صفحه 84 از 186 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام به همگي و خيلي ممنونم از سايت خوب و مفيدتون، مي خواستم اگه امكانش باشه، با توجه به شرايطي كه دارم شانس منو براي گرفتن پذيرش براي دوره مستر(ترجيحا براي يكي از كشورهاي اسكانديناوي)ارزيابي كنيد، البته متوجهم كه گرفتن فاند براي شخصي با شرايط من دور از ذهن،، ولي خب دوست دارم اگه ١٪ هم احتمالش باشه، اونو بيان كنيد،
    ليسانس حقوق: دانشگاه شيراز-
    معدل: ١٥/٩٨
    ٣ سال وكالت دادگستري( در حال حاضر وكيل دعاوي بانك صادرات)
    مقاله و مدرك زبان:: دارم روش كار ميكنم .
    با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lida_a86 نمایش پست ها
    به عنوان کسی که حقوق دانشگاه تهران رو خونده و دوستان زیادی داره که حقوق بهشتی رو خوندن اول باید بگم که این بحث که کدوم بهتره تموم نشدنیه و بعضی از دوستان هم خیلی جدی میگیرن قضیه رو و تعصبی برخورد میکنن. نظر خود من اینه که هرکدوم یه مزایایی داره که مربوط میشه به اولویت بندی شخصی هرکس اما اگه صرفا از جنبه تحصیلی بخواید در نظر بگیرید باید ببینید به کدوم گرایش حقوق علاقه دارید و کدوم دانشگاه اساتید بهتری واسه اون زمینه داره. من متاسفانه در مورد حقوق اقتصادی اطلاع دقیق ندارم.
    سلام
    در مورد رشته حقوق تجاری اقتصادی بین الملل که فقط توی دانشگاه تهران ارائه میشه اطلاعاتی دارید؟

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1095 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد رشته حقوق تجاری اقتصادی بین الملل که فقط توی دانشگاه تهران ارائه میشه اطلاعاتی دارید؟
    بنده همونطور که گفتم اطلاعی ندارم متاسفانه، سعی‌ می‌کنم از دوستان سوال کنم، اگه جوابی‌ گرفتم در میون میزارم اینجا باهاتون.

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_065 نمایش پست ها
    سلام به همگي و خيلي ممنونم از سايت خوب و مفيدتون، مي خواستم اگه امكانش باشه، با توجه به شرايطي كه دارم شانس منو براي گرفتن پذيرش براي دوره مستر(ترجيحا براي يكي از كشورهاي اسكانديناوي)ارزيابي كنيد، البته متوجهم كه گرفتن فاند براي شخصي با شرايط من دور از ذهن،، ولي خب دوست دارم اگه ١٪ هم احتمالش باشه، اونو بيان كنيد،
    با تشكر
    دو تا از دوستانی که لوند (سوئد) با من مستر میخوندن لیسانس دانشگاه شیراز بودن، از شرایط تحصیلیشون به طور دقیق اطلاع ندارم (معدل و سابقه کار و ...) اما فکر می‌کنم شما اگه بقیه شرایط رو مهیا کنید (نمره زبان، توصیه نامه،... ) شانس پذیرش دارید، در مورد بورس هم من اطلاعی ندارم چون اون موقع هنوز سوئد تحصیل مجانی‌ بود و بورسی هم برای ایرانیها وجود نداشت اما ممکن الان که شهریه‌ای شده امکان بورس هم باشه.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_065 نمایش پست ها
    با تشكر
    سلام
    من در دانشگاه لوند حقوق میخونم... مدرکم از دانشگاه آزاد بود، بورس هم گرفتم... بسته به رزومه کاری، معدل و مخصوصا انگیزه نامه (SOP) است که به شما بورس میدن...
    چرا اینقدر با اطمینان فکر می کنید بورس نباید بگیرید؟!
    البته بورس SI که همه هزینه های زندگی و تحصیل و سفر رو شامل میشه؛ بله سخت میشه گرفت (امسال از ایران فقط دو نفر بودیم که این بورس گرفتیم، من و یک خانمی در رشته شیمی ) ولی Tuition fee waiver احتمالش زیاده که بگیرید... خیلی خیلی بیشتر از یک درصد!!
    جالبه! امسال در لوند تا حالا من فقط 4-5 تا ایرانی دیدم که همشون هم خانم بودن! آفرین به همت و شهامت بانوان ایرانی...
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Law, Azad

با تشکر از سایت واقعا مفیدتون و این همه هموطن تحصیل کرده که واقعا همگیتون مایه افتخار هستید.
    ارشد خصوصی دانشگاه آزاد با معدل 18.25 هستم. حدود سه سال هم هست که پروانه وکالت ام رو گرفتم اما متاسفانه مقاله ندارم. به زودی امتحان تافل ام رو میدم. میخواستم واسه دکترا آمریکا اقدام کنم. شخصی هست که در این زمینه بتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟ خیلی خیلی ممنون

Junior Member

با سلام
    من لیساس ادبیات فارسی از دانشگاه پیام نور اهواز هستم,امسال خودم را برای کنکور ارشد حقوق عمومی آماده میکنم ,سه ماه هست که شروع کردم به خواندن وقصد دارم در دانشگاه چمراه اهواز ادامه بدم .
    سوال داشتم که ایا من اگر با معدل بالا از این دانشگاه ارشد را تمام کنم میتوانم برای دکترا در خارج از کشور همین رشته را ادامه بدهم یا نه؟
    ممنون اگر راهنمایم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق

سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

.. من دانشجوی فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و سال آخرمه و دارم پایان نامه مینویسم.. میخاسم واسه دکترا اقدام کنم.. چه دانشگاهای هست؟؟؟

واسه دکترا حقوق بین الملل!!!!!!!

معدل لیسانس 16 معدل فوق 15.5 هر دوتا مدرک رو هم از دانشکاه سراسری گرفتم .. دانشگاه کاشان لیسانس و پیام نور تهران فوق

آیلتس 7 دارم

مقاله ندارم

شانسم چقدره؟؟ واسه آمریکا و انگلستان شانسم چقدر هست؟؟ کشورهای دیگه خوب کدام هستند؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    من يه تازه واردم و شديدا نياز به راهنمايي دارم چون مهمترين تصميم زندگيم رو دارم مي گيرم
    من ليسانس رياضي و فوق ليسانس مهندسي اي تي از دانشگاههاي سراسري ايران دارم،اما هميشه حس دروني شديد نسبت به رشته حقوق داشته و دارم و مدتيه براي اقامت استراليا اقدام كردم.از طرفي با توجه به طولاني بودن پروسه تصميم گرفتم از طريق ويزاي تحصيلي دررشته حقوق اقدام كنم.دانشگاه UTS رو براي تحصيل انتخاب كردم.
    با توجه به اينكه پيش زمينه اين رشته رو ندارم آيا امكانش هست وارد دوره فوق ليسانس بشم؟ضمنا من ٣٠سال دارم
    كلا براي رسيدن به درجه وكالت چه مدركي لازمه؟ليسانس؟فوق يت دكترا؟
    من توي وب تحقيق كردم بيشتر گيج شدم..اصطلاحاتي مثل LSAT,LLM كه متوجه نميشم هركدوم چه كاربردي در اين رشته دارند؟؟؟؟؟
    گرفتن فاند برام مهم نيست و مي تونم از پس مخارج بر بيام،ميخوام بدونم با چه مدركي قادر خواهم بود مستقل كار كنم و يا دفتر وكالت بزنم؟؟؟؟
    خواهشا منو راهنماي كنيد..ضمنا من قصد ادامه زندگي وكار در استراليا رو دارم
    ممنون
    ویرایش توسط Catty : August 28th, 2012 در ساعت 04:02 PM

Junior Member

اگر امكانش هست كتابها يا تكست بوكهايي كه كمكم كنه رو معرفي كنيد تا شروع به خوندن كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)