صفحه 67 از 186 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    البته شما بهتر میدونین چون به نظر میرسه کلی تحقیق کردید ولی پروگرم های به زبان آلمانی توی اتریش ارزونتر نیست؟ یا رایگان؟؟؟ من اینجوری شنیده بودم ...
    سلام
    والا در خصوص آلمانیش رو نمیدونم، فکر کنم اینطور باشه که شما فرمودید یعنی ارزونتره.
    یه سرچی کنیم ببینیم همچین چیزی هست لینکش رو بزاریم اینجا، البته باید حال و حوصله یکسال آلمانی خوندن رو شخص داشته باشه.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    bekhoda khodam ba cheshaye khodam too site e vezarat oloom khoondam chand vaghte pish baad az oon ghazieieye sefarat ingilis , bishtar tahghigh kon dar in mored ke alan daghighan oza chejoorie
    در مورد این موضوع یه تاپیک هم تو فروم درست شده بود که نهایتا بسته شد چون همونطور که آقای صالحی فر گفتن وزارت علوم خبر مربوط به بی اعتباری مدارک انگلیس رو تکذیب کرد. جای دیگه ای خوندم که تنها تغییر اینه که با بورس دولتی دیگه دانشجو اعزام نمیکنن انگلیس اما کسانی که خودشون میرن مشکلی ندارن و مدارکشونم معتبره.

بازم ممنون
    یه سوال دیگه : از دانشگاه های معتبر اروپایی که هزینه ی تحصیل پایین باشه و توی حقوق هم قوی باشه کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنین؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh1988 نمایش پست ها
    بازم ممنون
    یه سوال دیگه : از دانشگاه های معتبر اروپایی که هزینه ی تحصیل پایین باشه و توی حقوق هم قوی باشه کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنین؟
    دانشگاههای فنلاند مجانیه و رنک بالایی دارند. فنلاند کشور بسیار خوبیه. پذیرش دانشگاه های فنلاند از نوامبر و دسامبر هر سال آغاز میشه و تا اواخر ژانویه و اوایل فوریه ادامه پیدا میکنه. (اخیرا تموم شده باید تا اواخر سال میلادی جاری منتظر باشید)
    نروژ هم مجانیه و تاریخ آغاز پذیرشش چند ماه قبل از فنلانده و ددلاینهای اونم تا اوایل نوامبر یا دسامبره.
    هر دوشون هم جزو بهترین کشورهای اروپایی هستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

دوستان می‌شه چند تا دانشگاه رو معرفی‌ کنید که LLM حقوق بین‌الملل خصوصی ارائه بده ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

دوستان می‌شه چند تا دانشگاه رو معرفی‌ کنید که LLM حقوق بین‌الملل خصوصی ارائه بده ؟
    کیارش جان توی سایت llm-guide که بری میتونی رشته و کشور و زبان و ... سرچ کنی... بر اساس معروف بودنشون هم رنک بندی میکنه خودش...
    من خودم رشته ای به نام بین الملل خصوصی ندیدم، هر چی دیدم International Law بوده...

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    دانشگاههای فنلاند مجانیه و رنک بالایی دارند. فنلاند کشور بسیار خوبیه. پذیرش دانشگاه های فنلاند از نوامبر و دسامبر هر سال آغاز میشه و تا اواخر ژانویه و اوایل فوریه ادامه پیدا میکنه. (اخیرا تموم شده باید تا اواخر سال میلادی جاری منتظر باشید)
    نروژ هم مجانیه و تاریخ آغاز پذیرشش چند ماه قبل از فنلانده و ددلاینهای اونم تا اوایل نوامبر یا دسامبره.
    هر دوشون هم جزو بهترین کشورهای اروپایی هستند.
    صحبتش هست که دانشگاه های فنلاند رو برای مستر شهریه ای کنند... اگر کسی علاقه مند هست، زودتر اقدام کنه تا مثله سوئد نشده...

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

سلام
    دوستان همکار و (تا حدودی) هم رشته ای ما در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی (که البته گرایشی از رشته الهیاته) مکرراً از طریق این فروم و یا پیام خصوصی می پرسن که آیا ما میتونیم برای تحصیلات تکمیلی اقدام کنیم یا نه؟
    معمولا هم تا حالا دوستان حقوقدان در این فروم جواب درستی نتونستند به این عزیزان بدند، علتش هم اینه که این فروم مربوط به رشته حقوقه و نه الهیات؛ برای همین اولا کسی اطللاعات دقیقی از رشته فقه و حقوق نداره و ثانیا تجربه ای هم از اپلای و نتایج اون نداره.
    من پیشنهاد میدم دوستان ما با مدرک الهیات- گرایش فقه و حقوق اسلامی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند یک تاپیک جداگانه برای خودشون درست کنند، تا بتونن از تجارب عملی همدیگه بیشتر استفاده کنند. یا اگر مایل اند که ما اینجا در خدمتشون باشیم چکلیستی از دروسشون رو آپلود کنند تا دوستان حقوقدان نظر بدند که چقدر احتمال پذیرش وجود داره.
    ما متاسفانه نمیدونم که اصلا چه دروسی رو این دوستان عزیز میخونند و چه میزان از واحدها مربوط به متون و اصول فقه، عربی، کلام و فلسفه و ... هست و چند درصد دروس حقوقی؟؟ لذا پاسخ درستی هم نمیتونیم بدیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh1988 نمایش پست ها
    بازم ممنون

K.U.Leuven رو در بلژیک من قبلا راجع بهش صحبت کردم. جای خوبیه و شهریه اش نسبتا پایین تره. ( فکر می کنم نزدیک 5000-6000 هزار تا در سال). هلند هم که تقریبا همه دانشکده های حقوق اش شهریه دارند و برای ال.ال.ام معمولا 11 هزار یورو در می یاد. المان می تونید برنامه های ماکس بلانک رو چک کنید.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

Dear kiyaarah
    It seems there isn’t such kind of masters program you are interested in, But there is a very similar field, titled as “International and Comparative Private Law”for a detailed list of master programs, I advise you to visit:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Master_of_Laws_Programs

Also, there is a good program in the Netherlands in that field, kindly see: http://www.rug.nl/prospectiveStudents/degreeProgrammes/mastersProgrammes/masters/croho60603

Best wishes in your future endeavors

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)