صفحه 165 از 186 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام
    وقتتونبخیر
    منفارغالتحصیلرشتهحقوقهستم
    ودرخصوصاپلایبرایادامهتحصیلد. گرایشحقوقبینالمللخواستماگرامکانشباشهباهاتونمشورتکنم
    اینکهکدومکشورایندهیبهتریدارهواینکهچهدانشگاهاییدراینزمینهرومیشناسیدوتوصیهمیکنید؟
    رزومهامبهاینشکلهستش
    کارشناسحقوقبامعدل۱۹.۲۰
    درحالحاضرمشغولخواندنبرایگرفتنمدرکزبانهستم.
    ممنونمیشومدراینزمینهکمکمکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    ظاهراً اصلا در مورد رشته حقوق در آمریکا تحقیقی نکردی. ساختار این رشته کلا متفاوته با بقیه رشته‌ها در آمریکا، از جمله اینکه دکتراش تقریبا بدرد نخوره و از لیسانس هم نمی‌شه مستقیم برای دکترا اقدام کرد. تو همین فروم (حتا تو پست‌های قبلی‌ من) در مورد اطلاعات زیاد هست که توصیه می‌کنم تحقیقتو از همونجا شروع کنی‌.
    سلام دوست عزیز
    از 2015 تا اینجا رو مطالعه کردم
    چند نکته :
    1. برای ارتقاع سطح خودم و اخذ راحت تر پذیرش بجز نمره بالا تافل کار هایی دیگری که پیشنهاد میکنید چیست؟ بطور مثال نوشتن مقاله ISI یا اینکه بنده میتوانم جهت نشر مقالاتی کوتاه با موضوعیت حقوقی در روزنامه محلی با تیراژ پایین اقدام کنم ایا این امر کمکی در رزومه بنده خواهد داشت؟ در مباحث که در گذشته توسط دوستان انجام شده بود صحبت از سابقه تدریس شده بود . با توجه به اینکه با مدرک لیسانس تدریس در دانشگاه ممکن نیست آیا سابقه تدریس به عنوان معلم هم میتواند کمک کننده باشد؟ آیا ترجمه ی کتاب های حقوقی با حجم کم و انتشار آنها با تیراژپایین میتواند کمک کننده باشد؟
    2. بنده همانطور که عرض کردم پایان خدمت ندارم . آیا این عملی است که کنکور بدهم و در دانشگاهی در ایران پذیرش بشوم "معافیت تحصیلی" بعد هر زمان که توانستم از دانشگاه مورد نظر پذیرش بگیرم . تحصیل در ایران را رها کرده و از همان معافیت تحصیلی در برای رفتن استفاده کنم ؟
    ویرایش توسط mohamadrezagre : May 20th, 2017 در ساعت 12:05 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

1) براى امريكا و مدرك jd هيچ كدوم ازاينها لازم نيست و كمك خاصى هم نميكنه. فقط نمره lsat و براى دانشجوهاى خارجى تا حد كمى معدل ليسانس. براى مدرك llm سابقه كار، مقاله، و تدريس كمك ميكنه و معدل ليسانس هم مهمه.

2) در مورد قوانين مهاجرتى من واقعأ اطلاعى ندارم.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده دانشجوي ارشد حقوق هستم و ميخوام مقاله بنويسم و ميخوام ي نفر ديگه هم باشه .از دوستان كسي خواستم فعاليت كنه اطلاع بده ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasahar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده دانشجوي ارشد حقوق هستم و ميخوام مقاله بنويسم و ميخوام ي نفر ديگه هم باشه .از دوستان كسي خواستم فعاليت كنه اطلاع بده ممنونم
    سلام صندوق پیام های خصوصی تون پر شده

موضوع تون رو اگر انتخاب کردید بفرمایید

سلام بر دوستان
    من مدرک لیسانس حقوق دارم و به دنبال گرفتن پذیرش در مقطع J.D. از دانشگاههای آمریکا هستم. با توجه به اینکه شرط گرفتن پذیرش در مقطع J.D. داشتن مدرک لیسانس در رشته هایی مرتبط با رشته حقوق مثل فلسفه یا تاریخ و ... هست آیا میتوانم به جای تحصیل در این رشته ها با مدرک حقوق ایران و قبولی در آزمون LSAT اقدام به گرفتن پذیرش در مقطع J.D. بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    1) براى امريكا و مدرك jd هيچ كدوم ازاينها لازم نيست و كمك خاصى هم نميكنه. فقط نمره lsat و براى دانشجوهاى خارجى تا حد كمى معدل ليسانس. براى مدرك llm سابقه كار، مقاله، و تدريس كمك ميكنه و معدل ليسانس هم مهمه.

2) در مورد قوانين مهاجرتى من واقعأ اطلاعى ندارم.
    سلام دوست عزیز
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطعJ.D. از دانشگاههای آمریکا نیاز به گرفتن مدرک لیسانس در رشته های مرتبط با حقوق مثل تاریخ و ... هست یا با همون مدرک لیسانس حقوق ایران و نمره بالا LSAT هم میتونیم پذیرش J.D بگیریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD86752 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطعJ.D. از دانشگاههای آمریکا نیاز به گرفتن مدرک لیسانس در رشته های مرتبط با حقوق مثل تاریخ و ... هست یا با همون مدرک لیسانس حقوق ایران و نمره بالا LSAT هم میتونیم پذیرش J.D بگیریم؟
    رشته لیسانس مهم نیست (حقوق هم قبوله).

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز .
    اینکه چند صفحه از پیام هارو دیدم از مشکلات این رشته یکم دلسرد شدم از رشته ی مورد علاقم !
    راستش رشته ایی که میخوام انتخاب کنم حقوق بین الملله و هیچ علاقه ایی به کار وکالت ندارم!
    سوال من اینه که شرایط پذیرش برا این رشته چطوره؟ برا این رشته هم بازار رقابتی وجود داره بین دانشگاه های TOP 10 ؟
    توضیحات تکمیلی هم بود بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

دوستان سلام ووقتتون بخیر.بن دنبال لیست دانشگاه هایی هستم که نمره اوورال 6 ایلتس رو برای مقطع مستر قبول دارند.فاند هم مدنظر نیست
    و فقط پذیرش مورد نیازه.ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)