صفحه 76 از 186 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

دوستان حقوق بشری من یا احیانا کسانی‌ که مطّلع هستند ، لطف کنید یکی‌ دو تا کتاب فارسی در مورد مبانی ماهوی حقوق بشر و فلسفه ی حقوق بشر و مکاتب مختلف اون معرفی‌ کنید ، نیاز به کتاب‌هایی‌ که به مباحث شکلی‌ و ضمانت اجراهای حقوق بشر در عرصه ی بین‌المللی می‌پردازند ندارم فعلا . ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام ،من دانشجوی فوق لیسانس حقوق خصوصی دانشگاه تهران هستم و2 تا لیسانس دارم :1-علوم کامپیوتر 2-حقوق و همچنین وکیل کانون وکلا هستم و26 سال سن دارم میخوام برای دکترا برم آلمان .امکانش هست؟ میشه اول اونجا زبان آلمانی خوند؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hatamikia نمایش پست ها
    سلام ،من دانشجوی فوق لیسانس حقوق خصوصی دانشگاه تهران هستم و2 تا لیسانس دارم :1-علوم کامپیوتر 2-حقوق و همچنین وکیل کانون وکلا هستم و26 سال سن دارم میخوام برای دکترا برم آلمان .امکانش هست؟ میشه اول اونجا زبان آلمانی خوند؟

چرا امکانش نیست ؟ خیلی‌ از رشته‌ها به زبان انگلیسی و بعضی‌‌ها هم به زبان آلمانی‌ است ، در لینکی‌ که پایین مشاهده میفرمایید لیست بهترین دانشکده‌های حقوق آلمان به همراه پرفایلشون هست روش کلیک کنید ببینید امکانات دانشگاه چیه ، اینکه بخواهید زبان آلمانی‌ بخونید یا نه بستگی به خودتون داره , وارد سایت دانشگاهشون بشوید ببینید چه امکاناتی برای دانشجویان دکترا دارند .

http://www.llm-guide.com/germany

Junior Member

سلام به همه‌ی دوستان
    وجود چنین فضایی که باعث شده تا دوستان حقوقدان گرد بیان و بی‌دریغ دانسته‌ها و تجاربشون رو به اشتراک بذارن، خوشحال کننده‌است. از همگی سپاسگزارم. اما بعد. دوستان عزیز، من کارشناسیم رو از دانشگاه علوم‌قضایی تهران ( بورسیه‌ی قوه‌ی قضاییه ) با معدل هجده گرفتم و بعد کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسیم رو از دانشگاه شیراز با همون معدل. سه سال سابقه‌ی کار قضایی دارم و دو تا مقاله. یکی در مجله‌ی علمی-ترویجی و یکی در مجله‌ی علمی پژوهشی و هر دو داخلی. در آزمون آیلتس هم نمره‌ی اور آل 7.5 گرفتم. در کار قضایی هم رزومه‌ی خوبی دارم و در طول خدمت قضایی در چندین مناسبت و جشنواره ( از حیث علمی از جمله کار پژوهشی و رأی نمونه ) تقدیر شدم. قصد دارم امسال از دستگاه خارج بشم و برای دکترای خارج از کشور اقدام کنم. برای این منظور فقط استرالیا و کانادا رو در نظر دارم و البته با فضل و تقدم استرالیا. بدیهیه که در مراحل آغازین ِ کارم و می‌خوام که اطلاعات جامع داشته‌باشم و جوانب رو بسنجم. می‌خواستم دوستان محبت کنن و اگر اطلاعاتی دارن درباره‌ی این سوال‌ها پاسخ بدن و راهنمایی بفرمایند: اول اینکه آیا این سوابق برای اخذ پذیرش از استرالیا و بعد کانادا مناسب هست یا نه؟ دوم اینکه برای ادامه‌ی تحصیل آیا باید دوره‌ی مستر رو باز در اونجا بگذرونم یا اینکه مستقیماً برای دکترا اقدام کنم؟ سوم اینکه شانس گرفتن کمک‌هزینه‌های تحصیلی مناسب با این شرایط در هر یک از این مقاطع چقدره؟ و چهارم اینکه چه دانشگاه‌ها و دانشکده‌هایی رو در استرالیا پیشنهاد می‌دین؟ با این تکمله که به اقتضای سوابق تحصیلی و کاری امکان اخذ توصیه‌نامه از استادان معتبر هم برام فراهمه. سپاسگزار خواهم بود اگر دوستی جواب بده.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط shrh نمایش پست ها
    سلام به همه‌ی دوستان
    وجود چنین فضایی که باعث شده تا دوستان حقوقدان گرد بیان و بی‌دریغ دانسته‌ها و تجاربشون رو به اشتراک بذارن، خوشحال کننده‌است. از همگی سپاسگزارم. اما بعد. دوستان عزیز، من کارشناسیم رو از دانشگاه علوم‌قضایی تهران ( بورسیه‌ی قوه‌ی قضاییه ) با معدل هجده گرفتم و بعد کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسیم رو از دانشگاه شیراز با همون معدل. سه سال سابقه‌ی کار قضایی دارم و دو تا مقاله. یکی در مجله‌ی علمی-ترویجی و یکی در مجله‌ی علمی پژوهشی و هر دو داخلی. در آزمون آیلتس هم نمره‌ی اور آل 7.5 گرفتم. در کار قضایی هم رزومه‌ی خوبی دارم و در طول خدمت قضایی در چندین مناسبت و جشنواره ( از حیث علمی از جمله کار پژوهشی و رأی نمونه ) تقدیر شدم. قصد دارم امسال از دستگاه خارج بشم و برای دکترای خارج از کشور اقدام کنم. برای این منظور فقط استرالیا و کانادا رو در نظر دارم و البته با فضل و تقدم استرالیا. بدیهیه که در مراحل آغازین ِ کارم و می‌خوام که اطلاعات جامع داشته‌باشم و جوانب رو بسنجم. می‌خواستم دوستان محبت کنن و اگر اطلاعاتی دارن درباره‌ی این سوال‌ها پاسخ بدن و راهنمایی بفرمایند: اول اینکه آیا این سوابق برای اخذ پذیرش از استرالیا و بعد کانادا مناسب هست یا نه؟ دوم اینکه برای ادامه‌ی تحصیل آیا باید دوره‌ی مستر رو باز در اونجا بگذرونم یا اینکه مستقیماً برای دکترا اقدام کنم؟ سوم اینکه شانس گرفتن کمک‌هزینه‌های تحصیلی مناسب با این شرایط در هر یک از این مقاطع چقدره؟ و چهارم اینکه چه دانشگاه‌ها و دانشکده‌هایی رو در استرالیا پیشنهاد می‌دین؟ با این تکمله که به اقتضای سوابق تحصیلی و کاری امکان اخذ توصیه‌نامه از استادان معتبر هم برام فراهمه. سپاسگزار خواهم بود اگر دوستی جواب بده.
    سلام!
    تبریک میگم ورود شما رو به جمع حقوقدانان این فروم...
    شما رزومه ای خیلی خوب دارید، با این نمره زبان ، رزومه و سوابق تحصیلی ، به شرط داشتن یک پروپزال خوب جای تردید نیست از هر دانشگاهی در استرالیا می تونید پذیرش بگیرید. به نظر من برای گرفتن فاند هم شانس خوبی دارید البته این مساله قابل پیش بینی نیست چون خیلی بستگی به پروپزال Phd شما داره....
    مباحث و تبادل نظر دوستان گرامی رو در چند صفحه گذشته مطالعه کنید جواب خیلی از سوالاتتون رو می گیرید. در خصوص دانشگاههای استرالیا دانشگاه ملبورن و سیدنی رنک بهتری دارند ولی بقیه دانشگاههای استرالیا هم دست کمی از این دو دانشگاه ندارند. در کانادا هم همین طور دانشگاه مک گیل، تورنتو و UBC (دانشگاه بریتیش کلمبیا)....
    برای ارشد SOP و رزومه شما مهمه و برای دکترا پروپزال و بازهم رزومه والبته سوابق تحصیلی و معدل خوب...
    در خصوص اینکه باید دوباره ارشد بگیرید یا نه؟ دوستان ما در اینجا خیلی بحث و تبادل نظر کردیم و چکیده کلام رو در پست اخیر من می تونید مطالعه کنید (سه پست قبلی)، خلاصه اینکه اکثر حقوقدانان این فروم تمایل دارند، ارشد مجدد رو بخونن، جون واقعا برای اکثر ما سخته از اینجا بلند شیم و بریم مستقیم رساله دکترا بنویسیم، حتی نوشتن یک پروپزال خوب هم در شرایطی که اکثر ما داریم سخته و این دیگه بستگی به شما داره... ولی اگه بتونید با یه استاد هماهنگ کنید که پروپزال شما براش جالب باشه دیگه نیازی به این کار ندارید...

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiyaarash نمایش پست ها
    دوستان حقوق بشری لطفا سوالم که بالا پرسیدم رو پاسخ بدید ، کارم فوری هستش
    کتاب حقوق بشر در جهان معاصر- نوشته سیدقاری سید فاطمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق-دانشگاه بین المللی قزوین

سلام به دوستان حقوقی.خیلی خوشحالم که اینجا میشه رو کمک بچه ها حساب کرد و جو همفکری و مشورت برقراره.

من اخیرا ازمقطع لیسانس از یونی بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شدم با معدل کل 16.33.فاقد رزومه و مقاله وتجربه کاری.22 سالمه و شدیدا مشتاق تحصیل مستر خارج از ایرانم.به تازگی آیلتس دادم ومنتظر ریزالت.دنبال فاندم هرچند میدونم شانسم پایینه با این شرایط ولی میخام امتحانش کنم.

میشه آدرس دانشگاههایی که مستر حقوق رو توی گرایشای مختلف برای پذیرش با کمک هزینه داره و از جهت رنکینگ در سطح قابل قبولین به اشتراک بذارین؟ترجیحا استرالیا ،لندن و کانادا.
    ویرایش توسط setare_rezaei : May 20th, 2012 در ساعت 02:55 AM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_rezaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان حقوقی.خیلی خوشحالم که اینجا میشه رو کمک بچه ها حساب کرد و جو همفکری و مشورت برقراره. من اخیرا ازمقطع لیسانس از یونی بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شدم با معدل کل 16.33.فاقد رزومه و مقاله وتجربه کاری.22 سالمه و شدیدا مشتاق تحصیل مستر خارج از ایرانم.به تازگی آیلتس دادم ومنتظر ریزالت.دنبال فاندم هرچند میدونم شانسم پایینه با این شرایط ولی میخام امتحانش کنم. میشه آدرس دانشگاههایی که مستر حقوق رو توی گرایشای مختلف برای پذیرش با کمک هزینه داره و از جهت رنکینگ در سطح قابل قبولین به اشتراک بذارین؟ترجیحا استرالیا ،لندن و کانادا.
    England >>>>> http://www.llm-guide.com/england Canada >>>>>>>>>> http://www.llm-guide.com/canada Australia >>>>>>>>> http://www.llm-guide.com/australia
    شما معدل تون بد نیس نسبتا خوبه ، با توجه به اینکه سوابق کاری مثل من ندارید به اعتقاد من نمره ی آیلتس و یا تافل تون رو باید خیلی‌ بالا ببرید تا شانس پذیرشتون زیاد بشه . آیلتس در حد ۷.۵ و تافل ۱۰۰ یا بالاتر , البته مواردی مانند Startement of purpose و ... که خوب نوشته شده باشند خیلی‌ کمکتون میکنه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق-دانشگاه بین المللی قزوین

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mrafiee10 نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوي ترم 3 ارشد ukm مالزي هستم.گرايشم حقوق IT هست معدل كارشناسي 15.85 و ارشدم A ماينست هست.آيلتس 6 دارم.كمي فرانسه بلدم و 2 تا مقاله آماده چاپ.براي دكترا از كي و چه جوري ميتونم از دانشگاه مك گيل كانادا آپلاي كنم و فاند يا بورس بگيرم و چجوري ميتونم استاد مرتبط با رشتم پيدا كنم؟براي موضوع تزم.ممنون
    سلام چقد طول کشید برای ارشد ukm اقدام کنید.؟هزینه ها چجورین هم تحصیل و هم زندگی/

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_rezaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان حقوقی.خیلی خوشحالم که اینجا میشه رو کمک بچه ها حساب کرد و جو همفکری و مشورت برقراره.

من اخیرا ازمقطع لیسانس از یونی بین المللی امام خمینی قزوین فارغ التحصیل شدم با معدل کل 16.33.فاقد رزومه و مقاله وتجربه کاری.22 سالمه و شدیدا مشتاق تحصیل مستر خارج از ایرانم.به تازگی آیلتس دادم ومنتظر ریزالت.دنبال فاندم هرچند میدونم شانسم پایینه با این شرایط ولی میخام امتحانش کنم.

میشه آدرس دانشگاههایی که مستر حقوق رو توی گرایشای مختلف برای پذیرش با کمک هزینه داره و از جهت رنکینگ در سطح قابل قبولین به اشتراک بذارین؟ترجیحا استرالیا ،لندن و کانادا.
    سلام
    به نظر من، در شرایط فعلی، پذیرش می تونید بگیرید ولی فاند نخواهید گرفت...
    از جهت رنکینگ دانشکده های حقوق کشورهایی که فرمودید، اینجا رو مطالعه بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)