صفحه 72 از 186 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimamin نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز.
    راستش من تنها ایرانی دانشگاه ملبورن هستم. البته در دانشکده حقوق. وقتی می بینم که بچه های دیگه از ملیت های مختلف دور هم هستند آرزو می کنم کاش هموطنان من هم بتوانند چنین فرصتی داشته باشند که درسشون رو اینجا شروع کنن و اینجا همه با هم باشیم. بگذریم. دانشگاه ملبورن امسال رتبه اول رو در استرالیا کسب کرده و به لحاظ رنکینگ دانشکده حقوق رتبه نهم رو در دنیا داره. دانشکده یه تور مجازی برای کسانی که امسال می خواهند اقدام کنند در April 23 or 24 برگزار می کنند. این هم لینکش:
    http://www.futurestudents.unimelb.ed...tual fair 2012

اگر کمک دیگه ای هم از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم. چون من خودم تو این پروسه کسی رو نداشتم که کمک بگیرم کمی اذیت شدم. مخصوصا اینکه رشته ام حقوق بود. و اکثرا بچه های فنی برای خارج از کشور اقدام می کنند. در هر حال به امید دیدن دوستان خوب و ممتازم در دانشکده در سالهای آتی هستم.

فقط لطف کنین اگر خواستین ایمیلی به من بزنین در عنوان ذکر کنید. " دانشجوی ایرانی رشته حقوق" که من بتونم ایمیل رو باز کنم.
    شاد باشین. و به دنبال رسیدن به آرزوهای زیباتون
    لطف می‌کنید بگید چه شاخه‌ای از حقوق میخونید؟ و یه توضیحی از جو علمی‌ دانشگاه ، سطح استاد‌ها . نحوهٔ ارزیابی شدن دانشجویان ، چگونه ایجاد کردن انگیزه برای دانشجویان توسط دانشگاه , سخت یا آسان بودن پذیرش دادن به دانشجویان خارجی‌ , بدید ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : چاپ مقاله در مجلات حقوقی و اطلاع رسانی همایش ها و کنفرانس های حقوقی

سلام به همگی دوستان . همکاران گرام

این لینک رو ببینید به نظر من که جالبه برنامش....یه کورس فشرده ی چند روزست که حتی بورس هم بهش تعلق میگیره برای بچه های کشورهای در حال توسعه و پایینتر

البته مدیر عزیز اگر از نظر شما در جای مناسب طرح نکردم لطفا طبق صلاحدید خودتون عمل بفرمایید...با سپاس

http://www.isisc.org/portal/index.php

همگی پیروز باشید
    شمارش معکوس..........!

Junior Member

سلام

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که الاآن که مدتی از زمان شروع Apply ها گذشته، امکان داره از دانشگاه های کشورهایی مثل مالزی یا هند و قبرس و امثالهم پذیرش در مقطع دکترا گرفت و اگر بله حدودا چقدر طول میکشه؟ این مورد برای من خیلی حیاتی شده، و اگه کسی راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم. مدارک و زبان و اینا رو هم دارم و از اون جهت مشکلی ندارم. فقط میخوام مجوز خروج از کشور بگیرم و با مانع سربازی روبرو هستم. ممنونم از همگی

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mjjf نمایش پست ها
    سلام

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که الاآن که مدتی از زمان شروع Apply ها گذشته، امکان داره از دانشگاه های کشورهایی مثل مالزی یا هند و قبرس و امثالهم پذیرش در مقطع دکترا گرفت و اگر بله حدودا چقدر طول میکشه؟ این مورد برای من خیلی حیاتی شده، و اگه کسی راهنمایی کنه واقعا ممنون میشم. مدارک و زبان و اینا رو هم دارم و از اون جهت مشکلی ندارم. فقط میخوام مجوز خروج از کشور بگیرم و با مانع سربازی روبرو هستم. ممنونم از همگی
    والا دقیقا در مورد دانشگاههای کشورهایی که گفتید اطلاع ندارم من ولی مطمئنم که جاهایی هستند که هنوز هم بتونید اقدام کنید براشون. برای مستر خیلی از کشورها حتی تا یکماه قبل از شروع دوره هم پذیرش میدن!! پس هنوز وقت دارین... حتما پیگیری کنید... ضمن اینکه یه سری کشورها و دانشگاه ها اصلا برای دکترا ددلاین ندارن!!
    ویرایش توسط goody_good : March 27th, 2012 در ساعت 12:54 AM

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط mjjf نمایش پست ها
    سلام

سلام و عرض ادب به شما
    پذیرش در مقطع دکترا که ددلاین نداره!
    اکثر دانشگاهها برای دکترا مهلت خاصی ندارند و شما هر وقت خواستید میتونید اپلای کنید (استثنائا دانشگاههای خیلی کمی هستند که برای دکترا هم ددلاین دارند).
    مهلتش بستگی به خود جنابعالی داره؛ اگه پروپوزال خوبی داشته باشید و بفرستید برای استادی که میخواهید باش کار کنید معمولا اگه استاد نظرشون مثبت باشه و البته خیلی هم سرش شلوغ نباشه سریع جواب میدن، پذیرش رو که به شما دادند میتونید سریعا برای ویزا و خروج از کشور اقدام کنید.
    دکترا و همه مراحل اون خیلی بستگی مستقیم به استاد راهنما داره، پروپوزال رو برای اساتیدی که مد نظر دارید بفرستید هرچی بتونید در انتخاب استاد با توجه به رشته تخصصی اش و تالیفاتش که معمولا در خود سایت دانشگاه نوشته میشه، دقیق تر عمل کنید شانستون بیشتر میشه.
    هیچ وقت هم طرح پیشنهادی تون رو برای چند استاد در یه دانشگاه نفرستید! و طوری عمل کنید که استاد حس کنه شما فقط و فقط به اون و کاراش علاقمندید و برای همین میخاید با اون کار کنید. بنابراین مثلا ایمیل ها تون رو به صورت تمپل برای چند نفر نفرستید!! اگه جواب مثبت رو گرفتید اصل قضیه حله!
    انشاالله که نتیجه می گیرید...
    ویرایش توسط salehifar : March 27th, 2012 در ساعت 01:31 AM
    قوانین سایت را رعایت کنیم

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

دوستان گرامی

قابل توجه کسانی که میخوان برای دکتری اقدام کنن.. امیدورام این لینک مفید باشه براتون:

http://www.law.manchester.ac.uk/post...ing/index.html

پیروز باشید
    شمارش معکوس..........!

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

با سلام
    دوستان علاقمند به ادامه تحصیلات حقوقی در کانادا به "فروم دانشجویان حقوق کانادا" نگاهی بیاندارید، که اطللاعات خوبی رو به ما میده؛

http://lawstudents.ca/forums/
    قوانین سایت را رعایت کنیم

سلام به دوستان و همکاران گرامی

میخواستم اگه امکانش باشه نظر دوستان رو در این خصوص بدونم...
    چند وقتی هست که دارم به این قضیه فکر میکنم که درسته زبانم خوبه ولی توی رایتینگ متاسفانه خوب نیستم(اسپیکینگ 8 لیسنینگ 9 ریدینگ 6.5 و رایتینگ 5.5 و توتال 7.5)....یکی از دوستانم که انگلیسه البته حقوقی نیستن ایشون با من صحبت میکردن میگفتن که درس خوندن به انگلیسی برای اکثریت قریب به اتفاق ما ایرانیا که تمام عمرمون رو فارسی صحبت کردیم و نهایتا تنها جایی که انگلیسی حرف زدیم شاید سر کلاس زبان بوده و برای گرفتن ایلتس یا تافل، خیلی سخته دیگه چه برسه به شما حقوقی ها که همش باید دیسکاشن و نوشتن داشته باشید توی درساتون....میگفت خیلی خیلی قوی کن خودتو تا میای اینجا مشکلی برات ایجاد نشه . کمتر اذیت بشی....
    من دارم فکر میکنم میشه که برای رایتینگ حالا نهایتا یه کلاس رفت ...ولی به نظر شما اگه من به جای یه کورس مستر برم یه کورس high diploma بگذرونم بهتر نیست چون این کورسی که دیدم اسلوب رایتینگ حقوقی هم جزو دروس الزامی هست برای دانشجوها به علاوه اینکه جنرال درس میده یعنی تقریبا توی هر حیطه ای از حقوق وارد میشه ....اینجوری هم با روش تدریس اونجا آشنا میشم و هم اینکه زبانم قوی تر میشه و راه میافتم و هم اینکه رایتینگم خوب میشه و حجم و سختی کورس هم نسبت به اینکه برم یهو بیافتم توی مستر کمتره.....دوره اش هم یکساله هست انگار...

ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید لطفا....

موفق باشید
    شمارش معکوس..........!

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

با توجه به اینکه شما نمره زبان لازم برای پذیرش برای مستر حقوق دارید، من فکر نمی کنم که زبانتون مشکل ساز باشه براتون برای شروع دوره. ولی اگر فکر می کنید که زمان بیشتری نیاز دارید، بهتره که به جای این روش، یک مستر دوساله رو انتخاب کنید که فرصت کافی داشته باشید برای اینکه یک پایان نامه قوی بنویسید و کاملا با زبان آکادمیک حقوقی هم اشنا بشوید. مخصوصا اگر که مقصدتون یک کشور غیر انگلیسی زبان هست.
    اگر می خواهید که مسترتون رو در یک کشور انگلیسی زبان مثل شمال امریکا یا انگلیس یا استرالیا شروع کنید ممکنه که طبیعتا یک مقدار در ابتدا از هم کلاسی هاتون از نظر زبان عقبتر باشید ولی باز با توجه به نمره زبانی که دارید فکر نمی کنم که مشکل جدی باشد.
    مثلا دانشگاه جورج تاون، یک ال.ال.ام مخصوص دانشجویان اینترنشنال دارد که در آن در سال اول تاکید بر اموزش زبان اکادمیک و پروفشنال حقوقی است. و سال دوم کورسهای اصلی.
    به این خاطر فکر می کنم که با توجه به هدف و کشوری که در نظر دارید، دنبال ال.ال.ام های دو ساله باشید بهتر است.

Junior Member

سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

من با معدل 15.50 فوق لیسانس حقوق بین الملل و آیلتس 7 برای چه کشورهایی اقدام کنم شانس قبولی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا فاند میگیرم یا پول بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)