صفحه 53 از 186 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

M-lawyer و Mo-eini عزیز جای شما خیلی خالیه!
    چرا دیگه سری به فروم نمی زنید؟ قهرید با ما؟
    دوستان دیگر نزارید این تاپیک حقوق اینقدر خاک بخوره. بیایید و نظر بدید. کسی که اینجا سوال میکنه میخاد نظر دیگران رو بدونه نه اینکه انتظار داشته باشه جواب 100% درصد درست رو شما بش بگید.
    نظر شما مهمه حتی اگه کامل هم نباشه...
    موفق باشید
    قوانین سایت را رعایت کنیم

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط pourmohammad نمایش پست ها
    سلام
    من سال 2010 اقدام كردم با كد 4112
    الان هم سي اس كيو دارم و منتظر مديكال هستم.
    میشه لطف کنید و بفرمایید عنوان کد 4112 دقیقا چیه؟
    ضمن اینکه امیدواریم در این پروسه موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نوشته اصلی توسط parisajavid سلام دوستان.لیسانس حقوق دانشگاه آزاد با معدل 17 و تا شهریور ایشالا آیلتس 6.5میگیرم.آیا شانسی برای پذیرش در دانشگاههای سوئد دارم؟با وجود اینکه سابقه کار و ارائه مقاله نداشتم.آیا الان که دیگه دانشجو نیستنم هنوز میتونم مقاله ای رو ارائه بدم؟مقاله باید به تائید کجا برسه . کجا به چاپ برسه؟اگه بخوام پذیرش مشروط بگیرم برای ترم بهمن سال آینده،باید از کی اقدام کنم؟و آخرین سوال به نظر شما در کدام کشور اروپایی هزینه های زندگی کمتر هست؟

سلام دوست عزیز1 -بله می تونید پذیرش بگیرید خیلی ها گرفتن؛ سابقه کار و ارائه مقاله از ضروریات نیست؛ ضروری مدرک زبان+ مدرک لیسانس شماست2-بله، می تونید مقاله چاپ کنید، مجلات دارای رتبه علمی و پژوهشی در رشته حقوق رو سرچ کنید می بینید اسامی دانشگاهها رو؛ روند به اینصورته که شما باید به سایت اون مجله (مثلا مجله حقوق تطبیقی دانشگاه تهران) مراجعه بفرمایید، و طبق دستورالعمل اونها (رعایت تعداد صفحات، فونت و ...) مقالتون رو آماده کنید. ضمنا برخی از مجلات خیلی معتبر مثل مجلات حقوقی دانشگاه تهران و ... مقاله ای غیر از مقالات اعضای هیات علمی به چاپ نمیرسونن. بنابراین باید با یکی از اساتسد عضو هیات علمی به چاپ برسونید یعنی همه زحمتها رو شما بکشید و بعد ایشونو بزارید مسئول مقاله! (من این کار رو کرده ام، یکم زور داره، نه؟!)3- مشروط رو نمی دونم من آیلتسم تازه اومده با بیلی بدشانسی شدم 6.5 منتها رایتینگ که میدونید برای رشته حقوق مهمترین اسکیله رو 7 شدم ولی ددلاین ها برای سوئد 16 ژانویه هستش.4-ارزون اگه میخاید من توی این فروم گفتم خدمتتون و بحثش مفصله، منتها نروژ و فنلاند دانشگاههاش هنوز مجانی اندامیدوارم که موفق باشی

با سلام
    امسال که ددلاین برای اراس موندس اواخر نوامبر بود یه موضوع قابل طرح وجود داشت. تو بروشور بورس در لیست دانشگاه ی اوروپا،تنها دانشگاه فرانسوی Lille I بود. اما حقوق و پزشکی تنها در دانشگاه Lille II وجود داره. این به این معنی هست که برای اراس موندس نمیشه اقدام کرد ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط atabakdavari نمایش پست ها
    با سلام
    امسال که ددلاین برای اراس موندس اواخر نوامبر بود یه موضوع قابل طرح وجود داشت. تو بروشور بورس در لیست دانشگاه ی اوروپا،تنها دانشگاه فرانسوی Lille I بود. اما حقوق و پزشکی تنها در دانشگاه Lille II وجود داره. این به این معنی هست که برای اراس موندس نمیشه اقدام کرد ؟؟
    من متوجه سئوال شما نشدم... میشه کمی توضیح بدین؟! منظورتون برای اراسموس ماندوس چه مقطعی هست؟ تا جایی که من میدونم 2 تا برنامه حقوق برای مستر هست که این دانشگاه توشون نیست....

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط nbasiri نمایش پست ها
    دوستان برای اپلای در مقطع دکترا دز کبک جه دانشگاهی را پیشنهاد میکنید؟ا
    ایا FUND میدن؟؟
    دانشگاه های کانادا در کل واسه حقوق خیلی بد بورس میدن، اگه نگیم اصلا نمیدن. اینو دوستی که اونجا علوم سیاسی میخوند به من گفت و من خودم هم بعدا تجربه کردم. مک گیل خیلی خوبه اما به من بورس ندادند...اگه بورس براتون خیلی مهمه، دانشگاه های با رنک پایین تر رو انتخاب کنید

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط parisajavid نمایش پست ها
    دوستان درمورد کاری که میخوام انجام بدم راهنماییم کنید لطفن....به خاطر هزیه کمتری که مالزی داره میخوام اونجا کالج els که یه آمریکایی هست برم.و آیلتس رو اونجا بگیرم ایشالا.بعد بیام سوئد برای master در رشته Human Rights Law .اما مشکل اینجاست که لیسانس حقوق دانشگاه آزاد هستم با معدل 17.مدرک دانشگاه آزاد توی سوئد اعتبار داره؟
    بله بودند کسانی که با مدرک دانشگاه آزاد اونجا پذیرش گرفتند به شرط دارا بودن سایر شرایط که البته اگه مدرک دانشگاه تهران هم داشته باشید و فاقد سایر شرایط لازم باشید تاثیری نداره
    ویرایش توسط lida_a86 : December 25th, 2011 در ساعت 12:03 AM

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86 نمایش پست ها
    بله بودند کسانی که با مدرک دانشگاه آزاد اونجا پذیرش گرفتند به شرط دارا بودن سایر شرایط که البته اگه مدرک دانشگاه تهران هم داشته باشید و فاقد سایر شرایط لازم باشید تاثیری نداره

لیدا خانم بهتون از صمیم قلب تبریک میگم واقعا باعث افتخاره که این همه آفر خوب از دانشگاههای آمریکا و کانادا بهتون دادن، حالا شما کدوم رو اکسپت می کنید؟ من اگه جای شما بودم مک گیل رو انتخاب میکردم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

با عرض پوزش جهت جسارتی که خدمت دوستان حقوقی میکنم و همچنین ادای مراتب احترام خدمت دوست عزیزم جناب صالحی فر
    دنبال دانشگاه های ارایه دخنده پروگرمهای حقوق میگشتم برا یکی از دوستان به این سایت بر خوردم گقتم شاید بدرد کسی بخوره!اگر بی ارزش بود به بزرگی خودتون و عدم تخصص ما ببخشایید! این سایت به ادعای خودش تمام دانشگاههای ارایه دهنده پروگرمای مستر در زمینه حقوق رو داره
    http://www.llm-guide.com
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    با عرض پوزش جهت جسارتی که خدمت دوستان حقوقی میکنم و همچنین ادای مراتب احترام خدمت دوست عزیزم جناب صالحی فر
    دنبال دانشگاه های ارایه دخنده پروگرمهای حقوق میگشتم برا یکی از دوستان به این سایت بر خوردم گقتم شاید بدرد کسی بخوره!اگر بی ارزش بود به بزرگی خودتون و عدم تخصص ما ببخشایید! این سایت به ادعای خودش تمام دانشگاههای ارایه دهنده پروگرمای مستر در زمینه حقوق رو داره
    http://www.llm-guide.com
    با تشکر از دوست عزیز و همشهری گل ما (ariaie)که یک انسان به تمام معنا هستند و همیشه مخصوصا در تاپیک آیلتس ما از معلوماتشون استفاده ها کردیم.
    این سایتی که آقای آریایی اینجا لینکش رو آورده اند بهترین وبسایتی هست که در زمینه فوق لیسانس حقوق LLM اطلاعات جامعی رو ارائه میده که متاسفانه من تا حالا یادم رفته بود که توی فروم بهش اشاره کنم.
    دوستان اگه میخان از تحصیل در رشته حقوق همه کشورها یه جا کسب اطللاع کنن به این وبسایت مراجعه کنند.
    بازم از شما ممنون آریایی جان که علیرغم اینکه رشتتون حقوق نیست این لطف رو کردید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)