صفحه 93 از 186 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1858

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته حقوق

خیلی ممنونم ازتون والا الان دوستم پذیرش گرفته برای زبان توی دانشگاه سوربن تا بعد واسه کارشناسی ارشد اقدام کنه میگه هزینه ها تو پاریس سرسام آوره حالا در مورد امریکا و کانادا به نظرتون کدومشون راحت تر پذیرش میدن و وضعیت فاند دادن تو این دو کشور چطوره؟؟؟ خیلی خیلی ممنونم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazilaa نمایش پست ها
    خیلی ممنونم ازتون والا الان دوستم پذیرش گرفته برای زبان توی دانشگاه سوربن تا بعد واسه کارشناسی ارشد اقدام کنه میگه هزینه ها تو پاریس سرسام آوره حالا در مورد امریکا و کانادا به نظرتون کدومشون راحت تر پذیرش میدن و وضعیت فاند دادن تو این دو کشور چطوره؟؟؟ خیلی خیلی ممنونم ازتون
    سلام
    ببینید توی فرآیند پذیرش خیلی عوامل دخیل هستند معدل - مقاله - نمره زبان که خیلی مهمه و علاوه براینها دانشگاه های آمریکا تاکید زیادی دارن بر اینکه شما امتحان بار ( کانون وکلا ) را داده باشین و یا عضو باشین این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب میشه و عملا تمام کسانی که از کشور های خارجی برای آمریکا پذیرش میگیرند در کانون وکلاهای کشورشون عضو هستند البته بودن کسانی هم که عضو کانون نبودن و پذیرش گرفتن. برای کانادا همون داشتن لیسانس حقوق کافیه ولی بهتره که مقاله هم داشته باشین که برای گرفتن فاند خیلی کمک میکنه . شرایط فاند کانادا بهتر از آمریکا در آمریکا به جز چند دانشگاه طراز اول مثل ییل - هاروارد و کلمبیا بقیه به صورت فول فاند نیستند و اکثرا میزان فاندی که داده میشه به صورت پارشال هست و در بهترین شرایط نصف هزینه هارو پوشش میده .
    موفق باشید
    به سرنوشت بگویید : اسباب بازی هایت بی جان نیستند ! ادمند ،*میشکنند ،*ارامتر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    criminal law

دوستان عزیز سلام
    من تازه عضو سایت شدم ولی قبلا بارها به صورت مهمان پست های شمارو مطالعه میکردم ولی از وقتی که تصمیم گرفتم برای مهاجرت به امریکا و خواندن تجربیات و اطلاعات دوستان تصمیم گرفتم تا سوالاتی را که واقعا برای من ایجاد ابهام میکنه را مطرح کنم به این امید که دوستان راهنمایی کنند
    اول مختصری در مورد تحصیلات :
    1) کارشناسی دانشگاه آزاد بامعدل 15
    2) کارشناسی ارشد جزا وجرمشناسی با معدل 18 ( رتبه قبولی 6 )
    3) دارای گواهینامه انعقاد قراردادهای بین المللی از اتاق بازرگانی
    4) زبان : فعلا در حال مطالعه
    5) موضوع پایان نامه ارشد هم جزایی هم بین المللی هم حقوق بشری
    6) 1مقاله داخلی

حال سوال بنده در مورد پذیرش از دانشگاههای امریکاست ؛ بعضی از دوستان که در ایران لیسانس حقوق گرفتن بعضا دیدم که اول مدرک BA گرفتن بعد LLM !
    من از کجا باید شروع کنم آیا باید برای LLM تقاضا بدم ؟
    و در مورد BAR در امریک؟ا باتوجه به مقاله اقای مهدی مختاری که دوستان ریفرنس داده بودند بعد از LLM نمیشه BAR شرکت کرد!
    و سوال سوم اینکه آیا برای کسانی که ویزای دانشجویی مثلا 2ساله دارند امکان گرفتن وام با بازپرداخت بعد از فارغ التحصیلی وجود داره ؟ اگه جواب مثبت است پس تکلیف ویزای کوتاه مدت چی میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silvermoon65 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من تازه عضو سایت شدم ولی قبلا بارها به صورت مهمان پست های شمارو مطالعه میکردم ولی از وقتی که تصمیم گرفتم برای مهاجرت به امریکا و خواندن تجربیات و اطلاعات دوستان تصمیم گرفتم تا سوالاتی را که واقعا برای من ایجاد ابهام میکنه را مطرح کنم به این امید که دوستان راهنمایی کنند
    اول مختصری در مورد تحصیلات :
    1) کارشناسی دانشگاه آزاد بامعدل 15
    2) کارشناسی ارشد جزا وجرمشناسی با معدل 18 ( رتبه قبولی 6 )
    3) دارای گواهینامه انعقاد قراردادهای بین المللی از اتاق بازرگانی
    4) زبان : فعلا در حال مطالعه
    5) موضوع پایان نامه ارشد هم جزایی هم بین المللی هم حقوق بشری
    6) 1مقاله داخلی

حال سوال بنده در مورد پذیرش از دانشگاههای امریکاست ؛ بعضی از دوستان که در ایران لیسانس حقوق گرفتن بعضا دیدم که اول مدرک BA گرفتن بعد LLM !
    من از کجا باید شروع کنم آیا باید برای LLM تقاضا بدم ؟
    و در مورد BAR در امریک؟ا باتوجه به مقاله اقای مهدی مختاری که دوستان ریفرنس داده بودند بعد از LLM نمیشه BAR شرکت کرد!
    و سوال سوم اینکه آیا برای کسانی که ویزای دانشجویی مثلا 2ساله دارند امکان گرفتن وام با بازپرداخت بعد از فارغ التحصیلی وجود داره ؟ اگه جواب مثبت است پس تکلیف ویزای کوتاه مدت چی میشه؟
    با سلام
    فوق لیسانس شما در آمریکا جزو رزومه حساب میشه و باید برای آمریکا شما باید l.l.m اپلای کنی در مورد بار اون ریفرنس اشتباه هست شما با داشتن l.l.m میتوانید در بهترین بارهای آمریکا یعنی نیویورک و کالیفرنیا امتحان دهید ولی کار بسیار سختی هست .
    وام در آمریکا بی معنیه اونجا فاند میدن و احتیاجی به باز پرداخت نداره فقط گرفتنش برای ایرانیا مشگله و نکته اساسی زبان است که تعیین کننده است
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    criminal law

mestaya عزیز سپاسگزارم از توضیحات کامل شما
    ای کاش دوستانی که در بارهای امریکا شرکت کردن در مورد امتحان و شرایط و تجربه شون اطلاعاتی در اختیار بقیه دوستان قرار میدادند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    criminal law

من یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
    من علاقه زیادی به گرایش حقوق انرژی یا نفت وگاز دارم اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا به اشتراک بذاره
    نفت وگاز در امریکا یه درس محسوب میشه یا مثل ایران گرایش ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silvermoon65 نمایش پست ها
    من یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
    من علاقه زیادی به گرایش حقوق انرژی یا نفت وگاز دارم اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا به اشتراک بذاره
    نفت وگاز در امریکا یه درس محسوب میشه یا مثل ایران گرایش ؟
    با سلام
    توی آمریکا یکی دو دانشگاه بیشتر این گرایش رو در l.l.m برگزار نمیکنند. l.l.m در آمریکا بیشتر جنرال هست
    موفق باشید

سلام/ من لیسانس حقوق از دانشگاه تهران و فوق لیسانس حقوق عمومی از شهید بهشتی در سال 80 دارم/ شاگرد اول فوق بودم اما به دلائلی نتونستم ادامه تحصیل بدم/خیلی علاقمند بودم در زمینه حقوق بشر یاتجارت بین الملل دکتری بگیرم اما درحال حاضر در ایران امکانش نیست/ از دوستان کسی میتونه کمک یا راهنمایی کنه چه کشورهایی این دو رشته رو دارند؟ من در حال حاضر کارمند دولت هستم و ترجیح میدم در کشورهای نزدیک مثل قبرس یا ترکیه ادامه تحصیل بدم/ ممنون میشم از راهنمایی دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط firouzeh1975 نمایش پست ها
    سلام/ من لیسانس حقوق از دانشگاه تهران و فوق لیسانس حقوق عمومی از شهید بهشتی در سال 80 دارم/ شاگرد اول فوق بودم اما به دلائلی نتونستم ادامه تحصیل بدم/خیلی علاقمند بودم در زمینه حقوق بشر یاتجارت بین الملل دکتری بگیرم اما درحال حاضر در ایران امکانش نیست/ از دوستان کسی میتونه کمک یا راهنمایی کنه چه کشورهایی این دو رشته رو دارند؟ من در حال حاضر کارمند دولت هستم و ترجیح میدم در کشورهای نزدیک مثل قبرس یا ترکیه ادامه تحصیل بدم/ ممنون میشم از راهنمایی دوستان
    با سلام
    کشورهای زیادی این رشته هارو برگزار میکنند اما واقعا ترکیه و قبرس ارزششو نداره اونم برای دکتری پیشنهاد من کشورهای اروپایی دیگر مثل هلند در حقوق بشر و تجارت و بلژیک در تجارت و از همه بهتر انگلستان هست که واقعا یه سرو گردن از همه بالاتر است
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mestaya نمایش پست ها
    با سلام
    کشورهای زیادی این رشته هارو برگزار میکنند اما واقعا ترکیه و قبرس ارزششو نداره اونم برای دکتری پیشنهاد من کشورهای اروپایی دیگر مثل هلند در حقوق بشر و تجارت و بلژیک در تجارت و از همه بهتر انگلستان هست که واقعا یه سرو گردن از همه بالاتر است
    موفق باشید
    دوست محترم آیا براتون امکان داره بفرمایین در رشته حقوق بشر در مقطع دکتری چه دانشگاه یا کشور ی در اروپا بهتره؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ خیلی ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)