صفحه 21 از 186 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

متشکرم
    ولی من بیشتر مطالب رو خوندم جوابمو نگرفتم.یعنی140 واحد لیسانسو قبول میکنن؟بعید میدونم.
    منظور من این بود که چند واحد لیسانسو قبول میکنن؟تکلیف اونایی که قبول نمیکنن چی میشه؟ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1979 نمایش پست ها
    متشکرم
    ولی من بیشتر مطالب رو خوندم جوابمو نگرفتم.یعنی140 واحد لیسانسو قبول میکنن؟بعید میدونم.
    منظور من این بود که چند واحد لیسانسو قبول میکنن؟تکلیف اونایی که قبول نمیکنن چی میشه؟ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.
    دوست عزيز همه واحد هارو قبول ميكنن!
    علم بهتر است یا ثروت؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    سلام
    چه عجب!برای یکبار هم که شده این گروه تو لیست ارسالهای تازه فروم بود .استنباط من از مطالعه پستهای قبلی اینه که برای اخذ پذیرش و ادامه تحصیل تکمیلی در کانادا حتی تا دکترا منعی نیست وقبولی آزمونLSAT هم نمی خوان ارمون.ولی پروانه وکالت کانادا منوط بهقبولی آزمون LSATوبه دنبال اون اخذ لیسانس حقوق در کاناداست؟آیا این برداشت درسته؟و در مورد تمام ایالتهای کانادا از جمله کبک صدق می کنه؟» نتایجLSAT چندسال اعتبار داره؟من با اونجا مکاتبه کردم گفتن معدل B+می خوایم این یعنی 16یا 17 ایران؟ممنون میشم پیشکسوتان وادی قضا در حوزه بین الملل پاسخگو باشن.

اطلاعات من هم در اين حد هست كه براي شركت در barكانادا بايد ليسانس حقوق در كانادا داشته باشي درحاليكه در امريكا با داشتنLLMهم ميتوني در ازمون barشركت كني.
    در كانادا با داشتن كارشناسي ارشد در ايران ميتونين واسهPhDاپلاي كنين اما واسه امريكا بايد حتما LLMبخونين تا بتونينSJDهمون دكتري شركت كنين.ولي هر دو كارشناسي ايران رو قبول دارن.
    براي اپلاي SJDمعدل LLM بايد 3.6 يا 3.7 همون A- باشه
    علم بهتر است یا ثروت؟!

اطلاعات من هم در اين حد هست كه براي شركت در barكانادا بايد ليسانس حقوق در كانادا داشته باشي درحاليكه در امريكا با داشتنLLMهم ميتوني در ازمون barشركت كني.
    در كانادا با داشتن كارشناسي ارشد در ايران ميتونين واسهPhDاپلاي كنين اما واسه امريكا بايد حتما LLMبخونين تا بتونينSJDهمون دكتري شركت كنين.ولي هر دو كارشناسي ايران رو قبول دارن.
    براي اپلاي SJDمعدل LLM بايد 3.6 يا 3.7 همون A- باشه
    برای JD یامستر مشخصا معدل ب+را شرط پذیرش اعلام کردن پس واسه دکترا یا همون SJD معدلA- می خوان؟شما پذیرش گرفتین؟من هنوز دنبال کارای مهاجرتیمم و تصمیم دارم وقتی ویزام جورشد اقدام کنم .فکر می کنین دورههای تطبیقی و مجازی IBAو مدرک لندن تاثیر گذار باشه تو پذیرش چون بهرحال اونا تحت تاثیر فرهنگ انگلوساکسون هستند و جزءکشورهای مشترک المنافع ملکه وحتما حوزه نفوذ فوق العاده ای داره سیستم قضایی کامن لا

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    .فکر می کنین دورههای تطبیقی و مجازی IBAو مدرک لندن تاثیر گذار باشه تو پذیرش چون بهرحال اونا تحت تاثیر فرهنگ انگلوساکسون هستند و جزءکشورهای مشترک المنافع ملکه وحتما حوزه نفوذ فوق العاده ای داره سیستم قضایی کامن لا
    خب مسلما هر چقدر رزومه قوي تري داشته باشين شانس پذيرش بيشتر ميشه اما اينكه تاثير مستقيم داشته باشه من مطمين نيستم.به نظر من واسه كانادا پيدا كردن استاد خيلي مهم هست+نمره زبان و حداقل شرايط لازم ديگه.
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

با سلام
    میبخشید ولی خودتون بهتر میدونین که سیستم حقوقی امریکا کامن لاو هست در صورتی که ایران رومی ÷رمنی و اسلام.
    پس قاعدتا یکسری از واحدهای ما رو قبول نمیکنن.درست نمیگم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1979 نمایش پست ها
    با سلام
    میبخشید ولی خودتون بهتر میدونین که سیستم حقوقی امریکا کامن لاو هست در صورتی که ایران رومی ÷رمنی و اسلام.
    پس قاعدتا یکسری از واحدهای ما رو قبول نمیکنن.درست نمیگم؟
    با سلام

علت اینکه آمریکا میگه باید از LLM بخونی همینه؛ یه تعدادی از واحدهایی که باید به صورت اجباری بگذرونید فقط راجع به حقوق آمریکاست. در واقع LLM اینجا فقط یه پل برای ورود دانشجوهای خارجی به SJD یا تو بعضی ایالت ها BAR Exam. این موضوع هم ربطی به ایران و اسلام و ... نداره. یه قانون تو آمریکا حاکم : برای JD باید LSAT بدی، برای SJD باید ترجیحا LLM آمریکا را داشته باشی، حالا هرجا درس خونده باشی. البته بعضی دانشگاهها قبول می کنن که از LLM به JD منتقل کنی بدون LSAT, یا برای SJD مستقیم پذیرش میدن با یکسری واحد پیش نیاز.

سلام به دوستان عزیز من چند سوال مهم دارم.من برای تحصیل در رشته حقوق میخواهم به امریکا بروم.میدونم که باید لیسانس داشته باشم.برای مقطع لیسانس دارم میرم فرانسه.وبه نظر شما من چه رشته ای رو انتخاب کنم بهتره؟و ایا از انجا می توانم برای رشته حقوق در امریکا اقدام کنم؟چون جسته و گریخته از این و اون شنیدم که بهتز است در کشور زادگاه رشته حقوق خوانده باشم تا بتوانم برای این رشته در امریکا اقدام کنم.با تشکر و ببخشید که سرتون رو به درد اوردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghigho_mini نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز من چند سوال مهم دارم.من برای تحصیل در رشته حقوق میخواهم به امریکا بروم.میدونم که باید لیسانس داشته باشم.برای مقطع لیسانس دارم میرم فرانسه.وبه نظر شما من چه رشته ای رو انتخاب کنم بهتره؟و ایا از انجا می توانم برای رشته حقوق در امریکا اقدام کنم؟چون جسته و گریخته از این و اون شنیدم که بهتز است در کشور زادگاه رشته حقوق خوانده باشم تا بتوانم برای این رشته در امریکا اقدام کنم.با تشکر و ببخشید که سرتون رو به درد اوردم.
    شما ميتونين واسه امريكا اقدام كنين اما به نظر من احتمالا بورس پيدا كردنتون از كسي كه ايران درس خونده كمتره چون اكثر دانشگاهها علاوه بر تواناييها ،نياز مالي رو هم در نظر ميگيرند و حتي دانشگاههايي كه من نگاه ميكردم اونهايي كه بر اساس need بورس ميدند بيشتر بود.اگه دانشگاه فرانسه انگليسي زبان هست و مشكل مالي ندارين به نظرم بهتره امتحان LSATرو بدين و در امريكا JDبخونين چون LLM خوندن خيلي فايده نداره.در مورد رشته هم به علاقتون بستگي داره اما شايد به نظر من حقوق اقتصادي بهتر باشه
    علم بهتر است یا ثروت؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)