صفحه 172 از 186 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

من برای امتحان lsat در حال خوندنم تا بتونم با نمره خوب برای jd اپلای کنم تو یکی از فروم ها اشاره شده که مدرک پیام نور رو قبول نمیکنن من کاشناسی حقوق پیام نور دارم چقدر این حرف معتبره ؟ میشه با مدرک پیام نور مدرکjd گرفت و تو امتحان بار شرکت کرد ؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiraka نمایش پست ها
    من برای امتحان lsat در حال خوندنم تا بتونم با نمره خوب برای jd اپلای کنم تو یکی از فروم ها اشاره شده که مدرک پیام نور رو قبول نمیکنن من کاشناسی حقوق پیام نور دارم چقدر این حرف معتبره ؟ میشه با مدرک پیام نور مدرکjd گرفت و تو امتحان بار شرکت کرد ؟!
    اگر تو روند معادل سازی ایراد نگیرن مشکلی‌ نداره. وقتی‌ برای LSAC CAS اقدام کنی‌ اونا مدرک و ریز نمرتو میفرستن برای ارزیابی و اون موقع می‌فهمی. میتونی‌ هم مستقیم تماس بگیری بپرسی‌.

https://www.lsac.org/jd/applying-to-...-educated-apps

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    اگر تو روند معادل سازی ایراد نگیرن مشکلی‌ نداره. وقتی‌ برای LSAC CAS اقدام کنی‌ اونا مدرک و ریز نمرتو میفرستن برای ارزیابی و اون موقع می‌فهمی. میتونی‌ هم مستقیم تماس بگیری بپرسی‌.

https://www.lsac.org/jd/applying-to-...-educated-apps
    تو سایت lsac سرچ کردم مدرک پیام نور رو قبول داره برای امتحان ولی درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه چیزی پیدا نکردم معادلسازی موقع ثبت نام lsat انجام میشه یا بعد امتحان lsat ؟
    حال اگه پذیرش هم بگیرم موقع امتحان بار میشه کارشناسیم رد بشه ؟ یا برای امتحان بار فقط ب jd توجه دارن ؟

Junior Member

سلام
    کارشناسی حقوق با معدل ۱۷.۵ و ارشد حقوق خصوصی با معدل ۱۶.۵ از دانشگاه آزاد هستم. نمره آیلتس ۷.۵.
    میخوام برای کشورهای اسکاندیناوی خصوصا سوئد اقدام کنم. شانسی هست؟ چه مقطعی باید بخونم که بتونم آزمون وکالت بدم؟ شهریه دانشگاهها و فاند و کار چطور هست؟ اطلاعاتی اگه در مورد دانشگاهها و اینکه چطور اپلای بدم دارین و در اختیارم قرار بدین ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiraka نمایش پست ها
    تو سایت lsac سرچ کردم مدرک پیام نور رو قبول داره برای امتحان ولی درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه چیزی پیدا نکردم معادلسازی موقع ثبت نام lsat انجام میشه یا بعد امتحان lsat ؟
    حال اگه پذیرش هم بگیرم موقع امتحان بار میشه کارشناسیم رد بشه ؟ یا برای امتحان بار فقط ب jd توجه دارن ؟
    ارزیابی وقتی‌ انجام می‌شه که برای سرویس CAS در LSAC ثبت نام کنی‌ و ریز نمره هاتو بفرستی‌ (میتونه قبل از امتحان باشه). برای BAR اگر میخای‌ ۱۰۰% مطمئن باشی‌ باید با examination board اون ایالتی که هدفته تماس بگیری و مستقیم بپرسی‌.

Junior Member

سلام
    ليسانس حقوق دانشگاه آزاد تهران مركز معدل ١٦
    فوق ليسانس حقوق جزا دانشگاه آزاد تهران مركز معدل ١٨
    دانشجوي ترم ٤ دكتري دانشگاه آزاد چالوس معدل ١٨

لطفا من رو راهنمايي كنين راجع به دانشگاه هاي اسپانيا ، چون قصد اقامت اسپانيا رو دارم كسي اطلاعي راجع به رشته حقوق در اين كشور دارد
    ممنون ميشم كمكم كنيد

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز خواهشمندم بنده را راهنمایی فرمایید
    بنده لیسانس حقوق با معدل 18 از دانشگاه ازاد دارم و الان هم در حال تقویت زبان انگلیسی برای اخذ مدرک ایلتس هستم
    1- ایا با این شرایط میتونم از دانشگاه های کانادا یا امریکا فایند بگیرم؟
    2- بهترین پیشنهاد شما دوستان یا راهنماییتون را برای شرایط بنده بفرمایید
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam622 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز خواهشمندم بنده را راهنمایی فرمایید
    بنده لیسانس حقوق با معدل 18 از دانشگاه ازاد دارم و الان هم در حال تقویت زبان انگلیسی برای اخذ مدرک ایلتس هستم
    1- ایا با این شرایط میتونم از دانشگاه های کانادا یا امریکا فایند بگیرم؟
    2- بهترین پیشنهاد شما دوستان یا راهنماییتون را برای شرایط بنده بفرمایید
    ممنونم
    سلام اطلاعاتی که دادید از خودتون خیلی کلی هست اما اگر فقط بر اساس معدلتون بخوام اظهار نظر کنم باید بگم که معدلتون معدل خوبیه و شانس پذیرش از کانادا و آمریکا رو دارید. البته باید تمام شرایط دیگه که در قسمت Admission Requirements دانشگاه مدنظرتون بهش اشاره شده رو داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می تونید صفحات قبل همین تاپیک رو مطالعه کنید. همینطور، یک تاپیک دیگه در همین بخش حقوق هست در مورد معرفی دانشگاه های آمریکا اون رو هم مطالعه کنید بد نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

نقل قول نوشته اصلی توسط pastoo نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس حقوق دانشگاه آزاد تهران مركز معدل ١٦
    فوق ليسانس حقوق جزا دانشگاه آزاد تهران مركز معدل ١٨
    دانشجوي ترم ٤ دكتري دانشگاه آزاد چالوس معدل ١٨

لطفا من رو راهنمايي كنين راجع به دانشگاه هاي اسپانيا ، چون قصد اقامت اسپانيا رو دارم كسي اطلاعي راجع به رشته حقوق در اين كشور دارد
    ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام من در مورد دانشکده های حقوق اسپانیا و شرایط اقامت این کشور هیچ تجربه ای ندارم اما بر اساس رنکینگ ها بعضی دانشگاه های اسپانیا از موقعیت خوبی برخوردار هستند. در زیر لینک چند تا از دانشگاه های خیلی خوب اسپانیا رو براتون می ذارم و فرض رو بر این گذاشتم که دوباره می خواید پی اچ دی بخونید. برای بعضی از این پی اچ دی ها باید اسپانیایی بدونید و برای بعضی دیگه انگلیسی کافیه:

Universidad Carlos III de Madrid

https://www.uc3m.es/ss/Satellite/Doc...1210295800/Law

Universidad Autonoma de Madrid

https://www.uam.es/EscuelaDoctorado/...=1446711297569

Universidad Complutense Madrid

https://www.ucm.es/english/social-sciences-2

Universidad de Navarra

https://www.unav.edu/web/facultad-de...dad-de-navarra

Universitat Autonoma de Barcelona

http://www.uab.cat/web/postgraduate/...=1345672100802

موفق باشید

Junior Member zikrak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حقوق ،دانشگاه تهران

سلام به همه ی دوستان.چند سوال داشتم که خدمتتون مطرح میکنم.من لیسانس حقوق از دانشگاه تهران با معدل چهارده و نیم و ارشد حقوق جزا از دانشگاه آزاد با معدل 17 دارم.چهار سال سابقه ی کاری در فضای آکادمیک و تدریس هم دارم.حالا میخوام من رو راهنمایی کنید که برای وکالت در کانادا یا آمریکا نیاز به چه مدارکی هست؟آزمون jd?LSAT?سریعترین راه برای اینکه واجد شرایط در امتحان وکالت باشم چه راهی و چه دوره ای هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)