صفحه 14 از 186 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

منم ليسانس مديريت
    فوق مديريت
    دوست دارم در زمينه حقوق بشر و حقوق بين الملل ادامه تحصيل بدم امكانش هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parrot نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم من كه ليسانس زبانم ميتو نم براي ارشد حقوق اقدام كنم يا بايد از اول شروع كنم.
    لطفا سريع بهم جواب بديد.
    بله امكانش هست.ولي اگه به وكالت علاقه دارين و مي خواين وكالت بكنين بايد ليسانس حقوق داشته باشيد

Junior Member

سلام
    کسی در مورد بسته های سنجش تکمیلی اطلاعاتی داره؟

Junior Member

سلام.من دانشجوي ترم 3 ارشد ukm مالزي هستم.گرايشم حقوق IT هست معدل كارشناسي 15.85 و ارشدم A ماينست هست.آيلتس 6 دارم.كمي فرانسه بلدم و 2 تا مقاله آماده چاپ.براي دكترا از كي و چه جوري ميتونم از دانشگاه مك گيل كانادا آپلاي كنم و فاند يا بورس بگيرم و چجوري ميتونم استاد مرتبط با رشتم پيدا كنم؟براي موضوع تزم.ممنون

سلام
    من نمی دونم پذیرش تو حقوق به استاد ربط داره یا نه
    اما زمان اقدام که تقریبا همین حالا ها هست دیگه اگر دیر نشده باشه
    درضمن برای استاد خاصی دردانشگاه خاص باید به سایت اون دانشگاه مراجعه کنی و قسمت فکالتی رو نگاه کنی اونجا هم انترست اساتید هست هم کارهایی که کردن هم میل و شماره تلفن
    موفق باشی

Junior Member

مثل همه رشته ها.فوق لیسانس کاری به استادنداره ولی دکتری باید با استاد مکاتبه کرد.

با سلام،
    ابتدا از مجموعه اطلاعاتي كه گردآوري كرديد و زحمت بي‌شايبه‌اي كه مي‌كشيد متشكرم.
    در پاسخ بسياري از دوستان دانشگاههاي كانادا حتما مدرك زبان(بسته به درخواست دانشگاه IELTS or TOEFl) را مي‌خواهند مگر اينكه به مدت بيشتر از شش ماه در يك كشور انگليسي زبان بخشي از تحصيلات خود را گذارنده باشيد.
    شخصا سوالي داشتم: من فوق بشر از شهيد بهشتي با معدل 18/23 رتبه دوم- كارشناسي مرتجمي زبان انگليسي- IELTS 7 دارم و در حال دادم TOEFL هستم.- موضوع پروپوزال خودم بسيار جديد و جالب است- يك مقاله در مجله حقوق عمومي دارم كه متاسفانه ديگر چاپ نمي‌شود.
    براي دوره دكتري به دنبال پذيرش از دانشگاههاي اوتاوا- مك گيل- تورنتو- بريتيش كلمبيا هستم. به نظر شما چقدر امكان موفقيت دارم.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط مريم88 نمایش پست ها
    با سلام،
    ابتدا از مجموعه اطلاعاتي كه گردآوري كرديد و زحمت بي‌شايبه‌اي كه مي‌كشيد متشكرم.
    در پاسخ بسياري از دوستان دانشگاههاي كانادا حتما مدرك زبان(بسته به درخواست دانشگاه IELTS or TOEFl) را مي‌خواهند مگر اينكه به مدت بيشتر از شش ماه در يك كشور انگليسي زبان بخشي از تحصيلات خود را گذارنده باشيد.
    شخصا سوالي داشتم: من فوق بشر از شهيد بهشتي با معدل 18/23 رتبه دوم- كارشناسي مرتجمي زبان انگليسي- IELTS 7 دارم و در حال دادم TOEFL هستم.- موضوع پروپوزال خودم بسيار جديد و جالب است- يك مقاله در مجله حقوق عمومي دارم كه متاسفانه ديگر چاپ نمي‌شود.
    براي دوره دكتري به دنبال پذيرش از دانشگاههاي اوتاوا- مك گيل- تورنتو- بريتيش كلمبيا هستم. به نظر شما چقدر امكان موفقيت دارم.
    با سپاس
    ُسلام.تا جایی که من شنیدم فکر می کنم باید لیسانس حقوق داشته باشین.باز بهتره شرایطشونو نگاه کنین.وگرنه موقعیتتون خوب هست.میشه بگین موضوع پروپزوالتون تقریبا چی هست؟

در شرايط تمامي اين دانشگاهها قيد شده كه LLM براي پذيرش دكتري بايد داشته باشيد. البته مسئله كارشناسي حقوق را هم گفته‌اند كه قابل مذاكره است. بيشتر منظور من نظر شما در خود دانشگاهها است. اينكه با توجه به تجربه‌اي كه داريد تا چه اندازه با شرايط من شانس پذيرش وجود دارد.
    موضوع پروپوزال من خلاصه پاپان‌نامه ام است كه آن را به صورت Writing Sampleدر آورده ام.

Junior Member

سلام.منم توی شرایط اکثر دانشگاهها دیدم که لیسانس حقوق می خواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)