صفحه 102 از 186 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط saqar نمایش پست ها
    سلام. با تشکر از همه دوستان سوالاتی دارم لطف بزرگی میکنید اگر راهنمایی کنیدکارشناسی مکانیک دارم و ترم اول ارشد حقوق گرایش IP هستم. با توجه به کارشناسی غیر مرتبط میتونم برای دکتری یا ارشد از امریکا کانادا یا کشورهای اسکاندیناوی پذیرش بگیرم؟شخصا برای ادامه تحصیل و اقامت به سوئد تمایل دارم اما ظاهرا تجربه دوستان نشون میده گرفتن اقامت و اشتغال ساده نیست. روی زبان و چاپ مقاله هم تمرکز کردم. امیدوارم بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم. بازم ممنونم.
    سلام
    داشتن لیسانس حتما ضروریه ولی به نظر من بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که چون لیسانست مهندسیه و ارشدت حقوق مالکیت فکری در رشته ای پذیرش بگیری که تلفیق هردوی اینها باشد. مثل حقوق مهندسی، حقوق ثبت اختراعات فنی و از اینجور رشته ها... اکثر دانشگاهها داشتن لیسانس رو ضروری میدانند مگر در رشته هایی که ترکیبی از دو رشته اند که داشتن لیسانس غیرحقوق هم قابل قبوله... مثلا برای ارشد حقوق مالی میشه لیسانس حسابداری هم داشت و ...
    قبلا بحثش رو کرده بودیم در پست های قبل... وضعیت کار حقوقی برای خارجی ها ذر اسکاندیناویا خوب نیست.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Junior Member pooryaaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    International Trade Law

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    بله، سخت هست برای همه سخته ولی کم کم آدم عادت میکنه
    بهترین کار اینه که قبل از رفتن زبان رو تا جایی که میشه تقویت کرد. نرم افزارهای خوب مثل نارسیس (که با قرار دادن موس روی کلمات در فایلهای ورد و پی دی اف معنای اون رو میگه)، لانگمن و ... همه مفید هستند. تا میتونید باید گوش بدید تا لیسنینگ شما قوی بشه. کلا نباید هم زیاد ترسید... کم کم درست میشه با تکرار و ممارست.
    آخخخ... کارمون دراومد!
    جناب صالحی فر این نرم افزار نارسیس رو از کجا میشه گیر آورد؟ توی سایت کسی آپلود کرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلامداشتن لیسانس حتما ضروریه ولی به نظر من بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که چون لیسانست مهندسیه و ارشدت حقوق مالکیت فکری در رشته ای پذیرش بگیری که تلفیق هردوی اینها باشد. مثل حقوق مهندسی، حقوق ثبت اختراعات فنی و از اینجور رشته ها... اکثر دانشگاهها داشتن لیسانس رو ضروری میدانند مگر در رشته هایی که ترکیبی از دو رشته اند که داشتن لیسانس غیرحقوق هم قابل قبوله... مثلا برای ارشد حقوق مالی میشه لیسانس حسابداری هم داشت و ... قبلا بحثش رو کرده بودیم در پست های قبل... وضعیت کار حقوقی برای خارجی ها ذر اسکاندیناویا خوب نیست.
    سلامممنون از پاسختون جناب صالحی فر. اخذ پذیرش دکتری در این رشته های تلفیقی هم مستلزم گذروندن مجدد دوره ارشد(llm) هست؟ و اینکه از دانشگاه های مطرح در این رشته ها اطلاعاتی دارید؟بینهایت سپاس از توجهتون.

Banned

دوست عزیز ممنون از راهنماییت.آزمون LSAT رو کجا می تونم بدم؟اولین بار است که می شنوم.البته نمونه سوالارو از کتابخونه گرفتم

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط damokles نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت.آزمون LSAT رو کجا می تونم بدم؟اولین بار است که می شنوم.البته نمونه سوالارو از کتابخونه گرفتم
    شنیدم در دبی هم برگزار میشه 4 بار در سال. در اینترنت سرچ کنید.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط saqar نمایش پست ها
    سلامممنون از پاسختون جناب صالحی فر. اخذ پذیرش دکتری در این رشته های تلفیقی هم مستلزم گذروندن مجدد دوره ارشد(llm) هست؟ و اینکه از دانشگاه های مطرح در این رشته ها اطلاعاتی دارید؟بینهایت سپاس از توجهتون.
    نه شما که ارشدتون حقوقه... به نظزم بعد از اینکه رشته هایی که بهشون اشاره کردم رو پیدا کردید با دانشگاه قسمت admissions office تماس بگیرید بهتر راهنمایی تون میکنند. البته بازم به نظرم کمی سخته که بشه با یک لیسانس غیر حقوق دکترا گرفت ولی شاید در رشته هایی که عرض شد ممکن باشه.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryaaa نمایش پست ها
    آخخخ... کارمون دراومد!
    جناب صالحی فر این نرم افزار نارسیس رو از کجا میشه گیر آورد؟ توی سایت کسی آپلود کرده؟
    فکر نکنم بشه آپلود کرد. CD اش رو از کامپیوتری ها بگیرید.

Banned

دوستان عزیز همگی سلام....برای پذیرش برای مقطع دکتری حقوق از نروژ چه کار باید بکنم.اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین.و اینکه کلا نظرتون راجع به حقوق نروژ و زندگی در نروژ چیه؟ممنونم.همگی خسته نباشید

Junior Member

سلام به همه دوستان. من تصمیم دارم برای پذیرش ترم پاییز2014 از کانادا اپلای کنم. با توجه به رزومه ام : 1-لیسانس فقه وحقوق اسلامی بامعدل14.85 ازدانشگاه ازاد تهران 2-وکیل دادگستری دارای 5سال سابقه وکالتی 3-دانشجوی ترم اخر ارشدحقوق تجارت بین الملل که معدلم بالای 17 خواهدبود انشالله 4-ایلتس دی ماه امتحان دارم. 5-LSAT ندادم. 5-توصیه نامه هم می توانم از اساتید ارشدم بگیرم. به نظرتون : 1- امکان پذیرش در PhD را دارم یا جهت LLM اقدام کنم؟ 2- امکان اخذ فاند دارم؟ 3-LSAT که جهت LLM لازم نیست؟ خلاصه جهت گرفتن پذیرش با فاند چه توصیه می فرمایید؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط damokles نمایش پست ها
    دوستان عزیز همگی سلام....برای پذیرش برای مقطع دکتری حقوق از نروژ چه کار باید بکنم.اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین.و اینکه کلا نظرتون راجع به حقوق نروژ و زندگی در نروژ چیه؟ممنونم.همگی خسته نباشید
    سلام
    نروژ مثل بقیه کشورهای اسکاندیناوی کشور خوبیه و به دانشجوی دکترا حقوق ماهانه تعلق میگیره ولی احتمال پذیرش گرفتن در مقطع دکتری در رشته حقوق برای کسی که از ایران فارغ التحصیل شده در نروژ خیلی کمه. بسته به رشته ای که می خواهید روی اون کار کنید اگر پروپزال خوبی داشته باشید و با یه استاد راهنما از قبل هماهنگ باشید و اون نظرش مثبت باشه اونوقت شاید شانسی باشه. من برای نروژ مطمئن نیستم ولی قاعدتا روند پذیرش باید مثل بقیه کشورهای اسکاندیناوی باشه؛ یعنی پوزیشن دکترا در سایت دانشگاه بعنوان یه شغل اعلان میشه و متقاضیان اپلای می کنند و یک یا چند نفر نهایتا پذیرفته میشوند. بهترین کار مراجعه به سایت خود دانشگاه هاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)