صفحه 22 از 186 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

سلام دوستان
    من لیسانس حقوق از پیام نور دارم و فوق حقوق جزا از دانشگاه اصفهان.معدل لیسانس 14.5 و معدل فوقم 17. زبان انگلیسی هم میتونم تافل نمره بالا گیرم.در ضمن وکیل پایه یک دادگستری با دو سال سابقه و یه سال هم مشاور یه شرکت دولتی بودم.یکی دو تا مقاله هم توی نشریات کانون وکلا دارم.میخوام بدونم برای ادامه تحصیل در اروپا(ترجیحا فرانسه)و یا آمریکا و همینطور اشتغال به وکالت شانسی دارم؟اگه آره؟چطوری؟ممنون میشم بیشتر راهنمائی کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط babak985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس حقوق از پیام نور دارم و فوق حقوق جزا از دانشگاه اصفهان.معدل لیسانس 14.5 و معدل فوقم 17. زبان انگلیسی هم میتونم تافل نمره بالا گیرم.در ضمن وکیل پایه یک دادگستری با دو سال سابقه و یه سال هم مشاور یه شرکت دولتی بودم.یکی دو تا مقاله هم توی نشریات کانون وکلا دارم.میخوام بدونم برای ادامه تحصیل در اروپا(ترجیحا فرانسه)و یا آمریکا و همینطور اشتغال به وکالت شانسی دارم؟اگه آره؟چطوری؟ممنون میشم بیشتر راهنمائی کنین.
    روزمه خوبی دارین واسه ادامه تحصیل بالاخص در فرانسه که با سیستم مشابهی داره مشکل فقط زبان فرانسوی و دادن آزمون دلفه برای امریکا کار سختتره واسه LLM درخواست بدین بد نیست !پیدا کردن بورس از اونم سختتره !با مدارک ایرانی هیچ جا به شما پروانه وکالت نمیده!اکثرا نیاز به دادن امتحانLSATدارن و اخذ لیسانس درکانادا یا آمریکا و بعد کارآموزی چند ساله.البته آمریکا ایالت به ایالت فرق می کنه!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

اقا من لیسانس حقوق با معدل15پیام نور مشکل زبان فرانسه و انگلیسی نیست یعنی معمولی بعدش واسه فوق فرانسه کانادا با بورس از کدوم دانشگاه شروع کنم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan0300 نمایش پست ها
    اقا من لیسانس حقوق با معدل15پیام نور مشکل زبان فرانسه و انگلیسی نیست یعنی معمولی بعدش واسه فوق فرانسه کانادا با بورس از کدوم دانشگاه شروع کنم مرسی
    بورس پيدا كردن خيلي مشكل هست مخصوصا تو كانادا.اروپا هم كه كلا فاندي نميده.كساني كه من ديدم امسال پذيرش گرفتن ديگه خيلي زرنگ بودن تونستن به اندازه شهريه دانشگاه رو بورس بگيرن.يعني هر جا برين بايد هزينه زندگي رو خودتون بدين.
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member

واسه تحصیل در مقطع کارشناسی، حقوق بین الملل در روسیه، مناسبه؟
    مدرکش رو 21 کشور قبول دارن... من جمله آمریکا، فرانسه، اسپانیا و...

Junior Member

یک ساله دارم تو دانشگاه شهیدبهشتی حقوق می خونم. اما الان مجبور به مهاجرت از ایران به آمریکام. قصد دارم اونجاهم حتما تو رشته ی حقوق ادامه تحصیل بدم.تکلیف من چیه؟آیا این واحدهایی که پاس کردم تاثیری برای اپلای کردنم توی دانشگاه های امریکا داره یا نه؟یا من باید همه چیز رو از اول شروع کنم و اول یه لیسانس از یه رشته ی دیگه بگیرم بعد برای حقوق اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.m نمایش پست ها
    یک ساله دارم تو دانشگاه شهیدبهشتی حقوق می خونم. اما الان مجبور به مهاجرت از ایران به آمریکام. قصد دارم اونجاهم حتما تو رشته ی حقوق ادامه تحصیل بدم.تکلیف من چیه؟آیا این واحدهایی که پاس کردم تاثیری برای اپلای کردنم توی دانشگاه های امریکا داره یا نه؟یا من باید همه چیز رو از اول شروع کنم و اول یه لیسانس از یه رشته ی دیگه بگیرم بعد برای حقوق اقدام کنم؟
    در چه مقطعی؟ چه گرایشی؟چند واحد پاس کردین؟اگر لیسانس ندارین؟کارتون مشکل میشه!آزمون LSATهم شاید لازم باشه!
    2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    در چه مقطعی؟ چه گرایشی؟چند واحد پاس کردین؟اگر لیسانس ندارین؟کارتون مشکل میشه!آزمون LSATهم شاید لازم باشه!
    2ترم خوندم و 30 واحد پاس کردم مقطع کارشناسی ام. بدون داشتن لیسانس حالا توی هر رشته ای با توجه به اینکه اینجا حقوق می خونم میتونم آمریکا برای حقوق اقدام کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.m نمایش پست ها
    2ترم خوندم و 30 واحد پاس کردم مقطع کارشناسی ام. بدون داشتن لیسانس حالا توی هر رشته ای با توجه به اینکه اینجا حقوق می خونم میتونم آمریکا برای حقوق اقدام کنم ؟
    گرفتن پذیرش مقطع لیسانس رشته حقوق در دانشگاههای معتبر خیلی سخته و نیاز به دوندگی و تلاش مضاعف داره!الته داشتن معدل حوب .نمره تافل قوی روزمه کاری و مقاله و توصیه نامه اساتید شهید بهشتی کمک می کنه به دید بهتر اساتید نسبت به شما! چون تعداد کمی واحد پاس کردین بعید میدونم مستقیما شما رو بپذیرند! به سایت دانشگاهها در ایالت ورد نظر مراجعه فرمایید و اطلاعات دقیقتری رو بگیرین !
    2014

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم ببینم با معدل 17 از دانشگاه آزاد لیسانس حقوق دارم میتونم واسه فوق از آمریکا با توجه به اینکه نظام حقوقی متفاوتی با آمریکا داریم پذیرش گرفت لطفا شرایطش رو کامل توضیح بدید ممنون از همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)