صفحه 140 از 186 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام دوستان
    من لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 15.86
    ارشد حقوق مالکیت فکری دانشگاه تهران با معدل 18.40
    وکیل پایه یک تهران با رتبه بالا
    تافل ندادم ولی احتمالا نود تا صد بیارم
    میخوام برای آمریکا و مستر اقدام کنم .البته شنیدم برای دکترا احتمالش خیلی کمه که بتونم پذیرش بگیرم.برای همین مستر رو انتخاب کردم .
    حتما فاند یا اسکالرشیپی که کل تویشن و هزینه زندگی رو کاور کنه میخوام.
    رنک دانشگاه برام مهم نیست زیاد فقط فاندش و اینکه ایالت جورجیا و تنسی چه جوریه ؟
    مقاله ندارم ولی پایان نامه م برتر شده تو همایش.
    رتبه کنکور کارشناسیم هم 67 شده.
    خوشحال میشم راهنماییم کنید که شانس پذیرش و گرفتن فاند برای ارشد چه قدره.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط montesquio نمایش پست ها
    اما شما میتونید بعد از گرفتن لیسانس حقوق در ایران برای مستر حقوق اقدام کنید که خب قاعدتا شانس چندانی برای کار نخواهید داشت و دوباره مجبور خواهید شد تا مجددا برای مقطع لیسانس در امریکا اقدام کنید. موفق باشید.
    سلام
    دوست عزیز منظورتون از این جمله چیه؟متوجه نشدم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشکده های حقوق در کانادا عموما از بعد از لیسانس دانشجو میپذیرند یعنی باید اول یک لیسانس بگیرید و بعد برای دانشکده حقوق اقدام کنید.
    ممنون از پاسختون و یه سوال دیگه اینکه
    این لیسانسی که میگید قبلش باید بگیرم ایا اینکه رشتش چی باشه تاثیر داره توی پذیرش گرفتن؟یعنی اگر به علوم انسانی نزدیک تر باشه دانشگاه مقصد براش فرقی میکنه یا نه صرفا به معدل کارشناسی و نمره اون ازمون الست نگاه میکنند؟
    و سوال اخر اینکه ایا اگر کارشناسی رو تو یه دانشگاهی باشی و ارشد رو هم بخوای توی همون دانشگا بخونی بعدش اینکه کارشناسیت رو اونجا گرفتی مزیت محسوب میشه یا مثل ایران نیست و توفیری نداره؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanshp نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون و یه سوال دیگه اینکه
    این لیسانسی که میگید قبلش باید بگیرم ایا اینکه رشتش چی باشه تاثیر داره توی پذیرش گرفتن؟یعنی اگر به علوم انسانی نزدیک تر باشه دانشگاه مقصد براش فرقی میکنه یا نه صرفا به معدل کارشناسی و نمره اون ازمون الست نگاه میکنند؟
    و سوال اخر اینکه ایا اگر کارشناسی رو تو یه دانشگاهی باشی و ارشد رو هم بخوای توی همون دانشگا بخونی بعدش اینکه کارشناسیت رو اونجا گرفتی مزیت محسوب میشه یا مثل ایران نیست و توفیری نداره؟

ممنونم
    رشته اش تاثیری نداره ولی طبعا رشته هایی که در آن توانایی نگارش شما قوی میشه اجازه میده که essay و sop بهتری بنویسید. تا جایی که میدونم علاوه بر LSat و معدل باید SOP و مصاحبه هم داشته باشید.
    دومیش هم فقط اگر استاد های کمیته پذیرش شما را بشناسند تاثیر داره وگرنه نه.

Junior Member

با سلام با مستر حقوق بین الملل دانشگاهای استرالیا کجاها میشه کار کرد؟

سلام دوستان
    بجه ها برای مستر بین دانشگاه ملبورن ( استرالیاو رنک ۸) و مریلند( امریکاو رنک ۱۰۰ به بالا) به نظرتون کدوم بهتره البته بدون فاند؟ کدوم اینده شغلی بهتری داره؟
    بعضی ها میگویند اگه مستر یه جا خوب با رنک خوب بری میتونی برا دکترا از یه یونی تاب تو امریکا بذیرش بگیرم و اینده شغلی بهتری تو امریکا داشته باشم. به نظرتون واقعا این طوری هست؟
    نظزتون چیه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamm67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بجه ها برای مستر بین دانشگاه ملبورن ( استرالیاو رنک ۸) و مریلند( امریکاو رنک ۱۰۰ به بالا) به نظرتون کدوم بهتره البته بدون فاند؟ کدوم اینده شغلی بهتری داره؟
    بعضی ها میگویند اگه مستر یه جا خوب با رنک خوب بری میتونی برا دکترا از یه یونی تاب تو امریکا بذیرش بگیرم و اینده شغلی بهتری تو امریکا داشته باشم. به نظرتون واقعا این طوری هست؟
    نظزتون چیه؟
    ممنون
    اکر هزینه براتون مطرح نیست امریکا گزینه بهتری برای اخذ اقامت و متعاقب آن فعالیت حقوقی بعد از اتمام تحصیلات است،ادم هر جایی که بخواد توش فعالین کنه هر چقدر سریعتر بره راحت تره می تونه خودش را با اون محیط وفق بده
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

با سلام
    دوستان من لیسانس حقوق ایران دارم و pr کانادا هستم میخواستم برای کار در زمینه حقوق برم امریکا اونجا باید چیکار کنم و قبل از بازار کار نیاز هست چه دوره و چه دانشگاهی رفت و برای وکالت چی لازم است مثلا در کانادا دوره پارالگال هست آیادر امریکا هم همچین دورهای هست که بشه بعدش وکالت کرد مرسی از دوستان پاسخگو
    FFN:10/2010

Junior Member

!!!!ranke daneshgah 8 ba 100 ro chetor moghyese mikonid va duste aziz shoma chetor migid ke amrika behtare?? chon khodetun bishtar dus darid?
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اکر هزینه براتون مطرح نیست امریکا گزینه بهتری برای اخذ اقامت و متعاقب آن فعالیت حقوقی بعد از اتمام تحصیلات است،ادم هر جایی که بخواد توش فعالین کنه هر چقدر سریعتر بره راحت تره می تونه خودش را با اون محیط وفق بده

نقل قول نوشته اصلی توسط rinarina نمایش پست ها
    !!!!ranke daneshgah 8 ba 100 ro chetor moghyese mikonid va duste aziz shoma chetor migid ke amrika behtare?? chon khodetun bishtar dus darid?
    البته من در پاسخم هم به سلیقه خودم توجه کردم و البته به رنک دانشگاه نا عامدانه التفاتی نداشتم ولی برای شاخص سازی عرض کنم دوست من که از ملبورن دکترا گرفت الان داره در یک شرکت اروپایی در امارات فعالیت می کنه و موقعیت پرریسک و نامطمئنی داره ولی دوستان دیگری که از دانشگاههای آمریکا یا کانادا مدرک گرفتند همونجا دارن فعالیت می کنن و موقعیت مطلوبی دارن از جمله در دانشگاه مثل یورک تدریس می کنند یا مشاور حقوقی شرکتهای نفتی هستند. در صورت نداشتن فاند و کمک مالی ،استرالیا برای طبقه متوسط جامعه ما خوبه و آمریکا یا کانادا برای افرادی جاه طلب تر و دارای موقعیت اقتصادی بالاتر
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)