صفحه 157 از 186 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Banned

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

برای ورود به حرفه وکالت در آمریکا این مسر چطور هست
    گرفتن لیسانس حقوق در اروپا یا کشور انگلیسی زبان (هند یا هرکجا انگلیس یا..............)
    بعد برای ارشد حقوق در آمریکا اقدام کردن
    بعد از ارشد میتوان وکالت شرکت کرد دیگه درسته؟

Junior Member

سلام به همگی
    من مدتیه با این فروم اشنا شدم
    دانشجوی سال اخرم، رزومم اینه میخواستم ببینم شانس اینو دارم که جایی فول فاند بشم
    dual degree
    LL.B. 18.5
    BA in Law and jurisprudence 18.5
    professional experience: none
    publication: an article in a local congress
    ielts :7

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law

بچه های حقوقی یکمی فعال تر بشید
    بیایید به همدیگه کمک کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    International Law

ممنون از پاسخ تون. خیلی امیدوار کننده بود. حتما در آینده هم از شما راهنمایی خواهم گرفت. WIPO رو تا حدودی با کارهاش در این زمینه آشنا هستم ولی نمی دونستم فعالیت های پژوهشی هم انجام می ده. حتماً جستجو می کنم. اگه شما هم کمک کنید و راهنمایی بسیار ممنون خواهم شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    سلام بله شانس خوبی دارید برای آمریکا ، سوییس رو هم به شما پیشنهاد می کنم. Wipo سرمایه گذاری زیادی داره روی محققین حوزه هایی که شما بهش اشاره فرمودین انجام میده‌.

Junior Member

سلام دوستان.
    من دانشجوی کارشناسی سال دوم حقوق در دانشگاه گیلان هستم و چند سوال در زمینه اپلای کردن دارم:
    1-کشورهای اروپایی برای ادامه تحصیل در رشته حقوق جزا مناسب تر هستند یا کشورهای اروپایی؟
    2-ایا میشه برای مقطع مستر فاند گرفت؟
    3-ایا برای مقطع مستر در زمینه حقوق جزا به مقاله احتیاج دارم؟
    4-میخواستم ببینم با توجه به فرق بین حقوق کشور ما و دیگر کشورها ایا نیازی به گذروندن دوره ای جدا برای یادگیری حقوق کشور مورد نظر هست یا نه؟
    5-کسی در مورد ادامه تحصیل در کشور فرانسه به طور خاص اطلاعاتی داره یا نه؟
    با تشکر از توجه شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SBU- Law

سلام دوستان بنده قصد دارمبرای مقطع جی دی تو کانادا اپلای کنم به نظر شما از لحاظ ویزا نشکلی برام پیش نمیاد؟ از این بابت میگم که جی دی حتما موندن رو تو کانادا جلوه میده متشکر
    It is logical, in view of the times in which we live. But to be logical is not to be right, and nothing on God's earth could ever make it right!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pari75nk نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من دانشجوی کارشناسی سال دوم حقوق در دانشگاه گیلان هستم و چند سوال در زمینه اپلای کردن دارم:
    1-کشورهای اروپایی برای ادامه تحصیل در رشته حقوق جزا مناسب تر هستند یا کشورهای اروپایی؟
    2-ایا میشه برای مقطع مستر فاند گرفت؟
    3-ایا برای مقطع مستر در زمینه حقوق جزا به مقاله احتیاج دارم؟
    4-میخواستم ببینم با توجه به فرق بین حقوق کشور ما و دیگر کشورها ایا نیازی به گذروندن دوره ای جدا برای یادگیری حقوق کشور مورد نظر هست یا نه؟
    5-کسی در مورد ادامه تحصیل در کشور فرانسه به طور خاص اطلاعاتی داره یا نه؟
    با تشکر از توجه شما
    دوست عزیز، شما هر چی میتونی رزومه ات را قوی کن. مطمئنا اگر مقاله داشته باشی بهتر از نداشتنه. اما با توجه به اینکه الان سال دوم هستی بعید میدونم بتونی مقاله ای بدی من جای تو بودم الان وقتم را میذاشتم برای خوندن زبان که مطمئنا زبان تافل بالای صد خیلی به کارت میاد و در مورد حقوق جزا، واقعیت اینه هر چی رشته های جدیدتر مثل حقوق بین الملل، مالکیت فکری، تجارت بین الملل و از این قبیل رشته ها را بخونی، برای ادامه تحصیل و حتی پذیرش گرفتن راحتتری. اما اینکه دوره ای بخونی برای یاد گیری حقوق کشورهای دیگر، نه نیازی نیست. اما اگر مثلا کارگاهی و یا مدرکی از آموزشی خاص داشته باشی خوب بهتره، مثل دوره هایی که اتاق بازرگانی و مرکز داوری و .... میذاره ولی ضروری نیست. به نظرم به ترتیب اولویت روی معدل، زبان، مقاله و نهایتا دوره های آموزشی تمرکز کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra55 نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما هر چی میتونی رزومه ات را قوی کن. مطمئنا اگر مقاله داشته باشی بهتر از نداشتنه. اما با توجه به اینکه الان سال دوم هستی بعید میدونم بتونی مقاله ای بدی من جای تو بودم الان وقتم را میذاشتم برای خوندن زبان که مطمئنا زبان تافل بالای صد خیلی به کارت میاد و در مورد حقوق جزا، واقعیت اینه هر چی رشته های جدیدتر مثل حقوق بین الملل، مالکیت فکری، تجارت بین الملل و از این قبیل رشته ها را بخونی، برای ادامه تحصیل و حتی پذیرش گرفتن راحتتری. اما اینکه دوره ای بخونی برای یاد گیری حقوق کشورهای دیگر، نه نیازی نیست. اما اگر مثلا کارگاهی و یا مدرکی از آموزشی خاص داشته باشی خوب بهتره، مثل دوره هایی که اتاق بازرگانی و مرکز داوری و .... میذاره ولی ضروری نیست. به نظرم به ترتیب اولویت روی معدل، زبان، مقاله و نهایتا دوره های آموزشی تمرکز کن.
    اول خیلی ممنون که جواب سوالاتمو دادین.
    راستش من اوضاع زبانم خوبه.فعلا برای تافل قسمت listening رو کار کردم.بقیه قسمت ها هم در برنامم هست.
    یک سوال دیگه:یعنی اگر معدلم بالای 17 باشه و تافل بالای 100 داشته اشم میتونم فاند برای مقطع مستر بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

سلام خیلییییی خوشحال شدم که حقوقی ها رو پیدا کردم
    من فوق لیسانسم رشته حقوق بین الملل از دانشگاه دولتی با معدل ۱۷ و نیم
    دو مقاله علمی پژوهشی و یکی همایشی
    در حال آمادگی برای آزمون آیلتس ایرسافام
    پایان نامه رو هم دارم تبدیل به مقاله ژورنالی میکنم
    .....
    حالا سوال اینجاست
    برای مقطع دکتری از انگلستان امیدی هست ؟
    آیا برای دکتری مشکلی توی نحوه درس خواندن و تدریس سیستم های حقوقی پیش نمیاد؟‌ همونطور که میدونید ما رومی ژرمنی و اونها کامن لا و مبتنی بر اصل انصاف این یعنی دگرگونی کلی !
    بعبارت دیگه آیا باید از فوق لیسانس شروع کنم ؟
    ......
    آیا هزینه ها واقعا سرسام آوره ؟ من یه خانم هستم و شرایط خاص ( مثل حجاب ) ! سابقه ۶ ساله نمایندگی بیمه دارم که امیدوارم در همین سطح کار پیدا کنم !
    از طرفی بین کانادا و سوییس کدوم رو با انگلستان در زمینه حقوق میشه مقایسه کرد ؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    من قصد تحصیل در رشته حقوق را دارم در مقطع کارشناسی ولی به علت سن بالای من (35سال) برای مقطع لیسانس برای پذیرش و ویزا برای کشورهای مالزی و آفریقای جنوبی و استرالیا نتوانستم اقدام کنم . قصد نهایی من بنا به دلایلی استرالیا است. برای من تنها دو گزینه مانده است:
    1- دانشگاهی مثل MGIMO در روسیه (و یا دانشگاه های دیگر روسی). که به زبان روسی است.
    http://www.mgimo.ru/eng/

2- دانشگاه Near East Uni در قبرس شمالی(ترک نشین) برای رشته حقوق بین الملل به زبان انگلیسی.
    https://neu.edu.tr/academic/facultie...ge-is-english/

می خواستم بدانم این قبیل دانشگاه ها آیا مدرک لیسانسشان اعتبار دارد که بتوانم در آینده برای استرالیا برای مقاطع بالا اقدام کنم (JD و یا L.L.M.) ؟ شما کدام را بهتر می دانید؟ یا مورد دیگر یا کشور دیگر که محدودیت سنی نداشته باشد برای مقطع لیسانس پیشنهاد دارید؟
    با تشکر از شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)