صفحه 86 از 186 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

سلام
    کسی میدونه شانس من برای پذیرش دکترا ار دانشگاه uqam چقدرهست با شرایط زیر؟
    1- استاد گفته من مشکلی ندارم و استادت میشم ولی یه گروه از اساتید تو جلسه تصمیم میگرن و من تنها نیستم.
    2- دانشگاه فرانسوی زبان هست و مدرک زبان اجباری نیست و من هم ندارم
    3- در مقطع دکترا درخواست پذیرش دادم
    4- معدل لیسانس 15.5 از بهشتی و فوق لیسانس 18.5 از آزاد تهران
    5- استادم از موضوع من خیلی خوشش اومده و ابراز علاقه کرده
    نمیدونم این دانشگاه تو رنکینگ کانادا چقدر معتبره ولی خیلی هم نباید بد باشه

Junior Member

سلام دوستان من شدیدا دچار سردرگمی شدم خواهشا اگه کسی می تونه کمک کنه. من پذیرش از دانشگاه کلن آلمان دارم برای رشته حقوق اقتصادی و از طرف دیگه ویزای کانادام هم اومده حالا نمی دونم بهتره اول برم آلمان و فوق بخونم یا مستقیم برم کانادا!! کسی می دونه کانادا چه راهی برای کار یا ادامه تحصیل در رشته حقوق هست؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط tintin27 نمایش پست ها
    سلام دوستان من شدیدا دچار سردرگمی شدم خواهشا اگه کسی می تونه کمک کنه. من پذیرش از دانشگاه کلن آلمان دارم برای رشته حقوق اقتصادی و از طرف دیگه ویزای کانادام هم اومده حالا نمی دونم بهتره اول برم آلمان و فوق بخونم یا مستقیم برم کانادا!! کسی می دونه کانادا چه راهی برای کار یا ادامه تحصیل در رشته حقوق هست؟
    سلام
    قطعا کانادا از آلمان بهتره؛ هم به لحاظ زبان، هم به لحاظ امکان اقامت، هم از نظر مردم و فرهنگ مهاجر پذیری آلمان اصلا گزینه خوبی نیست به نظرم.. بعلاوه حل شدن در جامعه آلمانی ها خیلی سخته...
    ضمنا امکان ادامه تحصیل در دانشگاههای کانادا برای شما بیشتر هم هست...
    چه مزیتی آلمان برای شما داره که شما رو به تردید وا داشته؟
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Junior Member

به زبان آلمانی کاملا تسلط دارم و چون قبلا هم آلمان بوده ام با فرهنگش آشنا هستم و مشکلی در این زمینه ندارم ولی نمی دونم که آیا فوق لیسانس کمکی بهم برای زندگی و کار در کانادا می کنه چون نهایتا عازم کانادا خواهم شد چون همین طور که گفتم پرونده مهاجرتیم به نتیجه رسیده و ویزام آماده شده ولی تحصیل در کانادا هزینه اش خیلی بیشتره و کلا اطلاعات دقیق در زمینه حقوق و شرایطی که در کانادا در انتظارم خواهد بود ندارم!!

Junior Member

سلام میشه به من کمک کنید من در حال حاضر دانشجوی ارشد جزا و جرم شناسی هستم و میخوام برای دکترا در اتریش اقدام کنم ولی نمی دانم میتوانم در رشته خود تحصیل کنم یا در رشته حقوق بشریت ممنون

سلام بر دوستان
    من خیلی از مطالب این فروم رو خوندم و به نظرم امکان پذیرش گرفتن رو داشته باشم.
    شرایطم اینه: لیسانس بهشتی(15.5) فوق لیسانس جزا بهشتی(معدل 17) ایلتس 7.5 سابقه 5 سال وکالت دادگستری مرکز.همکاری با یک NGO یک سال.در یک پروژه تحقیقاتی هم شرکت دارم که البته هنوز دو سوم کارش مونده. ریکامدیشن هم از اساتید خوب ایران دارم. حالا سوالات من
    1-به نظر شما برای فوق لیسانس امکان فول فاند از استرالیا یا نیوزلند دارم؟
    2- نیوزلند و استرالیا ارشد تحقیقاتی و یه سری موارد مشابه داره که همشون یه جورائی پروپوزال می خوان . خوب اگه قرار باشه پروپوزال بنویسیم بهتر نیست واسه دکتری اقدام کنیم؟ فرق پروپوزالشون در چیه؟(اخه دوستان اینجا گفتن بهتره واسه ارشد اقدام کنید مجدد چون ما خیلی با پروپوزال نویسی دکتری اشنائی نداریم)
    3-من تو این دو تا کشور تا جائی که بررسی کردم واسه ارشد SOP نخواسته بود فقط مدام میگن موضوع تحقیقتون به اساتید ما بخوره. کلا یعنی پروسه هر دو مقطع یکیه یعنی؟
    4-من کلا معنی موضوع خوب توی پروپوزال رو متوجه نمی شم . از تمپلیت ها که ساختار هستند بگذریم توی محتوی و عنوان ، چه عناوینی خوب فرض می شن؟ میشه (حالا با کمی سانسور مثلا پروپوزال خودتون یا مواردی که میشناشین) مثال از پروپوزالهائی که ما ایرانی ها تو حقوق می تونیم بنویسیم و مورد توجه اونا باشه رو بگید تا گاید بگیرم از مفهوم عنوان خوب؟ حقوق بین الملل نباشه یا تجارت لطفا
    ممنونم ازتون

Junior Member

سلام به همگي . من ليسانس فقه و حقوق دارم از دانشگاه آزاد . معدلم نوزده و دو صدم است . زبان هم در حد advance هستم . مي خواستم ببينم اگر تافل بالاي ١٠٥ بگيرم و LSAT هم نمره كافي بگيرم إمكان پذيرش و بورس در JD در دانشگاه هاي خوب (نه عالي) آمريكا هست ؟
    اصلا به خارجي ها به خصوص إيراني ها JD پذيرش و فاند ميدن ؟
    حالا اگه پذيرش هم بدن مشكل ويزا براي JD وجود نداره براي غير آمريكايي ها ؟ نمي گن ميخاي بري آمريكا بموني ؟
    كسي كه residency يا citizenship آمريكا نداره مي تونه تو امتحان كانون هاي وكلاي إيالت هاي آمريكا امتحان بده و قبول شه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط legal نمایش پست ها
    سلام به همگي . من ليسانس فقه و حقوق دارم از دانشگاه آزاد . معدلم نوزده و دو صدم است . زبان هم در حد advance هستم . مي خواستم ببينم اگر تافل بالاي ١٠٥ بگيرم و LSAT هم نمره كافي بگيرم إمكان پذيرش و بورس در JD در دانشگاه هاي خوب (نه عالي) آمريكا هست ؟
    اصلا به خارجي ها به خصوص إيراني ها JD پذيرش و فاند ميدن ؟
    حالا اگه پذيرش هم بدن مشكل ويزا براي JD وجود نداره براي غير آمريكايي ها ؟ نمي گن ميخاي بري آمريكا بموني ؟
    كسي كه residency يا citizenship آمريكا نداره مي تونه تو امتحان كانون هاي وكلاي إيالت هاي آمريكا امتحان بده و قبول شه ؟
    سلام
    اگر نمره LSAT خوبی داشته باشید، International بودنتون مانعی برای گرفتن پذیرش گرفتنتون نیست. ولی با هر شرایطی گرفتن full scholarship سخته حتی برای آمریکاییها. هر چند هیچ امری غیر ممکن نیست. هم آپشن های دانشگاههای مختلف را به دقت بخونید. با پذیرش JD شما می توانید برای گرفتن اینترشیپ هم تلاش کنید در حین تحصیل و البته بدونید که رقابت خیلی زیاده.
    در مورد ویزا فکر می کنم کاملا شانسی باشه. بودن کسایی که برای LLM هم نتوانستن ویزا بگیرند و ریجکت شدن. شخصا فکر می کنم ویزا تا حد زیادی به احوالات افسر و نحوه مصاحبه شما بستگی داره.
    امتحان كانون هاي وكلاي إيالت هاي آمريكا به مدرک شما بستگی داره نه ملیت شما. حتی بعضی از ایالات با LLM هم می تونید امتحان کانون را بدهید.

سلام....من به تازگی این جا اومدم.با توجه به اینکه در فروم تحصیل دزنیوزلند دیدم که قیمت دکترا۵۰۰۰دلار در سال هست.به نظر میاد گزینه خوبی هست.۱/دانشگاه اتاگو چه جور دانشگاهی هست.؟گفته همراه با اپلیکیشین فرم بورسس را هم پر کنید.به نظرتون اینجا هم برای حقوقی ها شانس کمتره؟

Junior Member

سلام ، من کارشناسی ارشد حفوف جزا و جرم شناسی از دانشگاع مجازی دارم . میخواهم بدونم آیا این مدرک منو دانشگاه های کانادا قبول دارند
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)