صفحه 151 از 186 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

چرا کسی ج نمیده اینجا؟

Junior Member

سلام اینهمه پست بیجواب..!؟؟!!چرا کسی جواب نمیده؟؟؟!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط dovin نمایش پست ها
    سلام اینهمه پست بیجواب..!؟؟!!چرا کسی جواب نمیده؟؟؟!!!
    اگر مهندسی بودیم تا حالا صدتا جواب گرفته بودیم!رویای بزرگ بچه های علوم انسانی این هست که دوستان هم رشته ای که خارج هستن به سوالات جوابی دهند!

دوستان،اصول کلی برای پذیرش در حقوق:
    -معدل بالا
    -تافل بالا
    -فاند نیست مگر رزومه ی تاپی داشته باشید
    -از نظر موقعیت شغلی برای ما خارجی ها فقط کشورهای انگلیسی زبون خوب هستن

+حالا توضیح این موارد با دوستی هست که خارج هستن.

Banned

كشورهاي انگليسي زبان هم هزينه هاشون سربفلك ميكشه !!!پس بايد روي اروپا سرمايه گذاري كنيم حداقلش

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan96 نمایش پست ها
    كشورهاي انگليسي زبان هم هزينه هاشون سربفلك ميكشه !!!پس بايد روي اروپا سرمايه گذاري كنيم حداقلش
    در اروپا کشوری رو میشناسید که بتونه با آمریکا و استرالیا در وجود شرایط کار برای یک حقوق دان خارجی رقابت کنه؟دوست من،مسئله فقط پذیرش و درس خوندن در یک کشور خارجی نیست،99درصد ما می خوایم در همون کشور بمونیم و چنین چیزی برای رشته ی ما در اروپا تقریباً غیر ممکنه.خب اروپا درس خوندی،بعدش چی؟چند سال اونجا بودی و دوباره بر میگردی سر جای اولت!

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

نه اون که حرفتون درسته که دانشگاه های اروپایی از این لحاظ توان رقابت رو ندارن ولی میشه اروپا رو سکوی پرتاب برای گرفتن پذیرش دکترا در آمریکا و استرالیا کرد ...

Banned

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط montesquio نمایش پست ها
    سلام. خیر امکان پذیر نیست
    دوست عزیز از کجا این را میفرمایید؟؟ برای تحصیل در رشته حقوق همان داشتن لیسانس کفایت میکند! مگر اینکه دانشگاه مشخصا تاکید کرده باشد. این هم حکایتش حاکیت لیسانس مورد نیاز برای MCAT و تئوری پردازی دوستان رشته های مهندسی که یک ساعت نه در دانشکده پزشکی نشسته اند نه یک برگه درخواست فرستاده اند است که با قاطعیت میفرماید باید لیسانستان از آمریکای شمالی باشد!
    من واقعا نمیدانم این نوع پستها را باید به چه حسابی گذاشت.
    نه برای MCAT حتما نیاز به لیسانس از آمریکای سمالی به صورت مطلق هست و نه برای تحصیل در رشته حقوق نیاز به لیسانس حقوق به صورت قطعی! موارد نقضش هست کم هم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    در اروپا کشوری رو میشناسید که بتونه با آمریکا و استرالیا در وجود شرایط کار برای یک حقوق دان خارجی رقابت کنه؟دوست من،مسئله فقط پذیرش و درس خوندن در یک کشور خارجی نیست،99درصد ما می خوایم در همون کشور بمونیم و چنین چیزی برای رشته ی ما در اروپا تقریباً غیر ممکنه.خب اروپا درس خوندی،بعدش چی؟چند سال اونجا بودی و دوباره بر میگردی سر جای اولت!
    سلام دوستان. با حرف شما موافقم. من مسترم رو در رشته مالکیت فکری در استرالیا تموم کردم و تا چند ماه دیگه بعد از گذروندن واحدهای لازم، مدرک trademark attorney اینجا رو می گیرم. باید بگم که تمودید ویزای دانشجویی خیلی سخته و نیاز به هزینه هنگفت داره. من شانس آوردم و همسرم کار پیدا کرد و با ویزای ایشون موندگار شدیم. پیدا کردن کار به عنوان وکیل در استرالیا و حتی کوالیفای شدن به عنوان وکیل اینجا کار سختیه. ممکنه اما یاز به زمان و انگیزه و هزینه داره. برای مستر استرالیا که اصلا فکر فاند رو نکنید. برای دکترا هم باید مقاله داشته باشید و موضوع خیلی تاپ و جدیدی ارایه بدین. الان من خودم با یه مقاله در حال چاپ و معدل بالای مستر، توی رقابت شدید با استرالیایی ها هستم برای فاند دکتری که زیاد بهش امید ندارم. کلا بازار کار همه جای دنیا رقابتیه و نیاز به مهارت و دانش بالا داره. رشته حقوق هم که متاسفانه در هیچ کشوری جزو لیست رشته های مورد نیاز برای اقامت گرفتن نیست. پس باید صبر کنید و تلاش. امیدوارم همگی موفق باشید.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

من اطلااتی رو در مورد خوندن رشته حقوق در استرالیا در قسمت تحصیل در استرالیا گذاشتم. اگه دوست داشتین سر بزنید و بخونید.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia_mmr نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکنه بپرسم دلیل دلسرد کردن دوستان رشته حقوق از گرفتن فاند های مناسب از امریکا چیه؟ چون به صورت صد درصدی و مداوم میفرمایید در رشته حقوق فاند نیست و .... این در حالیست که موارد نقضش هم در سایت اون خانوم که نوشته بود و هم در محیط های دیگر افراد هستند که فاند دارند در آمریکا و کانادا درس میخونند و هزینه زیادی از جیب نمیکنند. به نظرم یک مقدار از بار منفی پستهاتون شاید به دلیل تجربه شخصی باشه که خب طبیعتا تعمیم دادنش به صورت کلی کار درستی نیست.
    کاربر گرامی استفاده از الفاظ نامانوس و غیردوستانه و متهم کردن افراد به مایوس کردن سایرین غیرقابل پذیرش و خلاف قوانین فروم است ، تازه 13پست در فروم گذاشته اید و از شما بعنوان یک کاربر تازه وارد انتظار می رود فعلا به مطالعه تاپیک های مختلف و بررسی اقوال دوستان مجرب و کاربران قدیمی فروم بپردازید و اگر سووالی دارید موقرانه و مودبانه جوابش را تقاضا کنید اگر هم تجربه ای در اپلای دارید با ذکر جزییات و رزومه برای استفاده سایر دوستان در تاپیک به یادگار گذارید،بازخواست و پرسشهایی نامحترمانه از این دست از حدود صلاحیت شما خارج است.محض اطلاع ،چون دیدم به تجربه شخصی بنده علاقه نشان دادید :عرض می کنم پس از اخذ کارشناسی ارشد مالکیت فکری بعنوان وکیل پایه یک در حال حاضر در زمینه بین الملل، مشاور کمپانی های معتبر داخلی و خارجی هستم ومدتهاست کارت اقامت دایم کانادا را دارم بعضی از دوستان چون قبول شدن در دانشگاههای معتبر داخلی سخت و زمان بر است می خواهند شانس خود را در دانشگاههای معتبرخارجی محک بزنند ،هم از پرداخت شهریه معاف شوند و هم هزینه زندگی خود را از دانشگاه اخذ کنند هم تجربه زندگی در کشور پیشرفته را بدست آورند و هم به زبان خارجی مسلط شوند و ایده بدی هم نیست ،اشکال کار اینجاست که دانشگاههای امریکای شمالی برای پذیرش دانشجوی شهریه نپرداز بین المللی منابع مالی محدودی دارند و فضا بسیار رقابتی است در زمینه کمک هزینه آموزش و پژوهش هم معمولا کاری از دوستان ایرانی در رشته حقوق برنمی آید به استثناها کاری ندارم رویه معمول این است یا شما ساکن قانونی کشور مقصد هستید و می توانید از وامهای کم بهره و کمکهای دولت فدرال برای ادامه تحصیل کمک بگیرید یا اینکه اگر دانشجوی بین المللی هستید هزینه آن را شخصا برعهده می گیرید معمولا برای دوستان این فروم تاجایی که من بیش از 6سال است اطلاع دارم بر خلاف رشته های مهندسی کمک مالی ای که تمام هزینه های زندگی و شهریه دانشگاه را بپوشاند تخصیص داده نشده است.اکثر کمکهای قابل توجه از اروپا و نیوزیلند و ...بوده است.غیر از این مشکل مساله دیگری هم درخور بررسی و مداقه است و آن این است که دکتر شدن در رشته حقوق موجب اشتغال بکار و کسب اقامت نمی شود و ضمنا بدرد کار تدریس می خورد نه وکالت بنابراین سیر پروسه کسب جواز اقامت دایم و مجوز کار حقوقی از پروسه تحصیلی جدا و منوط به احراز شرایطی است که در این مقال نمی گنجد.موفق باشید
    ویرایش توسط mo_eini : March 12th, 2016 در ساعت 12:01 PM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)