لیسانس راهم همونجا خونده برای دکتری قبول می کنن. در هر حال رزومه خوب هم خیلی موثره!من توی این یکسال کلی تجربه کسب کردم. حالا اگه خواستین در خدمت هستیم!
    سلام خوبید من حقوق در ایران خواندهام و می خوام به کاناده برم آیا بهتره فوق آنجا بخوانم؟و لازنم نیست از ابتدا لیسانس آنجا بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط محبوبه عزمی نمایش پست ها
    سلام خوبید من حقوق در ایران خواندهام و می خوام به کاناده برم آیا بهتره فوق آنجا بخوانم؟و لازنم نیست از ابتدا لیسانس آنجا بگیرم؟
    منظورتون از بهتره چیه؟شما میتونید اگه ایران کارشناسی هستین در مقطع ارشد ادامه بدین و مجبور نستین از کارشناسی شروع کنین.
    ولی در کانادا فقط کسایی میتوننbar شرکت کنن که لیسانس اونجارو داشته باشن بر عکس امریکا که برای دانشجویان خارجی با مدرک LLMهم میتونن در امتحان bar شرکت کنن.
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LLM

با سلام به همه ی دوستان

خوشحالم که خلاصه انجمن حقوقی ها رو هم پیدا کردم. فقط باید یکم همت کنیم فعال ترش کنیم.
    من برای Autum semester2011-2012 / LLm( the law of the sea ) از دانشگاه tromso نروژ پذیرش گرفتم. درمورد LLM که دیدم سوال چندتا از بچه ها بود باید بگم که کلا به رشته ی های حقوق بین الملل و زیر مجموعه هاش درکارشناسی ارشد اطلاق میشه. یعنی به نوعی عنوان lawyer و تخصصی داره. حالت های دیگه که از تخصصی حقوق خارج میشه همون MA گفته میشه معمولا که generale.
    سوالی که از دوستان داشتم شرایط بورسیه دکتری LLM هست که از دوستانی که موفق شدن بورس کنن خودشونو می خوام اطلاعات و نحوه ی بورسشونو برامون بگم . ممنوم میشم.

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    من فارغ التحصیل کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز هستم. تا پایان سال دیگه که سربازیم تموم میشه ، تعداد مقاله هام(داخلی) به 7 تا ، کارگاه های حقوقی 3تا، ترجمه یک کتاب. شه؟؟؟ متاسفانه مقاله isi ندارم. حالا اگر تافل رو 100 تا 105 بیارم، آیا امکانش هست برای دکترای حقوق آمریکا مثلا 25 دانشگاه اول ، فلوشیپ یا حداقل هزینه تحصیلم فاند باشه؟

Junior Member

سلام من فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم و دانشجوی ارشد تجارت بین المللم . برای مهاجرت به کاندا در مقطع دکتری از کجا باید شروع کنم. متشکرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)