صفحه 132 از 186 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط En-Mo نمایش پست ها
    البته هزینه تحصیل در آمریکا بسته به دانشگاهی که هستید متفاوت هست و رقمی که دانشگاه در سایت برای تحصیل قید کرده البته قابل تغییر نیست ولی در هزینه زندگی و خرید کتابها را میشه صرفه جویی کرد. دانشگاهها خوبی هستند که هزینه تحصیل دوره مستر در آنها 20 تا 22 هزارتاست و هزینه زندگی هم حدودا 10 هزارتا می شه. پس می شه با کمتر از 70 یا 50 هزار تا هم درس خواند. ولی عموما شهریه ها همانطور که دوستان گفتند در رشته حقوق بالاست. حقوق رشته گرانی است و قاعده کلی اینه که هزینه و فی دوره مستر برای این رشته 2تقریبا برابر سایر رشته هاست. و اینکه اسکولار شیب بسیار کم و رقابتی است. چون ماهیتا با رشته های مهندسی متفاوت است.

ببخشید این 10 هزارتا که فرمودین...هزینه ی چند ماهه؟ 12 یا 10؟
    میشه بفرمایین ماهانه چه قدر میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara855 نمایش پست ها
    ببخشید این 10 هزارتا که فرمودین...هزینه ی چند ماهه؟ 12 یا 10؟
    میشه بفرمایین ماهانه چه قدر میشه ؟
    با سلام

این 10 هزارتا که گفتم برای همان مدت تحصیلتون در دوره مستر هست. البته یکی از شهرهای آمریکا. هزینه زندگی شما خیلی بستگی به نحوه زندگی و سطح خرج کردنتون و شهری که توش زندگی می کنید داره. من در کل منظورم این بود که برآوردی که دانشگاه توی سایت زده برای یک زندگی متوسط بالا است و آدم ها بسته به سطح توقعشون و آستانه تحمل سختی میتوانند هزینه هایشون را تغییر بدهند. ما خودمون با فاندی که به همسرم می دادند 2 نفری درس خواندیم و هزینه زندگی توی 2 تا شهر را دادیم که البته سختی خاص خودش را هم داشت. ولی کسایی هستن که نمی توانند این سختی را تحمل کنند. فرقی نمی کنه کجای دنیا زندگی کنند. فکر می کنم این شرایط توی اروپا و ... هم صادق باشه.

سلام!آقایون ببخشین من 1 سوال داشتم!من دانشجوی حقوق در دانشگاه پیام نور تبریزم,به نظرتون می تونم با معدل دوروبره 15 تو یکی از کشور های امریکایی یا اروپایی بورسیه تحصیلی بگیرم؟البته خودمم وضعیت مالی خوبی ندارم که بتونم هزینه تحصیلم رو بدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط azarbaycan نمایش پست ها
    سلام!آقایون ببخشین من 1 سوال داشتم!من دانشجوی حقوق در دانشگاه پیام نور تبریزم,به نظرتون می تونم با معدل دوروبره 15 تو یکی از کشور های امریکایی یا اروپایی بورسیه تحصیلی بگیرم؟البته خودمم وضعیت مالی خوبی ندارم که بتونم هزینه تحصیلم رو بدم!
    بورسیه برای مقطع ارشد کمیاب است (همانطور که این موضوع توسط دوستان در فروم بارها ارایه گردیده است) ولی به ترتیب کمک مالی در اروپا و آمریکا و استرالیا احتمالش بیشتر است ا و بعد کانادا ( چون معدل محور است و معمولا برای دادن پذیرش میانگین B+می طلبد.)
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

کانادا ( چون معدل محور است و معمولا برای دادن پذیرش میانگین B+می طلبد.)
    مثبت بی یعنی چی؟

سلام!من فک کنم منظورشون معدل b یعنی بالای 16 بود!

ضمن تشکر از پاسخ قبلی!
    ببخشین من اگه بتونم ارشدمو در یکی از دانشگاه ها سراسری به خصوص دانشگاه های تهران بگیرم,و دو سال هم صابقه وکالت(منظورم دوره کار آموزی)داشته باشم به نظرتون می تونم فول فاند از یک کشور متوسط به بالارو واسه دکتری حتما بگیرم؟

سلام و روز بخیر ضمن تبریک سال نو به همه دوستان عزیز

سوال دارم
    آیا رفتن کلاس ها و کارگاه هایی که از سوی بعضی از آموزشگاه ها مثلا مرکز آموزش اتاق بازرگانی و یا کانون وکلا ی مرکز برگذار میشه اصلا تاثیری در پذیرش داره یا نه؟ و برا یگرفتن پذیرش مهمه یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان عزیز این رزومه یکی از بستگانم هست:
    لیسانس حقوق-معدل 15
    تافل:110
    به نظرتون شانسی با فاند از دانشگاه های کشورهای انگلیسی زبان داره؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa680416 نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر ضمن تبریک سال نو به همه دوستان عزیز

سوال دارم
    آیا رفتن کلاس ها و کارگاه هایی که از سوی بعضی از آموزشگاه ها مثلا مرکز آموزش اتاق بازرگانی و یا کانون وکلا ی مرکز برگذار میشه اصلا تاثیری در پذیرش داره یا نه؟ و برا یگرفتن پذیرش مهمه یا نه؟
    خیر. من که در تجربه شخصی خودم با دانشگاه های خوب امریکا همچین چیزی رو ندیدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)