صفحه 168 از 168 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط shahsavarab نمایش پست ها
    دکترا در امریکا به شکلی که در اروپا ارایه میشه فقط ۳ دانشگاه در امریکا هستش. International relations زیر شاخه علوم سیاسی هستش و با این رشته راحتتر میتونید وارد دکترا بشید و نه بازار کار. Legal studies خیلی جنرال هستش، توصیه میکنم برای LLM رشته هایی با تمرکز خاص تر انتخاب کنید‌
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید

Junior Member

سلام ، من برای انتخاب دانشگاه و کشور مقصد مشکل دارم ، کسی هست برای مشورت دادن ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    دوستان حقوق بشری لطفا سوالم که بالا پرسیدم رو پاسخ بدید ، کارم فوری هستش
    کتاب حقوق بشر در جهان معاصر- نوشته سیدقاری سید فاطمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق-دانشگاه بین المللی قزوین

سلام به دوستان حقوقی.خیلی خوشحالم که اینجا میشه رو کمک بچه ها حساب کرد و جو همفکری و مشورت برقراره.

من اخیرا ازمقطع لیسانس از یونی بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شدم با معدل کل 16.33.فاقد رزومه و مقاله وتجربه کاری.22 سالمه و شدیدا مشتاق تحصیل مستر خارج از ایرانم.به تازگی آیلتس دادم ومنتظر ریزالت.دنبال فاندم هرچند میدونم شانسم پایینه با این شرایط ولی میخام امتحانش کنم.

میشه آدرس دانشگاههایی که مستر حقوق رو توی گرایشای مختلف برای پذیرش با کمک هزینه داره و از جهت رنکینگ در سطح قابل قبولین به اشتراک بذارین؟ترجیحا استرالیا ،لندن و کانادا.
    ویرایش توسط setare_rezaei : May 20th, 2012 در ساعت 02:55 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_rezaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان حقوقی.خیلی خوشحالم که اینجا میشه رو کمک بچه ها حساب کرد و جو همفکری و مشورت برقراره. من اخیرا ازمقطع لیسانس از یونی بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شدم با معدل کل 16.33.فاقد رزومه و مقاله وتجربه کاری.22 سالمه و شدیدا مشتاق تحصیل مستر خارج از ایرانم.به تازگی آیلتس دادم ومنتظر ریزالت.دنبال فاندم هرچند میدونم شانسم پایینه با این شرایط ولی میخام امتحانش کنم. میشه آدرس دانشگاههایی که مستر حقوق رو توی گرایشای مختلف برای پذیرش با کمک هزینه داره و از جهت رنکینگ در سطح قابل قبولین به اشتراک بذارین؟ترجیحا استرالیا ،لندن و کانادا.
    England >>>>> http://www.llm-guide.com/england Canada >>>>>>>>>> http://www.llm-guide.com/canada Australia >>>>>>>>> http://www.llm-guide.com/australia
    شما معدل تون بد نیس نسبتا خوبه ، با توجه به اینکه سوابق کاری مثل من ندارید به اعتقاد من نمره ی آیلتس و یا تافل تون رو باید خیلی‌ بالا ببرید تا شانس پذیرشتون زیاد بشه . آیلتس در حد ۷.۵ و تافل ۱۰۰ یا بالاتر , البته مواردی مانند Startement of purpose و ... که خوب نوشته شده باشند خیلی‌ کمکتون میکنه .

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_rezaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان حقوقی.خیلی خوشحالم که اینجا میشه رو کمک بچه ها حساب کرد و جو همفکری و مشورت برقراره.

من اخیرا ازمقطع لیسانس از یونی بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شدم با معدل کل 16.33.فاقد رزومه و مقاله وتجربه کاری.22 سالمه و شدیدا مشتاق تحصیل مستر خارج از ایرانم.به تازگی آیلتس دادم ومنتظر ریزالت.دنبال فاندم هرچند میدونم شانسم پایینه با این شرایط ولی میخام امتحانش کنم.

میشه آدرس دانشگاههایی که مستر حقوق رو توی گرایشای مختلف برای پذیرش با کمک هزینه داره و از جهت رنکینگ در سطح قابل قبولین به اشتراک بذارین؟ترجیحا استرالیا ،لندن و کانادا.
    سلام
    به نظر من، در شرایط فعلی، پذیرش می تونید بگیرید ولی فاند نخواهید گرفت...
    از جهت رنکینگ دانشکده های حقوق کشورهایی که فرمودید، اینجا رو مطالعه بفرمایید.

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

Lightbulb پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mbasghari نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    پذیرش دکترای حقوق ، دانش و تکنولوژی همراه با اسکالرشیپ اراسموس رو تونستم بگیرم. اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.
    بسیار بسیار بهتون تبریک میگم / در بخش نتایج پذیرش هم خواستم سوال کنم که یک مقداری اون بخش چون تخصصی تره واسه فقط اعلام نتیجه اینجا ، ازتون یه سری سوالات رومی پرسم (از مدیران هم می خواهم که پست من توی اون قسمت را اگر مایلند منتقل کنند)

واقعا این شیوه ادامه تحصیل (چندین کشور دنیا) به نظرم هم سخته و هم جالبه . آیا خودتون مایل بودید به این مسئله (یا مسائل دیگه ای مثل اسکالرشیب و .. دخیل بودند ) ؟ راجع به دوره (مستر) اراسموس موندوس اطلاعاتی دارید ؟ در آخر اگر میشه راجع به نامه علاقه (Motivation Letter) اگر نوشتید ، ما را راهنمایی کنید که چه نوشتید و بر چه مسائلی در آن ریز شدید ؟
    ممنون از شما
    ارادتمند - امیر
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfa نمایش پست ها
    باسلام و عرض ادب...دوستان یه سوال خیلی فوقالعاده مهم دارم که با مطالعه پست هایقبلی هم نتونستم جوابی براش پیداکنم...لطفا کمک کنید...تا جایی که منمتوجه شدم برای پذ یرش گرفتن از یه دانشگاه برند خارجی باید معدل خوب+مقاله+رزنمرهعالی+آیلتس یا تافل+سابقه کاری مرتبت با رشته و....داشته باشیم..حرف من اینه که حتی اگه موفق به انجام چنین کاری بشیم...(که البته من هنوز موفقنشدم)...چه تضمینی برای شغل ما وجود داره وقتی بعده چند سال تحصیل به ایران برمیگردیم؟ ...همین الان تو استخدام اداراتبراشون دانشگاه داخلی یا خارجی زیاد مهم نیست...چرا باید این همه وقتمون رو خارجصرف هیچی کنیم؟ حالا بماند که چقدر دردسر داره خوده اپلی گرفتن....شماها اصلا ازکجا مطمعنید که بعده اینکه به کشور برگشتید شغلی در شان شما وجود خواهد داشت...اهانمگه اینکه بخایید همون جا بمونید که بحث اقامت اینا پیش میاد که خودش یه داستاندیگس...البته من منظورم از یه شغل...شغل شرافتمندانه و با درآمد منصفانه با رشته تحصیلیتون هستشا....یعنی ماهی 7یا8میلیون تومن...واقعا توبدترین برزخ رو کره زمین گیر کردم....راستی دانشجوی ترم آخر حقوق هستم معدلکارشناسی17.و22ساله...چندم اه دیگه میریم سربازی..
    سلام دوست عزیز

من یه سوال از شما دارم . اگر کسی تو همین ایران و یا حتی در خارج بره پزشکی بخونه یا مکانیک بخونه یا عمران و یا .... چه تضمینی وجود داره که در امتحان ورودی این مشاغل قبول بشه و وارد کار بشه ؟ چه تضمینی برای شغل پیدا کردن در جاهای مختلف هست ؟ واسه ی هیچ شغلی هیچ تضمینی نیس دوست عزیز . تضمین رو فقط تلاش شما و ویژگی های شخصیتی شما تعیین می کنه . این همه حقوقدانی که الان مشغول شغل های با درآمد بالا هستند ( چه خودشون دفتر وکالت زدن و چه مثلا استخدام یک شرکتی شدن که حوزه فعالیتش مثلا تجارته و با شرکت های خارجی مراوده دارن ) و در خارج تحصیل کردن , در ابتدا براشون تضمین وجود نداشته بلکه خودشون رفتن در آزمون ورودی کانون وکلا شرکت کردن و پروانه وکالت گرفتن و الان در اون شاخه ای که تحصیل کردن مشغول به کار هستند و یا با ارائه رزومشون در یک شرکت استخدام شدند . بذارید من یک مثال زنده براتون بزنم : من پدرم معاون یک شرکته که کارشون ساختن نیروگاه های برق و گاز در ایران و یا نقاط دیگه ی دنیاست . یه بار از بابام پرسیدم شما چه معیاری برای استخدام کردن مردم در ذهن داری ؟ اگه کسی در خارج تحصیل کرده باشه استخدامش می کنی ؟ جواب داد که : البته اگر کسی در خارج تحصیل کرده باشه برای من شخصا ذهنیت بهتری برای استخدام کردنش وجود داره با توجه به تفاوت کیفیت آموزشی در دانشگاه های ایران و خارج ولی در نهایت ما به این نگاه می کنیم که متقاضی استخدام چه چیزی برای ارائه کردن داره و آیا می تونه با مهارت هایی که کسب کرده اهداف ما رو محقق کنه یا نه ؟ . ببینید , من فکر می کنم هر جایی که کسی رو استخدام می کنه همین تفکر رو دارند . صد البته که غنای علمی مطالب و روش های آموزشی , امکانات و ... در دانشگاه های خارج از کشور به طور کلی از ایران بالاتره ولی این دیگه به خود شما بستگی داره که چجوری اونجا بارتون رو ببندید تا اینجا چیزی واسه ارائه داشته باشید . ممکنه کسی در خارج تحصیل کنه ولی از موقعیت هاش خوب استفاده نکنه و خوب درس نخونه و در اینجا موفق نشه ولی کسی که در همین ایران درس خونده انقدر حرفه ای کار کرده باشه که راحت بتونه شغل گیر بیاره و حالت برعکسشم وجود داره , یعنی شما در خارج خوب کار کرده باشی رو درس ها و موقعیت ها و برگردی اینجا رو هوا بزننت .با کمال احترام به نظرم دیدگاه شما نسبت به این مسئله بدبینانه هست . همه چیز به خودتون بستگی داره دوست عزیز . صد البته که اگه شما رویایی دارید که بخواید به واقعیت تبدیل کنید باید براش زحمت بکشید و موقعیت ها رو دم در خونتون کسی نخواهد آورد , باور کنید . در ضمن معدل شما برای پذیرش گرفتن معدل خیلی خوبی محسوب می شه .

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    حالا با اینهمه تفاسیر کدوم گرایشها تو مستر بازار کاری خوبی دارن و میشه روشون برای کاریابی حساب باز کرد؟
    سلام در امريكا در حال حاضر رشته هاي مربوط به مالكيت فكري و كمك به حفظ آثار علمي و هنري و ادبي جواب ميده اما خوب اگر وكيل باشين حقوق مهاجرت عالي هست و ميتونين پول خوبي دربيارين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)