صفحه 136 از 186 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام بر دوستان
    می خواستم ببینم که برای دانشجوی دانشگاه تهران با معدل بالای 17 و زبان خوب ، چقد احتمالش هست که از دانشگاه های سویس یا سوئد یا آمریکا و... پذیرش به همراه فاند بگیره؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SBU- Law

کسی هست که از ارزش و کیفیت دوره های انگلیسی دانشگهاهای فرانسه خبر داشته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA4K نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    می خواستم ببینم که برای دانشجوی دانشگاه تهران با معدل بالای 17 و زبان خوب ، چقد احتمالش هست که از دانشگاه های سویس یا سوئد یا آمریکا و... پذیرش به همراه فاند بگیره؟!
    شما شانس خوبی برای پذیرش و گرفتن فاند در دانشگاه های سوئد و حتی هلند که از سطح کیفی خوبی برخوردار هستند دارید. اما دانشگاه های سوئیس کمی مشکل تر هستند اما با توجه به گرایش انتخابی می تونید بورس های مناسبی پیدا کنید. اما در مورد امریکا وضع کاملا متفاوته. من نمی دونم منطورتون از فاند دقیقا چیه اما با شرایط فعلی شما و بدون مقاله و سابقه درخشان آکادمیک و سابقه شغلی، پیدا کردن فاندی که هم هزینه تحصیل شما رو که واقعا در امریکا سنگینه بپردازه و هزینه زندگی شما رو هم شامل بشه تقریبا کمتر از نیم درصده. در امریکا این شرایط فقط در دانشگاه های تاپ پیدا میشه که رقابت در این دانشگاه ها هم واقعا کشنده و نفس گیره. به عنوان مثال می تونم به این اشاره کنم که بیش از نیمی از پذیرفته شده های دانشکده حقوق هاروارد،ییل و استنفورد و حتی کلمبیا برای مقطع فوق لیسانس دارای مدرک دکترای حقوق در اروپا، کانادا و آسیا هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1432 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت.
    این دوره مستر رو همون جا باید گذروند دیگه؟ و اینکه چه مدارکی لازم هست که از اینجا ببرم؟
    بازم ممنون
    با سلام

بله. می توانید توی سایت دانشگاههای سرچ کنید. همان سایت کانون هم منبع خوبی هست. هر دانشگاهی ممکن است مدارک خاص خودشون را بخوان ولی معمولا، ترجمه رسمی مدارکتان، نمره تافل، اگر اشتغال به کار داشتید ترجمه رسمی سابقه اشتغال، ریکامندیشان از اساتیدتان، ترجمه پروانه کانون و هر مدرک دیگری که نیاز به ترجمه دارد. بعضی دانشگاهها می خوان که مدارک را از طریق LSAC بفرستید که مرکزی برای ارزیابی مدارک حقوق.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط montesquio نمایش پست ها
    شما شانس خوبی برای پذیرش و گرفتن فاند در دانشگاه های سوئد و حتی هلند که از سطح کیفی خوبی برخوردار هستند دارید. اما دانشگاه های سوئیس کمی مشکل تر هستند اما با توجه به گرایش انتخابی می تونید بورس های مناسبی پیدا کنید. اما در مورد امریکا وضع کاملا متفاوته. من نمی دونم منطورتون از فاند دقیقا چیه اما با شرایط فعلی شما و بدون مقاله و سابقه درخشان آکادمیک و سابقه شغلی، پیدا کردن فاندی که هم هزینه تحصیل شما رو که واقعا در امریکا سنگینه بپردازه و هزینه زندگی شما رو هم شامل بشه تقریبا کمتر از نیم درصده. در امریکا این شرایط فقط در دانشگاه های تاپ پیدا میشه که رقابت در این دانشگاه ها هم واقعا کشنده و نفس گیره. به عنوان مثال می تونم به این اشاره کنم که بیش از نیمی از پذیرفته شده های دانشکده حقوق هاروارد،ییل و استنفورد و حتی کلمبیا برای مقطع فوق لیسانس دارای مدرک دکترای حقوق در اروپا، کانادا و آسیا هستند.
    یعنی پیدا کردن scholarship که حداقل نصف tuition رو کاور کنه، توی سوئد و هلند آسونتر از آمریکاست؟ من تقریبا همه دانشگاهای آمریکا رو برا رشته مورد نظرم گشتم، تعداد دانشگاهایی که اسکالرشیپ خوب میدن خیلی کمه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Law

دوست عزیز شما رزومت خوب باشه توی کشورهای اروپایی راحت تر اسکولارشیپ و فاند میگیری.کل شهریه هم میتونه حذف شه.چرا نصفش؟

Junior Member

سلام.من فوق لیسانس حقوق دانشگاه علوم تحقیقات دارم میخام برای دکترا پذیرش بگیرم آیا امکانش هست ؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member

بچه ها! من به کمک و راهنمایی یه نفر که پذیرش با فاند گرفته نیاز جدی دارم. خواهش میکنم هر کدومتون میتونین این لطف رو در حقم کنید، برام پیام خصوصی بذارید...واقعا ممنونتون میشم

Junior Member

همه چیز اول بستگی به کشور مورد نظر و بعد رزومه شما و در آخر رنک دانشگاه مربوطه داره. سوالتون خیلی کلیه و اینجوری نمیشه کمکی بهتون کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra66 نمایش پست ها
    سلام.من فوق لیسانس حقوق دانشگاه علوم تحقیقات دارم میخام برای دکترا پذیرش بگیرم آیا امکانش هست ؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    همه چیز اول بستگی به کشور مورد نظر و بعد رزومه شما و در آخر رنک دانشگاه مربوطه داره. سوالتون خیلی کلیه و اینجوری نمیشه کمکی بهتون کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)