صفحه 170 از 186 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

با سلام خدمت دوستان عزيز
    بچه ها لطفا تا وقتي از چيزي مطمئن نيستيد اطلاعات غلط نديد اين فروم رفرنس خيلياست
    دوست عزيزي كه فرموده بودي براي bar exam در كانادا حتما بايد سيتي زن باشي و حتي با pr هم نميشه امتحان داد بايد بگم امتحان بار براي دانشجويان خارجي در خصوص سيتي زن شيپ unconditional هست و ميشه امتحان داد
    مطلب بعدي كه هركي ميدونه كمكم كنه به من
    من ليسانس دانشگاه آزاد معدل ١٧٠٢٨
    فوق ليسانس دانشگاه آزاد معدل ١٨
    آيلتس ٧
    دو سال سابقه كار مرتبط
    شانسي براي گرفتن فاند از دانشگاه هاي كانادا دارم
    لطفا منو راهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط mslawyer نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    بچه ها لطفا تا وقتي از چيزي مطمئن نيستيد اطلاعات غلط نديد اين فروم رفرنس خيلياست
    دوست عزيزي كه فرموده بودي براي bar exam در كانادا حتما بايد سيتي زن باشي و حتي با pr هم نميشه امتحان داد بايد بگم امتحان بار براي دانشجويان خارجي در خصوص سيتي زن شيپ unconditional هست و ميشه امتحان داد
    آيلتس ٧
    دو سال سابقه كار مرتبط
    لطفا منو راهنمايي كنيد
    سلام
    لطفا پیش از انتقاد پیام ها را با دقت بیشتری بخوانید. من گفتم که تا چند سال پیش شرکت در امتحان بار کانادا حتی برای دارندگان پی آر هم امکان پذیر نبود(Andrews v. law society of British columbia) و نگفتم الان هم همینطور است. در خصوص دانشجویان هر استانی شرایط خودش را دارد اما بجز کبک در بقیه استان ها برای گرفتن پروانه وکالت باید مدتی articling کرد که اگر اجازه کار تمام وقت نداشته باشید من نمیدانم چطور میشود این کار را کرد با توجه به اینکه دارندگان ویزای دانشجویی مدت محدودی در ماه اجازه کار دارند. شرکت در امتحان کانون وکلا یک چیز است و اخذ پروانه وکالت در کانادا یک چیز دیگر. شما بجز قبولی در امتحان باید چند ماه (مثلا در انتاریو ۱۰ ماه) تمام وقت کار کنید.

در خصوص شانس گرفتن فاند من اطلاعی ندارم اما فکر میکنم اگر مشخص بفرمایید که در کدام مقطع و کدام استان قصد اپلای دارید دوستان بهتر بتوانند کمک کنند.

Junior Member

دوستان من دانشگاه ازاد با معدل ۱۷ کارشنانی رو گرفتم و قصد دارم خارج از کشور ارشد رو ادامه بدم یکسال حدودا وقت دارم برای مطالعه برای ازمون ارشد و قصد دارم مدرک زبان رو هم در این مدت بگیرم و آزمون وکالت رو هم در پیش دارم ایا امکان گرفتن فاند برای من با این شرایط هست و اگر هست کدوم کشور رو پیشنهاد میدین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط zmasoud نمایش پست ها
    دوستان من دانشگاه ازاد با معدل ۱۷ کارشنانی رو گرفتم و قصد دارم خارج از کشور ارشد رو ادامه بدم یکسال حدودا وقت دارم برای مطالعه برای ازمون ارشد و قصد دارم مدرک زبان رو هم در این مدت بگیرم و آزمون وکالت رو هم در پیش دارم ایا امکان گرفتن فاند برای من با این شرایط هست و اگر هست کدوم کشور رو پیشنهاد میدین؟
    سلام، من متوجه نشدم بالاخره شما می خواید آزمون ارشد شرکت کنید یا ارشد رو خارج از کشور بخونید؟ در ضمن، بارها ما در این فروم اشاره کردیم که سوالات به شدت کلی مانند اینکه ''کدوم کشور خوبه؟'' یا '' کدوم رشته خوبه؟'' اینها هیچ جواب مشخصی ندارند و تنها فاکتورهایی مانند هدف شما از تحصیل، اینکه اقامت بخواید بگیرید یا نه، اینکه وضعیت مالی شما چطوره و ... پاسخ رو مشخص می کنه. در خصوص فاند، معدلتون معدل خوبیه، اگر مدرک زبان با نمره ی خوب هم داشته باشید و ریکامدیشن لتر و همینطور موتیویشن لترتون هم خوب باشه و بقیه ی موارد رزومتون هم خوب باشه به نظر من شانس گرفتن بورس (در غالب معافیت از پرداخت شهریه تا یک حد مشخص، و یا در حالت پرداخت ماهیانه ی پول) رو دارید.

Member
    رشته و دانشگاه

با سلام خدمت دوستان عزيز
    آيلتس ٧
    دو سال سابقه كار مرتبط
    لطفا منو راهنمايي كنيد
    شما نگفتید ال ال ام می خواید بخونید یا دکترا. در هر حال شانس گرفتن فاند دارید به نظر من چون معدلتون معدل خوبیه. اگر برای دکترا می خواید اقدام کنید خیلی خوبه که مقاله هم داشته باشید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nosratsmart نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم لطف کنید بهم بگید ایا من با این شرایط امکان گرفتن پذیرش همراه با فاند رو در در رشته حوق تجارت و یا انرژی و یا مالی دارم ویا اینکه توی چه کشور اروپایی شانس گرفتن فاند رو در مقطع دکتری دارم؟

لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل 13/75

فوق لیسانس حقوق تجارت از دانشگاه ازاد 18

دوتا مقاله isi با ایمپکت 3.4 در رشته خودم

و تافل 85

ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام، نمره ی زبانتون خیلی کمه، شما تافل حداقل ۱۰۰ یا آیلتس حداقل ۷ نیاز دارید. اینکه ''چه کشوری خوبه'' به دو پاسخ قبل که در جواب شخص دیگری نوشتم مراجعه کنید. پس از بهبود دادن نمره ی زبانتون شانس پذیرش دارید، فاند رو تا بقیه ی فاکتورهای موجود در رزومتون رو ندونم نمی تونم اظهار نظر کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    سلام، من متوجه نشدم بالاخره شما می خواید آزمون ارشد شرکت کنید یا ارشد رو خارج از کشور بخونید؟ در ضمن، بارها ما در این فروم اشاره کردیم که سوالات به شدت کلی مانند اینکه ''کدوم کشور خوبه؟'' یا '' کدوم رشته خوبه؟'' اینها هیچ جواب مشخصی ندارند و تنها فاکتورهایی مانند هدف شما از تحصیل، اینکه اقامت بخواید بگیرید یا نه، اینکه وضعیت مالی شما چطوره و ... پاسخ رو مشخص می کنه. در خصوص فاند، معدلتون معدل خوبیه، اگر مدرک زبان با نمره ی خوب هم داشته باشید و ریکامدیشن لتر و همینطور موتیویشن لترتون هم خوب باشه و بقیه ی موارد رزومتون هم خوب باشه به نظر من شانس گرفتن بورس (در غالب معافیت از پرداخت شهریه تا یک حد مشخص، و یا در حالت پرداخت ماهیانه ی پول) رو دارید.
    تشکر از پاسختون
    منظورم این بود که اون ازمون هارو خواهم داد که اگر رتبم خوب بشه مطمئنا برای سوابقم خوبه
    وضع مالی هم برای تحصیل در خارج متاسفانه خوب نیست
    در حالت کلی راهنمایی میخواستم که داخل این یکسال چطور رزومه رو خوب کنم و کدوم کشور با این شرایط من راحت تر بهم فاند میده
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام
    لطفا پیش از انتقاد پیام ها را با دقت بیشتری بخوانید. من گفتم که تا چند سال پیش شرکت در امتحان بار کانادا حتی برای دارندگان پی آر هم امکان پذیر نبود(Andrews v. law society of British columbia) و نگفتم الان هم همینطور است. در خصوص دانشجویان هر استانی شرایط خودش را دارد اما بجز کبک در بقیه استان ها برای گرفتن پروانه وکالت باید مدتی articling کرد که اگر اجازه کار تمام وقت نداشته باشید من نمیدانم چطور میشود این کار را کرد با توجه به اینکه دارندگان ویزای دانشجویی مدت محدودی در ماه اجازه کار دارند. شرکت در امتحان کانون وکلا یک چیز است و اخذ پروانه وکالت در کانادا یک چیز دیگر. شما بجز قبولی در امتحان باید چند ماه (مثلا در انتاریو ۱۰ ماه) تمام وقت کار کنید.

در خصوص شانس گرفتن فاند من اطلاعی ندارم اما فکر میکنم اگر مشخص بفرمایید که در کدام مقطع و کدام استان قصد اپلای دارید دوستان بهتر بتوانند کمک کنند.
    سلام دوست عزيز
    قطعا مخاطب من شما نبوديد چون دوست عزيز ديگه اي به طور قاطع گفته بودند كه امكان نداره بدون سيتي زن شيپ بشه امتحان داد و فرموده بودند كه كاملا در خصوص كانادا مطمئنن كه نميشه من مي خوام اول براي LLM اپلاي كنم يعدش JD بخونم چون بعيد مي دونم مستقيما براي JD بشه ويزا گرفت فاند برام خيلي مهمه استان هم به جز كبك هر جا شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    شما نگفتید ال ال ام می خواید بخونید یا دکترا. در هر حال شانس گرفتن فاند دارید به نظر من چون معدلتون معدل خوبیه. اگر برای دکترا می خواید اقدام کنید خیلی خوبه که مقاله هم داشته باشید.
    ممنون از توجهتون دوست عزيز
    من هدفم دادن امتحان وكالت هست بنابراين براي LLM مي خوام اپلاي كنم هدفم امريكا بود اما با چند تا وكيل حرف زدم گفتند امريكا ديگه ويزا نميده بنابراين مجبورم كانادا رو انتخاب كنم كه قوانينش براي وكيل شدن خيلي سخت تر از امريكاست ممنون ميشم اگر نظراتتون رو به من بگيد من كاملا در اين راه تنهام و هيچ رفرنسي جز اين فروم ندارم وكيل هاي مهاجرتي اصلا اطلاعات كاملي در خصوص رشته ما ندارند و اين كار رو سختتر مي كنه

سلام دوست عزيز
    قطعا مخاطب من شما نبوديد چون دوست عزيز ديگه اي به طور قاطع گفته بودند كه امكان نداره بدون سيتي زن شيپ بشه امتحان داد و فرموده بودند كه كاملا در خصوص كانادا مطمئنن كه نميشه من مي خوام اول براي LLM اپلاي كنم يعدش JD بخونم چون بعيد مي دونم مستقيما براي JD بشه ويزا گرفت فاند برام خيلي مهمه استان هم به جز كبك هر جا شد
    سلام
    من اون پست رو پیدا نکردم اما میتوانم با اطمینان به شما بگویم که برای شرکت در آزمون وکالت در کانادا نیاز به سیتیزن بودن نیست اما برای دریافت پروانه وکالت بغیر از امتحان کانون وکلا بایستی مدتی بطور تمام وقت articling کنید که اگر پی آر یا سیتیزن نباشید مسلما بایستی حداقل ویزای کاری برای آن مدت داشته باشید. البته اینها همه در تئوری است و در واقعیت پیدا کردن پوزیشن articling برای خود کانادایی ها و پی آر ها هم راحت نیست و مسلما برای شخصی که با ویزای موقت حضور دارد سختتر است.
    نمی خواهم منفی بافی کنم ولی شما را دعوت میکنم بسیار بیشتر در این خصوص تحقیق کنید. مسلما این فروم منبع جامع و کاملی برای تحقیقات شما نمیباشد و لازم است حتما به زبان انگلیسی تحقیقات مفصل تری انجام دهید. هر استانی در کانادا شرایط خودش را دارد و بهتر است مقصد و هدفتان را مشخص کرده و عمر و پول و انرژیتان را بیهوده مصرف نکنید.
    احتمالا دریافت ویزا برای ال ال ام راحتتر از جی دی خواهد بود اما تحصیل در مقطع جی دی بعد از ال ال ام خیلی منطقی بنظر نمیرسد. من از میزان تحصیلات و پیشینه درسی شما اطلاعاتی ندارم ولی تحصیل در دانشکده حقوق بسیار سخت و استرس زاست. ممکن است الان بگویید یکسال این را میخوانم بعد سه سال آن را ولی باورکنید بعد از مدتی هر یک ماه برایتان یک سال خواهد بود. چندی پیش من در دانشگاه میشنیدم که حدود یک چهارم دانشجویان دانشکده حقوق افکار متمایل به خودکشی دارند. تازه اینها همه در کنار خانواده و با استفاده از وام و بورس های فراوان درس میخوانند و زندگی میکنند شما مسائل و مشکلات شروع زندگی در یک کشور غریب و مسائل مالی و غیره را هم اضافه کن و بقول معروف خود حدیث مفصل خوان از این مجمل!
    برای جی دی حتما لازم است آزمون ال ست بدهید که خود داستان جدایی است. بنظر من به این راحتی کبک را حذف نکنید. شما با مدرک کامن لا از دانشگاه های کبک در هر جای کانادا میتوانید آزمون کانون وکلا داده و کار کنید اما مزیتش اینست که هم شهریه دانشگاههای کبکی پایین تر است و هم ال ست لازم نیست. (به دلیل اینکه زبان کبک فرانسه است معتقدند ال ست برای غیر انگلیسی زبان ها آزمون عادلانه ای نیست!) در ضمن هزینه های زندگی در کبک پایین تر از خیلی مناطق کاناداست اما در مقابل دانستن زبان فرانسه لازم است.
    در پایان بازهم شما را دعوت میکنم که خیلی تحقیق کنید و اگر سوالی هم داشتید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)