صفحه 155 از 186 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط alonzy نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بعد از یه دوره پر فراز ونشیب کارشناسی، بالاخره به روزهای پایانی نزدیک شدم. درحال حاضر با بررسی وضعیت موجود، دانشگاه یا منبع مناسبی که بتونه فاند قابل توجه ای به من ارائه بده رو پیدا نمی کنم. از طرفی به نظرم رزومه بنده بد نیست (هرچند نواقصی داره) ونمی خوام فرصتی رو ازدست بدم. به همین خاطر لطف کنید بفرمایید هیچ شانسی برای یه اسکالرشیپ و پذیرش از یه دانشگاه مناسب برای من هست یا خیر.
    کارشناسی حقوق معدل 18.5 (نود درصد همین میشه چون ترم هشتم)
    کارشناسی فقه وحقوق معدل 18.7
    آیلتس 7.5
    قطعا شانس خوبی دارید معدل شما ممتاز هست و معادل First Class degree بریتانیا و +A آمریکا هستش. لذا شما قادر خواهید بود برای حتی هاروارد یا آکسفورد هم پذیرش بفرستید. به نظر من شما این روش رو پیش بگیرید که انتخاب هاتون رو سه دسته کنید. یک سری برای دانشگاه های خیلی Top , یک دسته برای دانشگاه های خوب و یه دسته هم برای دانشگاه های متوسط رو به خوب ( حالا اینکه مقیاس یا تفاوت خوب و خیلی خوب چیه بستگی به رنک دانشگاه , وضعیت بورسی که می دن و دیدگاه خود شما نسبت به اون دانشگاه و کشور داره ) اختصاص بدید و برای همه درخواست پذیرش به همراه اسکالرشیپ بدید به نظر من شانستون بالاست و بد بین نباشید.
    ویرایش توسط Kiyaarash : April 25th, 2016 در ساعت 11:21 PM

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم واسه پذیرش مشروط وزارت علوم برای خروج از کشور برای مشمولین خدمت اجازه خروج میدهند یا نه مرسی

با سلام در تاریخ 21 اردیبهشت کسی هست که به استانبول برای انگشت نگاری بخواهد برود ممنون میشم به من پیغام بدهد

Banned

سلام ...بنظر دوستان برای اینکه بتونیم بعد از پایان phd کار اکادمیک راحتتری پیدا کنیم چه ایتم هایی رو مدنظر بگیریم؟دانشگاه حتما باید تا چه رنکی باشه؟حتما دانشگاه های امریکا و انگلیس و دانشگاه های تاپ باید باشه ؟(دانشگاه های غیرامریکایی و انگلیسی رو نمیشه روش سرمایه گذاری کرد؟

یا میشه با دانشگاه های متوسط اروپایی (دانشگاه های آلمان )مثل لودویگ مونیخ و سایر دانشگاه های المانی و اروپایی کار اکادمیک پیدا کرد؟

چون اینجوری که دوستان در صفحات فروم خوندم و متوجه شدم کار به عنوان وکیل بطور کلی خیلی پروسه سنگینی داره و بیشتر هزینه محوره ...

Junior Member

سلام دوستان در مورد پذیرش رشته حقوق در کشور استرالیا کسی اطلاعاتی داره؟ راهنماییم کنید ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

سلام.

دانشجوی کارشناسی ریاضی هستم و قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی حقوق بشر رو دارم. (اسم رشته در دانشگاه های مختلف متفاوت هست ولی معمولا International Law & Human Rights هست. ) به خاطر تفاوت زیاد رشته ی کارشناسی ام با حقوق، خیلی نگران هستم که به مشکل بر بخورم. قصد برداشتن چند واحد درسی از رشته ی حقوق رو دارم، فعلا که پیش نیاز هایی که از طرف وزارت علوم اعلام شده برای ارشد حقوق بشر در ایران برای کسایی که از رشته های دیگه میان رو در نظر دارم.

آیا کسی بوده که با چنین تغییر رشته ای موفق به گرفتن پذیرش شده باشه؟
    * یک دانشگاه پیدا کرده ام که میگه ترم تابستانی ارائه میدن و اگر شرکت کنم و خوب ظاهر بشم، 100% قبولم میکنند. (وفقط هم نمره ی زبانم براشون مهم بود، حتی معدلم رو هم نپرسیدن! و نمره ی زبانم فعلا که خوب هست (101 TOEFL iBT ) که میشه بهتر هم بشه.)

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta9 نمایش پست ها
    سلام.

دانشجوی کارشناسی ریاضی هستم و قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی حقوق بشر رو دارم. (اسم رشته در دانشگاه های مختلف متفاوت هست ولی معمولا International Law & Human Rights هست. ) به خاطر تفاوت زیاد رشته ی کارشناسی ام با حقوق، خیلی نگران هستم که به مشکل بر بخورم. قصد برداشتن چند واحد درسی از رشته ی حقوق رو دارم، فعلا که پیش نیاز هایی که از طرف وزارت علوم اعلام شده برای ارشد حقوق بشر در ایران برای کسایی که از رشته های دیگه میان رو در نظر دارم.

آیا کسی بوده که با چنین تغییر رشته ای موفق به گرفتن پذیرش شده باشه؟
    * یک دانشگاه پیدا کرده ام که میگه ترم تابستانی ارائه میدن و اگر شرکت کنم و خوب ظاهر بشم، 100% قبولم میکنند. (وفقط هم نمره ی زبانم براشون مهم بود، حتی معدلم رو هم نپرسیدن! و نمره ی زبانم فعلا که خوب هست (101 TOEFL iBT ) که میشه بهتر هم بشه.)
    رشته حقوق به خودی خودش بهتون کمکی نمیکنه. ولی اگه بتونین با مباحث حقوق بشر آشنا بشین بهتون حتما کمک میکنه. الان خیلی از دوره های مستر از غیر حقوق هم جذب میکنن. فقط باید تو پرسونال استیتمنت توضیح بدین چرا میخواین حقوق بشر بخونین؟ بک گروندتون چه کمکی به تحصیل در این رشته داره؟ کمکتون میکنه با چه دیدی و از چه زاویه ای به حقوق بشر نگاه کنین. و تلفیق این دو تا رشته به آیندتون چه کمکی میکنه؟ اگه بتونین برای اینها پاسخ پیدا کنین مشکلی نیست. فقط از دوره LLM اجتناب کنین چون حقوق محور هستن. ولی بیشتر دوره های مستر از رشته های گوناگون جذب میکنن. البته مثل روانشناسی,فلسفه,... ولی نکته اینه که اون سوالهایی که گفتم و بتونین جواب بدین
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

توی لینکد این چند خانم ایرانی رو پیدا کردم که در هاروارد و دانشگاه های معتبر امریکا دارن دکترا می خونن, متفق القول همگی نخبه های کارشناسی دانشگاه تهران بودن و هر کدوم 2 تا ارشد داشتن, یکی از داخل و یکی از خارج , دوستان اگر خواستم من اسامی رو توی خصوصی براشون بفرستم ازشون تحقیق کنید

Junior Member

دوستان من در حال حاضر دارم رشته معماری رو توی دانشگاه آزاد میخونم
    آیا امکانش هست برای ارشد حقوق بشه از دانشگاهی اپلای گرفت ؟

Junior Member

باسلام
    به نظر دوستان اروپا از جمله آلمان بازار کار مناسبی برای رشته حقوق داره؟؟؟اگر ن کدوم کشورها برای پذیرش مناسب ترن؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)