صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 94

موضوع: راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaabnam نمایش پست ها
    من لیسانس معماری دارم ولی برا کارشناسی طراحی می خوام اقدام کنم از طرفی رزومه خوبی هم دارم .می تونم به بورس شدن امید داشته باشم؟
    ممنونم
    بستگی داره برای کدوم کشور بخواین اقدام کنین. علاوه بر رزومه، باید ببینید پرتفلیوتون در چه حده. جاهایی مثل امریکا، ایتالیا و فرانسه هنوز بورس برای طراحی مد دارن. اما همه در شرایطیه که شما بی نظیر باشید. نکته ای که به ذهنم میاد اینه که اکثر بورسها برای مقاطع مستر به بالا هستن. برای کارشناسی تصور نمی کنم به دانشجوهای بین المللی بورسی تعلق بگیره.

Junior Member

www.internationalscholarships.com گفتم شاید بدردت بخوره.با خانم رضایی موافقم تا جایی که من میدونم به ندرت واسه لیسانس بورس میدن.خودم دنبال دانشگاه رایگانم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

چگونه یک دانشگاه مناسب برای رشته ی طراحی لباس انتخاب کنم؟

سلام.من فارغ التحصیل رشته ی طراحی و دوخت هستم(مقطع کاردانی).یک دوره برش و دوخت بدون الگو هم رفتم که پس از پایان این دوره مدرک از فنی و حرفه ای گرفتم.زمانی که سال سوم هنرستان بودم رتبه ی دوم را توی این رشته برای استان(اصفهان) کسب کردم.زبان انگلیسیم بد نیست،ولی در حد تافل هم نیست...! میخواستم بدونم اگه بخوام توی یکی از کشورهای خارجی و توی همین رشته ادامه تحصیل بدم کدومشون را پیشنهاد میکنید.و آیا چیزهایی که گفتم برای اون دانشگاهها ارزشی داره یا نه؟ با تشکر.

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

کلا تو پروسه اپلای شما هر توانایی داشته باشی به نفعته برای پذیرش گرفتن.به هر حال من بهت ایتالیا رو پیشنهاد میکنم.با یه دوره زبان 6ماهه تو مدرسه سفارت تو فرمانیه خیلی راحت و بی دردسر پذیرش میگیری.همه کاراشم خودشون میکنن اصن لازم نیست که رزومه خفن یا چیزی داشته باشی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimiiya نمایش پست ها
    چگونه یک دانشگاه مناسب برای رشته ی طراحی لباس انتخاب کنم؟

سلام.من فارغ التحصیل رشته ی طراحی و دوخت هستم(مقطع کاردانی).یک دوره برش و دوخت بدون الگو هم رفتم که پس از پایان این دوره مدرک از فنی و حرفه ای گرفتم.زمانی که سال سوم هنرستان بودم رتبه ی دوم را توی این رشته برای استان(اصفهان) کسب کردم.زبان انگلیسیم بد نیست،ولی در حد تافل هم نیست...! میخواستم بدونم اگه بخوام توی یکی از کشورهای خارجی و توی همین رشته ادامه تحصیل بدم کدومشون را پیشنهاد میکنید.و آیا چیزهایی که گفتم برای اون دانشگاهها ارزشی داره یا نه؟ با تشکر.

Junior Member

سلام من الان سال دوم طراحی لباس تو ایران هستم و میخوام برای ارشد بورسیه بگیرم ومیخوام بدونم که باید چه کارهایی رو باید انجام بدم که بتونم بورسیه بگیرم؟

سلام
    من کارشناسی طراحی پارچه و لباس خوندم. در حال ترجمه ریز نمراتم هستم و با توجه به ترجمه متفاوتی که از رشته و دروسش می شه خواستم از کسی که قبلا این کار و انجام داده کمک بگیرم.
    دارالترجمه ای که مدرکم رو ترجمه کرده معادل اون رو نوشته Fabric & Garment Design
    دارالترجمه بعدی ای که در حال ترجمه ریز نمراتم هست این ترجمه رو استفاده کرده: Textile and Costume Design
    و خودم اگر بخوام انتخاب کنم به نظرم بهتره بگم Fashion & Textile Design
    که البته نمی دونم وزارت علوم معادل فشن و قبول می کنه یا نه
    و یه مشکل دیگه
    اکثر واحد های ما با پیشوند کارگاه ارایه می شدند. مثل کارگاه طراحی پایه. کارگاه دوخت و ... و در ترجمه برای همه ی این ها از لغت Workshop استفاده شده که احساس خوبی ندارم. فکر می کنم کارگاه سطح پایین تر از کلاس درس هستند.
    منتظر راهنمایی کسی که تجربه بیشتری داره هستم

دوست عزیز من هم فارغ التحصیل طراحی پارچه و لباس بودم ... و وسواس شما رو درک می کنم چون خودم هم همین نگرانی ها رو داشتم برای من ترجمه کرده بودند textile and clothes design و هر جا به یه شکلی ترجمه شده بود و خدا رو شکر هیچ مشکلی پیش نیومد برام و پذیرش گرفتم....شما هم اصلا نگران نباشید

Junior Member

با سلام.من دارم کلاسهای طراحی لباس جهاد دانشگاهی رو میگذرونم مدتش تقریبا دوساله و مثل دانشگاه ترمیک هست و مدرکش تحت دانشگاه تهران ارائه میشه میخواستم بدونم میتونم از طریق این اقدام کنم؟آیا اصلا ارزشی داره؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مهماری

پیش فرض راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

با سلام .. اطلاعاتی در مورد رشته طراحی لباس می خواستم... در مقطع دکترا یا فوق لیسانس در استرلیا، امریکا و کانادا.. و اینکه این رشته از زیر شاخه های هنر هست؟
    ویرایش توسط Olympia : April 6th, 2013 در ساعت 10:44 PM دلیل: تغییر عنوان پست به عنوان تاپیک کنونی

نقل قول نوشته اصلی توسط smn_avr نمایش پست ها
    با سلام .. اطلاعاتی در مورد رشته طراحی لباس می خواستم... در مقطع دکترا یا فوق لیسانس در استرلیا، امریکا و کانادا.. و اینکه این رشته از زیر شاخه های هنر هست؟
    بله هست....با یه سرچ توی گوگل راحت میتونیداین دانشگاه ها رو پیدا کنید.