صفحه 3 از 186 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

سلام
    کسی برای دانشگاه Universite Jean Moulin Lyon3 در فرانسه اقدام نکرده؟ در INTERNATIONAL AND EUROPEAN LAW در master program

applicatopn fee برای این دانشگاه 50 یورو هست که دانشگاه خواسته با ویزا کارت پرداخت بشه... و به صورت off line کسی هست بدونه چه طوری؟ کسی application form این دانشگاه رو پر کرده؟

کسی اطلاعاتی راجع به دانشگاه u-cergy نداره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حقوق

سلام من LLM انگليس بودم/
    اصولا فوق ليسانس انگلستان يك ساله هست . در دانشگاه لندن سه درس و يك پايان نامه يا چهار درس را بايد پاس كني تا فوق ليسانس بگيري
    هزينه زندگي و هزينه تحصيل بسيار بالاست .
    و.....
    فعلا خدانگهدار

کسی در مورد امتحان LSAT اطلاعات داره ؟

Junior Member

میدونم که LSAT=Law Student Admission Test وتا اونجایی که من تحقیق کردم مال اونائیه که همونجاUndergradiate Degree شونو گرفته باشن و از ماها نمیخوان.
    اگه اطلاعاتتون بیشتره لطفا دریغ نکنین.

من یکی از دوستام میخواد برای رشته حقوق فوق لیسانس اپلای کنه.
    این جور که او میگفت، از این جا نمیشه برای فوق لیسانس اقدام کرد. و باید اونجا ( کانادا) از لیسانس دوباره شروع کرد. و برای اینکه از لیسانس شروع کنی باید یه مدرک لیسانس دیگه داشته باشی و امتحان LSAT رو هم داده باشی !

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Gilemard
    میدونم که LSAT=Law Student Admission Test وتا اونجایی که من تحقیق کردم مال اونائیه که همونجاUndergradiate Degree شونو گرفته باشن و از ماها نمیخوان.
    اگه اطلاعاتتون بیشتره لطفا دریغ نکنین.
    اطلاعات دقیق و کامل اینجاس:
    http://www.lsat.org/applying/lsdas-c...quirements.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    این جور که او میگفت، از این جا نمیشه برای فوق لیسانس اقدام کرد. و باید اونجا ( کانادا) از لیسانس دوباره شروع کرد. و برای اینکه از لیسانس شروع کنی باید یه مدرک لیسانس دیگه داشته باشی و امتحان LSAT رو هم داده باشی !
    نگران شدم!
    ولی بعید میدونم اینجوری باشه.اینکه باید لیسانسم اونجا گرفت که امکان نداره درست باشه.الان بچه هایی داریم تو همین فوروم،که پذیزش گرفتن، هم از کانادا،هم از آمریکا.همین جا هم لیسانس گرفتن. GRE و LSAT هم ندادن.تو سایت McGill (کانادا)که من ندیدم بخوان.همینظور تو چند تا دانشگاه کانادایی دیگه.
    حالا باز اگه خبر موثّقی داشتین به ما هم بگین.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Gilemard
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    نگران شدم!
    ولی بعید میدونم اینجوری باشه.اینکه باید لیسانسم اونجا گرفت که امکان نداره درست باشه.الان بچه هایی داریم تو همین فوروم،که پذیزش گرفتن، هم از کانادا،هم از آمریکا.همین جا هم لیسانس گرفتن. GRE و LSAT هم ندادن.تو سایت McGill (کانادا)که من ندیدم بخوان.همینظور تو چند تا دانشگاه کانادایی دیگه.
    حالا باز اگه خبر موثّقی داشتین به ما هم بگین.
    Are you sure to read the link above????

masoud64
    Guest

پیش فرض کارشناسی ارشد در دانشگاههای سوئد

[b]سلام به همه دوستان.من دارم لیسانس حقوق می گیرم.می خواستم بدونم دقیق دقیق چه کارایی باید بکنم تا بتونم در مقطع فوق لیسانس رشته حقوق در دانشگاههای سوئد ادامه تحصیل بدم.البته یه مطالبی رو از همین سایت خوندم ولی راستشو بخواید چون تازه واردم بعضی اصطلاحات رو دقیق دقیق نمی دونم در موردشون باید چی کار کنم.اگه کمکم کنید ممنون می شم.(هزینه،نحوه درخواست،ادامه تحصیل و یا مشغول به کار بعد از اخذ فوق لیسانس در همان کشور سوئدو....)

Junior Member

سلام به دوستان حقوقدان

قبل از اينكه سوالاتم رو بپرسم بگم كه واقعاً متاسفم براي دوستان علوم انساني و چقدر اطلاعات اين گروه كم است.كاش بچه ها يه ذره غيرت مي كردند.

1- دوستان اگر اطلاع دارند چند دانشكده حقوق بين الملل متوسط در آمريكا ، انگليس و كانادا كه احياناً نظر مساعدي نسبت به دانشجوي ايراني داشته باشند نام ببرند. حالا اگر دانشكده حقوق بود و دكتري بين الملل هم مي گرفت بد نيست.

2- براي دكتري بايد پرو پزال بديم يا نه؟

3- فوق حقوق بين الملل براي مطالعات خاورميانه مي تونه اقدام كنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)