صفحه 51 از 186 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvaneh نمایش پست ها
    ارشد:حقوق خصوصی لیسانس:الهیات:فقه ومبانی حقوق در مورد بورس اراسموس چطور میتونم از اونجا پذیرش بگیرم (اگر مابقی شرایط رو تو این یکسال بدست بیارم مثل زبان)
    باز هم ممنون که وقت میذارید و جواب میدید.
    خواهش میکنم، این بورس رو ظاهراً یکی از دوستان محترم این فروم از هلند گرفته بود M-lawyer می تونید از ایشون بپرسید (پیام خصوصی بشون بدید) ایشون حقوق دانشگاه تهران یا بهشتی میخونن
    قوانین سایت را رعایت کنیم

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvaneh نمایش پست ها
    ... اما در مورد پروپزال سعی میکنم یه موضوع به روز برای پایان نامه ام انتخاب کنم به نظر شما حقوق پزشکی (جنین ازمایشگاهی )میتونه خوب باشه؟و اینکه حقوق ماهانه اونجا کافی برای هزینه زندگی هست؟(لطفا در مورد پروپزال کمی توضیح بدید یعنی چکار دیگه ای میتونم انجام بدم؟)
    حقوق پزشکی کار شده، بستگی داره چه پروپزالی بنویسید، پروپزال یا طرح تحقیق یعنی اینکه در خصوص چه موضوعی میخای در مقطع ارشد و یا دکتری تحقیق کنی، یک کلیاتی از اون ها در طرحت (پروپزال) می نویسی اگه استاد راهنمات تاییدش کرد یعنی گفت که دیگه خوبه می تونی حالا تقاضای بورس کنی.
    من اگه جات بودم راه ساده ای که عرض کردم رو انتخاب میکردم.
    در این مدت هم میتونی مقاله چاپ کنی، و روی زبانت کار کنی که عالی بشه و نیز سابقه شغلی برای خودت فراهم کنی، همین ها آینده شما رو در پذیرش گرفتن 180 درجه تغییر میدن.
    پست های قبلی رو هم مطالعه بفرمایید.
    انشاالله موفق باشید و به خواسته هاتون با همت و پشتکاری که دارید برسید.

با سلام
    من برای ارشد حقوق تطبیقی در مالزی اقدام کردم. چون تنها گرایش ارشد حقوق در دانشگاهی که من اقدام کردم تطبیقی هست. از دوستان خواهش میکنم در مورد گرایش حقوق تطبیقی منو راهنمایی کنن
    آیا میتونم برای دکترا تغییر گرایش بدم و مثلاً جزا بخونم؟
    زمینه های شغلی برای تطبیقی چی هست؟
    تحصیل در تطبیقی جذاب هست و باعث انگیزه بیشتر میشه یا نه؟
    چون من خودم علاقه زیادی به جزا دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط IIUM نمایش پست ها
    با سلام
    من برای ارشد حقوق تطبیقی در مالزی اقدام کردم. چون تنها گرایش ارشد حقوق در دانشگاهی که من اقدام کردم تطبیقی هست. از دوستان خواهش میکنم در مورد گرایش حقوق تطبیقی منو راهنمایی کنن
    آیا میتونم برای دکترا تغییر گرایش بدم و مثلاً جزا بخونم؟
    زمینه های شغلی برای تطبیقی چی هست؟
    تحصیل در تطبیقی جذاب هست و باعث انگیزه بیشتر میشه یا نه؟
    چون من خودم علاقه زیادی به جزا دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنین
    سلام
    خوب، میتونید برای پایان نامه ارشدتون توی همین رشته ای که هستید حقوق جزای تطبیقی رو کار کنید؛ اینجوری هم جزا میخونی و هم توی همین رشته و دانشگاه هستی. حقوق تطبیقی الزاما صرف تطبیق ساختارهای حقوقی دو نظام یا سیستم حقوقی که نیست، شما میتونی چکلیست دروس این رشته رو هم سرچ کنید تا مطمئن تر بشید.
    در خصوص زمینه های شغلی، خودتون که بهتر میدونید بر اساس همان لیسانسه و با ارشد و دکترا در رشته حقوق کار آکادمیک (تدریس در دانشگاه) در انتظار شماست.
    به نظر من حقوق تطبیقی یک رشته نیست بلکه یک قالب بزرگی است که شما می تونید هر چی که بش علاقه دارید رو توی اون جا بدید مثلا بر روی تطبیق حقوق قراردادهای ایران و امریکا کار کنید یا یک بحث جزایی تطبیقی... . به هر حال فکر کنم شما تا حدود زیادی هم مجبورید دروس عمومی و بین المللی رو مطالعه کنید.
    در نهایت اگر در چک لیست اون چیزی که مورد علاقه شما است یافت نشد عجله نکن، و برای چیزی که دیدی دوست نداری هزینه نکن . شما مجبور نیستید الا و بالله توی مالزی یا این دانشگاه خاص درس بخونی..
    راستی با آیلتس چند اپلای کردید؟
    موفق و تندرست باشید
    ویرایش توسط salehifar : December 7th, 2011 در ساعت 04:06 PM

با سلام
    از راهنمایی جامع شما دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم
    اطلاعات بسیار خوبی رو بهم لطف کردی
    من لیست دروس دانشگاه رو چک کردم و همونطوری که شما فرمودین دروس حقوق عمومی و خصوصی و بین الملل هم توش هست
    مثل حقوق اساسی تطبیقی
    حقوق خانواده تطبیقی
    حقوق کار و روابط صنعتی تطبیقی و غیره
    ولی خب سعی میکنم واسه پایان نامه روی یک موضوع جزایی تطبیقی کار کنم تا انشاالله شانسی داشته باشم که دکترا بتونم به گرایش های جزایی یا بین المللی ادامه بدم
    این دانشگاه هنوز مدرک زبان اجباری نشده.البته من یه تافل اکسپایر شده داشتم که با همون اقدام کردم و دانشگاه قبول کرد.البته سطح زبان عمومی و تخصصیم خوبه
    موفق باشید و باز هم ممنون از لطف شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام
    خوب، میتونید برای پایان نامه ارشدتون توی همین رشته ای که هستید حقوق جزای تطبیقی رو کار کنید؛ اینجوری هم جزا میخونی و هم توی همین رشته و دانشگاه هستی. حقوق تطبیقی الزاما صرف تطبیق ساختارهای حقوقی دو نظام یا سیستم حقوقی که نیست، شما میتونی چکلیست دروس این رشته رو هم سرچ کنید تا مطمئن تر بشید.
    در خصوص زمینه های شغلی، خودتون که بهتر میدونید بر اساس همان لیسانسه و با ارشد و دکترا در رشته حقوق کار آکادمیک (تدریس در دانشگاه) در انتظار شماست.
    به نظر من حقوق تطبیقی یک رشته نیست بلکه یک قالب بزرگی است که شما می تونید هر چی که بش علاقه دارید رو توی اون جا بدید مثلا بر روی تطبیق حقوق قراردادهای ایران و امریکا کار کنید یا یک بحث جزایی تطبیقی... . به هر حال فکر کنم شما تا حدود زیادی هم مجبورید دروس عمومی و بین المللی رو مطالعه کنید.
    در نهایت اگر در چک لیست اون چیزی که مورد علاقه شما است یافت نشد عجله نکن، و برای چیزی که دیدی دوست نداری هزینه نکن . شما مجبور نیستید الا و بالله توی مالزی یا این دانشگاه خاص درس بخونی..
    راستی با آیلتس چند اپلای کردید؟
    موفق و تندرست باشید

Smile پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط بهناز توکلی نمایش پست ها
    من امسال در رشته ی حقوق کودک از آلمان پذیرش گرفتم...اگه خواستید اطلاعات بیشتری در اختیارتون قرار می دم

میتونید به من در مورد بازار کار برای رشته child law توضیح بدید؟قصد دارم در دانشگاه ukm مالزی بخونمش واسه ارشد.البته کار در خارج از ایران....و یکم هم در مورد خود رشته و سرفصل های درسیش.ممنون میشم

سلام دوست عزیز
    از نخبه بودن فقط عنوانشو یدک میکشیم تو این مملکت.....با این حال تا دیر نشده باید اقدام کرد واسه رفتن...
    بله با ایشون در ارتباطم و خیلی خوب و سودمند راهنمایی کردن ...
    فنلاند خیلی خوبه فقط مسئله این جاست که من دنبال بورس میگردم ...
    نمیدونم اراسموس مندوس امسال برای ارشد حقوق بورس میده یا نه؟
    فعلا که بساط بورس علوم انسانی مخصوصا حقوق خیلی اوضاعش جالب نیست ..بچه ها با شرایط خیلی بهتر از من هنوز لنگ بورسن طفلکا...

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما رتبه 19 کنکور شدید و یک نخبه محسوب میشید، متاسفم که مملکت ما شما عزیزان رو به این راحتی داره یکی یکی از دست میده
    ولی در شرایط فعلی من هم به شما توصیه میکنم که بروید
    نمره زبان شما عالی هست و همین طور دانشگاه شما، یکی از دوستان در فنلاند در حال حاضر داره حقوق بشر میخونه و خیلی هم راضیه. فنلاند دانشگاههاش مجانی هست.
    میتونید در همین سایت قسمت تحصیل در فنلاند این خانم رو بیابید.
    من هم رشته حقوق بشر و متفرعات اون رو به نظرم اقدام کنید بهتر باشه با توجه به استعداد شما، رشته های کلیشه ای خصوصی و جزا رو توصیه نمیکنم و بهتره در رشته های جدید کار کنید.
    امیدوارم که موفق باشید و برای ایران عزیز ما افتخار آفرین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل -تهران شمال

دوستان برای اپلای در مقطع دکترا دز کبک جه دانشگاهی را پیشنهاد میکنید؟ا
    ایا FUND میدن؟؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط nbasiri نمایش پست ها
    دوستان برای اپلای در مقطع دکترا دز کبک جه دانشگاهی را پیشنهاد میکنید؟ا
    ایا FUND میدن؟؟
    McGill، خیلی سخت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام
    آیا کسی بوده که بعنوان نیروی متخصص (رشته حقوق) به کبک مهاجرت کرده باشه؟ ما تا یکی دو ماه دیگه مصاحبه خواهیم داشت . همسرم که main applicant هست لیسانس حقوق است.اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشیم استفاده کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)