صفحه 10 از 186 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

از m-lawyer عزیز بایت سایت خیلی خوبی که معرفی کرده اند ممنونم.
    متاسفانه من هم با ایشون موافقم. به نظر میاد دوستان حقوقی تمایل چندانی به به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون ندارن. این باعث میشه که روحیه به اشتراک گذاری حتی در بین بچه های فعال هم از بین بره و در نتیجه از اطلاعات همدیگه تا حد زیادی بیخبر بمونیم.
    شب یلدای همتون خوش بگذره.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

راستی تا یادم نرفته، دوستان عزیز ی سر به لینک زیر هم بزنین:
    http://www.accepted.com/Law/?linkid=leftnav
    مخصوصا بچه های ارشد لینک زیر رو هم ببینن:
    http://www.accepted.com/law/ExpandLLM.aspx
    توی این سایت بطور خیلی خوبی نحوه انتخاب دانشگاه، SOP نویسی و نمونه های اون و مخصوص بچه های حقوقی توضیح داده شده.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

سلام به حقوقی های عزیز:
    من یه گرایش عالی که در دانشگاه استنفورد برای LLM ارایه میشه رو دیدم که گفتم شاید شما ها هم بهش علاقه مند باشید. من قبلا گرایش Law & Technology یا عنوان های مشابه اون رو دیده بودم اما در دانشگاه استنفورد گرایشی با عنوان Computational Law ارایه میشه که بطور کاملا تخصصی به حقوق کامپیوتر مربوط میشه. البته شاید ترجمه خیلی دقیقی برای این گرایش نباشه اما برای حقوقی هایی که تجربه برنامه نویسی یا کار تخصصی با کامپیوتر رو هم دارن خیلی گرایش مناسبیه. این طور که من متوجه شدم، این گرایش با این عنوان در دانشگاه های خیلی کمی وجود داره. من که به شخصه خیلی از این گرایش خوشم اومده.

سلام به همگی.
    دوستانی که مشغول تهیه رزومه هستند، میتونن یه سر به لینک زیر بزنن:
    http://uk.youtube.com/watch?v=KKusc-jwT3M
    این لینک مربوط به یک فیلم از یکی از اساتید رشته حقوق است که در مورد نحوه تهیه رزومه دانشجویان حقوق رو راهنمایی میکنه.

Junior Member

سلام بر همگي
    دوستان ميشه لطف كنيد چند دانشگاه خوب و نه عالي كه فوق ليسانس ايران را قبول دارند و مستقيم پذيرش دكتري ميدن رو نام ببريد (كشورهاي مورد نظر كانادا ، انگليس ،استراليا ،سوئد)

نقل قول نوشته اصلی توسط sensareh
    دوستان ميشه لطف كنيد چند دانشگاه خوب و نه عالي كه فوق ليسانس ايران را قبول دارند و مستقيم پذيرش دكتري ميدن رو نام ببريد (كشورهاي مورد نظر كانادا ، انگليس ،استراليا ،سوئد)
    در مورد انگلستان مطمئن هستم که اصلا مشکلی با مدرک ارشد حقوق ایران ندارن و شما رو بدون مشکل برای دکتری پذیرش میکنن. بطور کلی شناخت دانشگاه های انگلیس از دانشگاه های ایران خوب است. دانشگاه های زیر ده دانشگاه برتر حقوق در انگلیس هستند:
    1. Cambridge
    2. Oxford
    3. LSE
    4. King's College London
    5. University College London
    6. Aberdeen
    7. Durham
    8. Leicester
    9. Dundee
    10. Southampton, Nottingham (tied)
    واسه رنک بقیه دانشگاه های این کشور هم لینک زیر رو ببینید:
    http://extras.timesonline.co.uk/tol_...AL&subject=LAW

به sensareh
    در مورد سوئد، راستش واسه خودمم سوال بود اما اطلاعاتی ندارم. به همین جهت در بخش سوئد یه تاپیک واسه رشته حقوق در سوئد ایجاد کردم که ممنون میشم دوستانی که در این مورد تحصیل در رشته حقوق در سوئد اطلاعاتی دارن کمک کنن:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,18256.0.html
    با تشکر از همه دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پذیرش لیسانس/حقوق/سوئد

سلام.
    کسی میدونه شانس گرفتن پذیرش برای لیسانس در رشته حقوق از کشور سوئد چقدره؟ لیسانس کارتوگرافی دارم. زبان هم میتونم تافل بالای 100 بگیرم.

جای بسی تاسفه اینجا 2 ماهه فعال نیست!!
    &quot;Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught&quot;

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام
    من تو انتخاب 3 تا دانشگاه برای گرفتن پذیرش تو مقطع لیسانس در رشته حقوق نمیتونم خوب تصمیم بگیرم. بین MMU,UM,UiTM کدوم سطحشون تو رشته های انسانی بالاتره فکر میکنین؟ من زبانم خیلی خوبه. معدل لیسانسم هم بالاست. سطح علمی دانشجو ها هم برام خیلی مهمه. MMU سایت خیلی خوبی داره همه توضیحات رو درباره اینکه طول کورس چقدره و سیلابس دروس چیه و کلی اطلاعات دیگه رو رو سایت گذاشته اما دانشگاه UM که رنک بالایی هم داره همش دو خط راجع به کورس توضیح داده تازه چند تا ای میل به انگلیسی سلیس براشون نوشتم که بابا چرا هزینه تحصیل همه رشته ها رو زدین غیر از حقوق اصلن تحویل نمیگیرن !!
    &quot;Education is an admirable thing, but it is well to remember from time to time that nothing that is worth knowing can be taught&quot;

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiracord
    سلام
    من تو انتخاب 3 تا دانشگاه برای گرفتن پذیرش تو مقطع لیسانس در رشته حقوق نمیتونم خوب تصمیم بگیرم. بین MMU,UM,UiTM کدوم سطحشون تو رشته های انسانی بالاتره فکر میکنین؟ من زبانم خیلی خوبه. معدل لیسانسم هم بالاست. سطح علمی دانشجو ها هم برام خیلی مهمه. MMU سایت خیلی خوبی داره همه توضیحات رو درباره اینکه طول کورس چقدره و سیلابس دروس چیه و کلی اطلاعات دیگه رو رو سایت گذاشته اما دانشگاه UM که رنک بالایی هم داره همش دو خط راجع به کورس توضیح داده تازه چند تا ای میل به انگلیسی سلیس براشون نوشتم که بابا چرا هزینه تحصیل همه رشته ها رو زدین غیر از حقوق اصلن تحویل نمیگیرن !!
    سلام.
    راستش من متوجه نشدم که شما قصد ادامه تحصیل برای مقطع ارشد رو دارین یا لیسانس. اما بطور کلی دانشگاه UM به مراتب بهتر از دو دانشگاه دیگه ای هست که نام بردین و خود مردم مالزی هم برای ورود به این دانشگاه رقابت شدیدی دارن. این رو در نظر بگیرید که این دانشگاه برای مقطع ارشد رشته حقوق (به صورت CourseWork یا Coursework & Dissertation) فقط برای ترم جولای دانشجو میگیره.
    توصیه میکنم که اگر به هر دلیلی برای دانشگاه UM نتونستین پذیرش بگیرن، برای UKM اقدام کنید. خیلی دانشگاه UITM رو برای ارشد توصیه نمیکنم. مخصوصا اگه قصد دارین که بعدا به کشور دیگه ای برای ادامه تحصیل برین.
    موفق باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)