صفحه 183 از 186 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام دوستان بنده دانشجوی حقوق از دانشگاه چمران اهواز ام زبانم خوبه میتونم آیلتس تا ۷ بگیرم میخواستم واسه ارشد از آلمان بورسیه بگیرم میشه بگید باید چه کارکنم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m-lawyer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من و همسرم امسال برای LL.Mحقوق APPLY کردیم. البته فقط برای 4 تا دانشگاه رنک بالا. همسرم تونست از دانشگاه پنسیلوانیا پذیرش و اسکولارشیپ بگیره. ولی شهریه دانشگاه خیلی بالاست. 44000 دلار برای یک سال!
    فعلا همین قدر بگم که حرف اول را تو گرفتن پذیرش نمره تافل بالای 100 میزنه!وگرنه که تقریبا شانسی نیست
    سلام من در مقطع لیسانس حقوق مشغول به تحصیلم.
    در یک موسسه ی غیر انتفاعی که در اخر نمراتش مورد تایید دانشگاه مازندران قرار میگیره.
    میخواستم ببینم امکان گرفتن فاند چشم گیر برای مقطع فوق لیسانس هس در هیچ کشوری؟و اگه اره برای امادگی باید چه کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh_ نمایش پست ها
    من از خانم yaaalda و خانم asal و اقای صالحی فر هم خواهش میکنم اگر این پست من رو میبینند یاری کنند و تجربیات خودشون رو در مورد وکالت در کانادا ، استرالیا و نیوزلند به اشتراک بذارن

اکثر این عزیزان پست هایی دارند که مربوط به سال های قبله و یحتمل تا الان مشغول به کار در این کشورها شدن که ممنون میشیم (بنده و سایر یوزرهای خاموش مصرف کننده) که در صورت تمایل به سوالات مشابه که در بالا پرسیده شد پاسخ بدن

خانم یلدا پروسه وکیل شدن درکانادا رو برای ما ایرانیان چندین مرتبه توضیح دادن و ممنون ازین بابت. فقط اینکه الان در چه مرحله ای هستن ؟ bar رو پشت سر گذاشتن؟ و از لحاظ شغلی و درآمدی در چه جایگاهی هستن

اما در مورد پروسه وکیل شدن در نیوزلند و استرالیا پستی ندیدم اگر دوستان اطلاعی دارند لطفا شیر کنند
    برای وکیل شدن در استرالیا باید دروس Priestly 11 رو بخونید که از 11 تا 16 درسه. ایجا هر ترم بیشتر از چهارتا نمی تونید بردارید و در نتیجه تا دو سال باید درس خوند. بعدش هم یه دوره ی شش ماههی وکالت با عنوان Practical Legal Training باید بگذرونید تا مجوز وکالت بگیرید. من شخصاً این کار رو انجام ندادم. اما توصیه ام به کسی که تازه داره میاد اینه که وارد همین مسیر بشه. بیشتر دانشگاه ها این Priestly 11 رو ارائه میدن که مخصوص کسانی هست که یا از خارج از استرالیا میان و یا بکگراند حقوقی ندارن.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق محیط زیست دانشگاه شهید بهشتی

سلام دوستان، من در مرحله کار بر روی پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست در دانشگاه شهید بهشتی هستم و دارم همزمان برای IELTS می خونم، برای یافتن گزینه های ادامه تحصیل در خارج از کشور ترجبحا کانادا در رشته کارشناسی ارشد خودم دچار سردرگمی هستم و نمی دونم چطوری می تونم به گزینه های مناسب شرایط خودم دست پیدا کنم، ممنون می شم راهنماییم بفرمائید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Marzie221 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من در مرحله کار بر روی پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد حقوق محیط زیست در دانشگاه شهید بهشتی هستم و دارم همزمان برای IELTS می خونم، برای یافتن گزینه های ادامه تحصیل در خارج از کشور ترجبحا کانادا در رشته کارشناسی ارشد خودم دچار سردرگمی هستم و نمی دونم چطوری می تونم به گزینه های مناسب شرایط خودم دست پیدا کنم، ممنون می شم راهنماییم بفرمائید.
    سلام دوست عزیز

متن پست شما کمی غامض است میتو انید کمی توضیح دهید دقیقا "شرایط " شما چیست و چه گزینه هایی دقیقا مطلوب شماست تا دوستان بتوانند تصویر روشن تری داشته باشند؟

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام، عسل عزیز منظورتون اینه برای وکالت در استرالیا بعد از گذراندن این دوره ها که گفتید برای گرفتن مجوز وکالت امتحان بار ندارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    برای وکیل شدن در استرالیا باید دروس Priestly 11 رو بخونید که از 11 تا 16 درسه. ایجا هر ترم بیشتر از چهارتا نمی تونید بردارید و در نتیجه تا دو سال باید درس خوند. بعدش هم یه دوره ی شش ماههی وکالت با عنوان Practical Legal Training باید بگذرونید تا مجوز وکالت بگیرید. من شخصاً این کار رو انجام ندادم. اما توصیه ام به کسی که تازه داره میاد اینه که وارد همین مسیر بشه. بیشتر دانشگاه ها این Priestly 11 رو ارائه میدن که مخصوص کسانی هست که یا از خارج از استرالیا میان و یا بکگراند حقوقی ندارن.
    عسل عزیز، با گذراندن این دوره ها بدون آزمون بار مجوز وکالت میدهند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Tehran-Law

سلام به گروه محترم
    ترمینولوزی یا دیکشنری خقوقی انگلیسی به فارسی کسی میدونه که هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IRlawyer نمایش پست ها
    سلام به گروه محترم
    ترمینولوزی یا دیکشنری خقوقی انگلیسی به فارسی کسی میدونه که هست ؟
    سلام. من حدود ۱۰ سال پیش یادمه یک دیکشنری حقوقی انگلیسی به فارسی خریدم که برای انتشارات مجد بود. نسبتا دیکشنری خوبی بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Tehran-Law

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام. من حدود ۱۰ سال پیش یادمه یک دیکشنری حقوقی انگلیسی به فارسی خریدم که برای انتشارات مجد بود. نسبتا دیکشنری خوبی بود.
    ممنونم امیدوارم چاپ جدید داشته باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)