صفحه 186 از 186 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,858 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام

میتونین یک مقدار توضیح بدین که دقیقا شرایطتتون چیه و توی چه قسمتی مشکل پیدا کردین؟ شما فوق دیپلم و لیسانس حقوق دارین و الان میخواین برای لیسانس حقوق دوباره اپلای کنین؟ کدوم کشور؟ منظورتون از لیسانس JD هست یا LLB ؟
    سلام خانم یلدا
    ممنون از توجه و لطف شما
    بله برای JD اگه بشه
    الان یه چیزایی نوشتم، میتونم بفرستم بخونید و نظر بدید؟
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام خانم یلدا
    ممنون از توجه و لطف شما
    بله برای JD اگه بشه
    الان یه چیزایی نوشتم، میتونم بفرستم بخونید و نظر بدید؟
    سلام

خواهش میکنم. بله بفرستین. من ایمیلم رو براتون تو پیغام خصوصی میفرستم. ولی برای اینکه دیگران هم بتونن استفاده کنن بگم که من خودم دلیلم رو نوشتم که چون هدفم زندگی و کار کردن تو این جامعه است و میدونم که مبانی اساسی حقوق توی دوره لیسانس تدریس میشه تصمیم به گذروندن این دوره گرفتم. البته بگم که من اقامت دائم داشتم و برای همین گفتم که هدفم موندن اینجاست وگرنه برای ویزای دانشجویی گرفتن نمیشه این حرف رو زد و ممکنه مشکل ایجاد بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام

خواهش میکنم. بله بفرستین. من ایمیلم رو براتون تو پیغام خصوصی میفرستم. ولی برای اینکه دیگران هم بتونن استفاده کنن بگم که من خودم دلیلم رو نوشتم که چون هدفم زندگی و کار کردن تو این جامعه است و میدونم که مبانی اساسی حقوق توی دوره لیسانس تدریس میشه تصمیم به گذروندن این دوره گرفتم. البته بگم که من اقامت دائم داشتم و برای همین گفتم که هدفم موندن اینجاست وگرنه برای ویزای دانشجویی گرفتن نمیشه این حرف رو زد و ممکنه مشکل ایجاد بشه.
    ممنون از لطف شما
    ایمیل رو فرستادم براتون
    اون قسمت آخر رو کلی نوشتم و فکر کنم باید حتما اسم یکی دوتا جای خاص رو بگم که کلی نشه

بله واقعا یک مشکل هم ظاهرا همینه که سفارت همه مدارک رو چک می کنن برای مچ گیری
    یکی از دوستان پیشنهاد اقدام برای ال ال ام آمریکا دادند و بعد بعد از ترم یک تغییر برای JD، بنظرتون این لازمه؟
    یکی دیگه از دوستان میگفتن اعتبار مدرک JD در حدیه که حتی خود سفارت هم احترام قائل میشن برای کسی که اینهمه زحمت کشیده و معمولا مانع نمیشن حالا نمیدونم حرفشون تا چه حد معتبره
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Junior Member

خانم یلدا سلام و ارادت.متوچه شدم شما بسیار مسلط هستید در ارتباط با بحث مهاجرت بچه های حقوق
    امکانش هست کمکم کنید.من برای همسرم از شما میپرسم.
    ایشون لیسانس حقوق با معدل 18 از دانشگاه ازاده و دانشجوی ارشد حقوق خصوصی هستن.
    چ پیشنهادی بمن میدید برای مهاجرت به کانادا؟
    از طریق مستر خوندن یا دادن امتحانات معادلسازی؟
    ببخشید اینجا بتون پیام دادم

Junior Member

سلام وقت شما بخیر ببخشید من یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید برای ارشد مجدد حقوق دارم اپلی میکنم ایتالیا و رشته های legal studies و همچنین رشته international relations رو معرفی کردن من واقعا هرچی سرچم کردم به نتیجه خاصی نرسیدم که زیر شاخه کدوم حقوق قرار میگیرن و اصلا بدرد میخورن یانه میخواستم این رو هم بدونم که اگه ارشد هرکدوم از اینها رو بگیرم برای دکتری برای تجارت بین الملل و یا رشته های مشابه رو میشه ادامه داد توی آمریکا یا کانادا؟؟ ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی دارند کمک کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Shahid beheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط gelay نمایش پست ها
    سلام وقت شما بخیر ببخشید من یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید برای ارشد مجدد حقوق دارم اپلی میکنم ایتالیا و رشته های legal studies و همچنین رشته international relations رو معرفی کردن من واقعا هرچی سرچم کردم به نتیجه خاصی نرسیدم که زیر شاخه کدوم حقوق قرار میگیرن و اصلا بدرد میخورن یانه میخواستم این رو هم بدونم که اگه ارشد هرکدوم از اینها رو بگیرم برای دکتری برای تجارت بین الملل و یا رشته های مشابه رو میشه ادامه داد توی آمریکا یا کانادا؟؟ ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی دارند کمک کنند
    دکترا در امریکا به شکلی که در اروپا ارایه میشه فقط ۳ دانشگاه در امریکا هستش. International relations زیر شاخه علوم سیاسی هستش و با این رشته راحتتر میتونید وارد دکترا بشید و نه بازار کار. Legal studies خیلی جنرال هستش، توصیه میکنم برای LLM رشته هایی با تمرکز خاص تر انتخاب کنید‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahsavarab نمایش پست ها
    دکترا در امریکا به شکلی که در اروپا ارایه میشه فقط ۳ دانشگاه در امریکا هستش. International relations زیر شاخه علوم سیاسی هستش و با این رشته راحتتر میتونید وارد دکترا بشید و نه بازار کار. Legal studies خیلی جنرال هستش، توصیه میکنم برای LLM رشته هایی با تمرکز خاص تر انتخاب کنید‌
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید

Junior Member

سلام ، من برای انتخاب دانشگاه و کشور مقصد مشکل دارم ، کسی هست برای مشورت دادن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)