صفحه 154 از 186 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط dovin نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم سه حقوق دانشگاه پیام نور هستم برای ارشد میشه فاند از اروپا گرفت که شانس گرفتن فاند از آمریکا برا دکترا بالا بره؟ اینقد پستهای ضد ونقیض هست که آدم گیج
    میشه اگه میشه و راهی هست لطفا راهنمایی کنید در ضمن من لیسانس حسابداری هم دارم میخوام دونم میشه اونجا حین تحصیل کار هم کرد؟
    بهترین کار اینه که با یکی از دانشگاههای اروپا مکاتبه کنید. خیلی موردی برخورد می کنن و نمیشه با همین چیزایی که نوشتید کسی براتون نسخه بپیچه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز،
    ليسانس حقوق از دانشگاه آزاد مشهد، آيلتس ٨، ٤ سال سابقه ي كار حقوقي، مقاله هم ندارم.
    پذيرش براي LLM از دانشگاه لاتروب استراليا و دانشگاه ايالتي ميشيگان و دانشگاه Delaware آمريكا با پارشال اسكالرشيپ. منتظر جواب از دانشگاه جورج واشينگتن هم هستم.
    توصيه ي من به دوستان اينه كه خودتون مراحل اخذ پذيرش رو انجام بديد و اينكه هيچ كس غير از دانشگاه نمي تونه جواب درست به شما بده! خيلي از دوستان مي گفتن آمريكا به من پذيرش نخواهد داد ولي بعد از مكاتبه با چنتا دانشگاه به اين نتيجه رسيدم كه اونقدرها هم پروسه ي پيچيده اي نيست.
    جواب تمام سوالات دوستان در وبسايت همه ي دانشگاهها موجوده و فقط كمي دقت و وقت مي خواد.
    خوشحال مي شم اگر بتونم كمكي بكنم.
    و ممنون مي شم اگر دوستان مطلع نظرشون رو راجع به كيس من بدن.
    من استرالیا درس خوندم. لاتروب دانشگاه خوبیه ولی هزینه زندگی اینجا خیلی بالاست. اما باز خوبیش اینه که دانشجو اجازه داره 20 ساعت در هفته کار کنه که این نسبت به امریکا مزیته. از طرفی اسکالرشیپ امریکاتون خوبه. کمی در مورد هزینه های زندگی در امریکا تحقیق کنید و قطعا مطمین باشید که مدرک امریکا معتبرتره.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member

سلام
    دوستان در زمینه دوره کارشناسی حقوق هم راهنمایی می کنید؟ کلا کدوم دانشگاه ها را پیشنهاد می کنید؟ چه مدارکی لازم است ؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnelson نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در زمینه دوره کارشناسی حقوق هم راهنمایی می کنید؟ کلا کدوم دانشگاه ها را پیشنهاد می کنید؟ چه مدارکی لازم است ؟
    سپاس
    http://www.lsac.org/jd/lsat/about-the-lsat
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ممنون دوست عزيز،
    ليسانس حقوق از دانشگاه آزاد مشهد، آيلتس ٨، ٤ سال سابقه ي كار حقوقي، مقاله هم ندارم.
    پذيرش براي LLM از دانشگاه لاتروب استراليا و دانشگاه ايالتي ميشيگان و دانشگاه Delaware آمريكا با پارشال اسكالرشيپ. منتظر جواب از دانشگاه جورج واشينگتن هم هستم.
    توصيه ي من به دوستان اينه كه خودتون مراحل اخذ پذيرش رو انجام بديد و اينكه هيچ كس غير از دانشگاه نمي تونه جواب درست به شما بده! خيلي از دوستان مي گفتن آمريكا به من پذيرش نخواهد داد ولي بعد از مكاتبه با چنتا دانشگاه به اين نتيجه رسيدم كه اونقدرها هم پروسه ي پيچيده اي نيست.
    جواب تمام سوالات دوستان در وبسايت همه ي دانشگاهها موجوده و فقط كمي دقت و وقت مي خواد.
    سلام من فاند 85درصد از یکی از دانشگاههای امریکا 2016 دارم ولی میخوام قبل رفتنم ایلتزمو ایمپرو کنمو نمره 8 شما به نظرم عالیه.میتونید کمکم کنید؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط Zohayr نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب
    من دانشجوی ترم هشت کارشناسی حقوق دانشگاه ازاد کرج با معدل 14/90هستم
    و پس از پایان این ترم حدود شانزده واحد برام باقی میمونه
    میخواستم ببینم که واحد های باقی مونده رو پاس کنم و با قبولی ارشد ایران برای ارشد تو اتریش شرکت کنم یا برای ادامه واحد های کارشناسیم انتقال بگیرم به اتریش
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    و همچنین میخوام یه مقاله ای برای قوی کردن رزومه ام بنویسم
    میخواستم ببینم چه موضوعاتی بیشتر مورد توجه کشور های اروپایی هستش
    تشکر از اینکه وقت گذاشتید و خوندید
    موفق باشید
    سلام لیسانستون رو تموم کنید بعد تشریف ببیرید من تاحالا چیزی به نام انتقال واحد از ایران به خارج از ایران ندیدم. در ضمن دانشگاه های خارج از ایران از دانشجوی لیسانس خقوق انتظار داشتن مقاله ندارن و هم اینکه بنده باز هم تاحالا ندیدم که در مجلات حقوقی داخلی و خارجی معتبر دانشجویی در مقطع کارشناسی مقاله داده باشه. شما بیشتر روی موارد دیگر رزومتون کار کنید به اعتقاد من.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sama81pyari نمایش پست ها
    سلام من فاند 85درصد از یکی از دانشگاههای امریکا 2016 دارم ولی میخوام قبل رفتنم ایلتزمو ایمپرو کنمو نمره 8 شما به نظرم عالیه.میتونید کمکم کنید؟؟؟
    خب شما اگر خیالتون از بابت پذیرش راحته می تونید دیگه هر چقدر می خواید تا وقت دارید با زبان قوی تری تشریف ببرید چون به جد عرض کنم که دوره ی یک ساله ی LLM اینقدر فشرده هست که جای یادگرفتن زبان نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون دوست عزيز،
    ببینید نظر بنده اینه که اگر وضغیت مالیتون جوریه که توانایی تحصیل در هر سه دانشگاه رو دارید اونی رو انتخاب کنید که رنکش , شهرتش بیشتره . الان اوضاع تا جایی که من می بینم طوری هست که افرادی که از دانشگاه معروفتری فارغ التحصیل می شن رو نسبتا بهتر جذب کار می کنن و شما رو اسم دانشگاه خیلی می تونید مانور بدید. اگر هم وضع مالی براتون اهمیت داره اونی رو برید که بهترین اسکالرشیپ رو دریافت کردید. در نهایت تنها عامل موفقیتتون سختکوشی شما در دوران تحصیل هست .

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdif نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.بنده ليسانس فقه و حقوق و دانشجوي انصرافي ارشد خصوصي كه ويزاي مهاجرتي امريكا رو دارم.ميخواستم بدونم براي وكالت در امريكا چه كارهايي رو بايد انجام داد؟ايا بايد ليسانس حقوق اونجا رو خوند؟براي وكالت بايد آزمون داد؟لطفا اگه امكانش هست راهنمايي بفرماييد از كجا شروع كنم.در ضمن عرض كنم براي زندگي ايالت واشنگتن رو انتخاب كردم.تشكر از دوستان
    Of course you have to sit at a bar exam!You have two options in this case . Either you have to study a JD degree in US Or study a LLM degree in which you are entitled to pass sufficient courses that are required for sitting at a bar exam in respective state. Anyway you should always check the Internet site of the universities located in your desired state as not all the US states have identical rules on minimum course requirements for and participation in bar exams

Junior Member

سلام دوستان،
    بعد از یه دوره پر فراز ونشیب کارشناسی، بالاخره به روزهای پایانی نزدیک شدم. درحال حاضر با بررسی وضعیت موجود، دانشگاه یا منبع مناسبی که بتونه فاند قابل توجه ای به من ارائه بده رو پیدا نمی کنم. از طرفی به نظرم رزومه بنده بد نیست (هرچند نواقصی داره) ونمی خوام فرصتی رو ازدست بدم. به همین خاطر لطف کنید بفرمایید هیچ شانسی برای یه اسکالرشیپ و پذیرش از یه دانشگاه مناسب برای من هست یا خیر.
    کارشناسی حقوق معدل 18.5 (نود درصد همین میشه چون ترم هشتم)
    کارشناسی فقه وحقوق معدل 18.7
    آیلتس 7.5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)