صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 94

موضوع: راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

با سلام
    همسرم 28 ساله لیسانس ادبیات فرانسه دانشگاه علوم وتحقیقات تهران با معدل 14.67 و ایلتس 6.5 هست
    قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا در رشته ی fashion رو داره ولی هیچ سابقه کاری در این زمینه نداره
    ایا fashion شاخه ای داره که در ایران تدریس نشه
    میخوام این دلیل رو برا سفارت بیارم که امکان ادامه تحصیل در این رشته در ایران وجود نداره
    اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

Junior Member BLANCH آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    با سلام
    همسرم 28 ساله لیسانس ادبیات فرانسه دانشگاه علوم وتحقیقات تهران با معدل 14.67 و ایلتس 6.5 هست
    قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا در رشته ی fashion رو داره ولی هیچ سابقه کاری در این زمینه نداره
    ایا fashion شاخه ای داره که در ایران تدریس نشه
    میخوام این دلیل رو برا سفارت بیارم که امکان ادامه تحصیل در این رشته در ایران وجود نداره
    اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
    همسرتون قصد دارن برای چه مقطعی اقدام کنند؟
    اکثر سر فصل ها ی رشته ی فَشن کشورهای دیگه با رشته ی طراجی لباس ما یکیست.
    شنیده ها هم حاکی اینه که تا سال دیگه می خوان این رشته رو در مقطع فوق لیسانس هم برگذار کنند.
    اگه سریعتر اقدام کنید می تونید ادعا کنید که این رشته فقط دز مقطع لیسانس پذیرش داره.
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BLANCH نمایش پست ها
    همسرتون قصد دارن برای چه مقطعی اقدام کنند؟ اکثر سر فصل ها ی رشته ی فَشن کشورهای دیگه با رشته ی طراجی لباس ما یکیست. شنیده ها هم حاکی اینه که تا سال دیگه می خوان این رشته رو در مقطع فوق لیسانس هم برگذار کنند. اگه سریعتر اقدام کنید می تونید ادعا کنید که این رشته فقط دز مقطع لیسانس پذیرش داره.
    قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو داره ایا زیرمجموعه ای در رشته ای fashion هست چون اگر دقیقا همین رشته رو انتخاب کنیم سفارت ایراد میگیره که چرا در مقطع کارشناسی زبان خوندی؟چرا طراحی لباس نخوندی؟ میخوایم حساب شده عمل کنیم با تشکر فراوان

Junior Member BLANCH آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد رو داره ایا زیرمجموعه ای در رشته ای fashion هست چون اگر دقیقا همین رشته رو انتخاب کنیم سفارت ایراد میگیره که چرا در مقطع کارشناسی زبان خوندی؟چرا طراحی لباس نخوندی؟ میخوایم حساب شده عمل کنیم با تشکر فراوان
    شما همچین ادعایی نمی تونید بکنید چون حداقل در مقطع لیسانس، همه ی گرایش ها (چاپ پارچه، طراحی و دوخت) در ایران تدریس میشه!
    در مورد سفارت مطمئنید؟! دوستان زیادی بودند که رشته ی لیسانس و فوق لیسانسشون مرتبط نبوده ولی العان در کشور مقصد مشغول تحصیل هستند.
    چیزی که در تمامی رشته های هنری مهمه داشتن پرتفلیوی خوب است که در صورت وجودش بعید می دونم مشکلی داشته باشید.
    موفق باشید. : )
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

Junior Member

سلام دوستان من رشتم خیاطی و طراحی لباس شب و عروس هست
    میخوام اقدام کنم برای المان لطفا راهنماییم کنید در مورد هزینه ها
    که کدوم شهر بهتر برای اینده این شغل مثلا برلین یا مونیخ.....
    هزینه ها چجوریه و مدرک فنی و حرفه ای دارم

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

سلام

از بچه هایی که می خوان طراحی مد ، لباس یا فشن بخونن خواهشمندم اگه دانشگاهی پیدا کردین اعلام کنین

سپاااااس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Shahrood University

سلام به همگی. منم شرایطم شبیه دوستمون اسکاره. یعنی رشته ام آی تی بوده. به طراحی لباس علاقه دارم و گاهی هم لباسایی طراحی می کنم و می دوزم. اما هیچ دوره ای رو به صورت حرفه ای نرفتم. میخواستم بپرسم که برای اینکه بتونم لباسایی که طراحی می کنمو خودم دوخت بکنم چه دوره هایی برم بهتره و اینکه آیا مدرک فنی حرفه ای کمکی به ارتقا رزومه آدم می کنه یا نه؟؟ مرسی واقعا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Shahrood University

چرا هیچکس جواب منو نمیده ؟؟؟؟؟ شاید سوالمو بد پرسیدم. من هیچ سابقه آکادمیکی تو زمینه هنر ندارم . به خاطر علاقه خیلی زیاد و استعدادی که دارم می خوام تو رشته طراحی لباس ادامه تحصیل بدم. اصل سوال من اینه که : کسی با شرایط من چه دوره هایی باید بره و چه مهارتهایی باید کسب کنه تا بتونه از استعدادش برای پذیرش تو رشته طراحی لباس استفاده کنه و چه مدارکی می تونن به من کمک کنن.؟؟؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

وقتی این تاپیک رو ایجاد کردم قصد داشتم به کسانی کمک کنم که علاوه بر علاقه ی زیادی که به گرایشات مختلف Fashion and Textiles دارن، تجربه ای هم در رابطه با این رشته داشته باشن. دوستان عزیز، باید بدونید برای گرفتن پذیرش در مقاطع بالاتر از لیسانس، اگر رشته ی دوره ی کارشناسی تون چیزی غیر از Fashion and Textiles بوده، باید رزومه و پرتفلیوی خیلی خیلی قوی داشته باشید.
    تقریباً هیچ کدوم از دوستانی که به من پیام خصوصی میدن یا اینجا پست میذارن، نه مدرک زبان دارن و نه پرتفلیو. حتی یه جستجوی کوچیک توی گوگل هم نمی کنن که ببین اصلاً پرتفلیو چیه. به هر حال من در این تاپیک و تاپیک های دیگه کمی از پرتفلیو گفتم. به علاوه، شما باید یه رزومه ی پربار داشته باشید که تمام سالهای بعد از دبیرستانتون رو پوشش بده. داستان ننویسید فقط از فعالیتها و تحصیلتون بگید. اگر این رزومه رو تهیه کردید و دیدید چیز زیادی برای گفتن ندارید، از همین الان صرفنظر کنین و برید دنبال یه رشته ی دیگه. چون باید بتونین این "علاقه" تون رو ساپورت کنین.
    لطفاً دیگه در این تاپیک سوالات کلی مطرح نکنید. اگر واقعاً قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه رو دارید، مراحلی رو قبلاً خودتون طی کنین و هر جا به "مشکل" برخوردید اینجا سوال بپرسید و البته خودتون هم سوالات بقیه رو پاسخ بدید.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : apply در رشته industrial design

سلام دوستان
    من عکاسی خوندم والان تو 1 موسسه معتبر طراحی لباس و پارچه می خونم وکشور سويد رو انتخاب کردم .
    1)کسی میتونه در مورده دانشگاههایه Fashion design سوید راهنمایم کنه ؟؟؟
    2)پرتفلیو قوی که دارم میتونه از لحاظ مالی کمکم کنه ؟؟؟