صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 94

موضوع: راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

سلام دوستان! من سال سوم دبیرستان هستم و دارم برای کنکور هنر آماده می شم!
    علاقه ی زیادی به طراحی لباس دارم و قصد دارم ارشد را در لندن بخوانم! اما متاسفانه بودجه ی لازم را ندارم!! (احتمالا!!)
    اگر راهی برای تحصیل رایگان (یا نسبتا رایگان) سراغ دارین، ممنون می شم راهنماییم کنین!
    پ.ن : هر کاری که لازم باشه انجام می دم !! :دی

Junior Member

سلام من دانشجوی ترم ۶ طراحی پارچه از دانشگاه الزهرا هستم ! تا اینجای کار معدل کلم ۱۸.۷۰ ست و کار عملیم هم مورد قبول استادامه!
    می خواستم بدونم تو اروپا رشته ای اختصاصی برای طراحی و چاپ پارچه وجود داره?تا یک سال دیگه که درسم تموم شه و زبانمم به یه حد خوب برسونم احتمال بورسیه شدن با این معدل و دانشگاه رو دارم?
    از کی باید اقدام کنم که بلافاصله بعد اتمام لیسانس پذیرش بگیرم?

Junior Member

سلام. من امسال سال ِ آخر کارشناسی معماری هستم . میخواستم ببینم اگر پرتفلیو از کارهایی که در زمینه طراحی لباس انجام دادم درست کنم شانس پذیرش دارم با اینکه لیسانسم مرتبط به این رشته نیست؟ بیشتر برای فرانسه و ایتالیا هم قصد دارم اقدام کنم. چون زبان فرانسه بلدم و ایتالیایی هم قبلن خوندم و کلن خیلی مشکلی ندارم. یعنی اگه بخوام برم ایتالیا میتونم برم سریع برای امتحان زبانش خودمو آماده کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

نقل قول نوشته اصلی توسط bcz نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم ۶ طراحی پارچه از دانشگاه الزهرا هستم ! تا اینجای کار معدل کلم ۱۸.۷۰ ست و کار عملیم هم مورد قبول استادامه!
    می خواستم بدونم تو اروپا رشته ای اختصاصی برای طراحی و چاپ پارچه وجود داره?تا یک سال دیگه که درسم تموم شه و زبانمم به یه حد خوب برسونم احتمال بورسیه شدن با این معدل و دانشگاه رو دارم?
    از کی باید اقدام کنم که بلافاصله بعد اتمام لیسانس پذیرش بگیرم?
    سوالتون خیلی کلی بود. حداقل یه کمی توی سایت دانشگاههای سراسر دنیا جستجو کنین ببینین کجا با شرایط شما بیشتر جوره.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

نقل قول نوشته اصلی توسط eghlimaa نمایش پست ها
    سلام. من امسال سال ِ آخر کارشناسی معماری هستم . میخواستم ببینم اگر پرتفلیو از کارهایی که در زمینه طراحی لباس انجام دادم درست کنم شانس پذیرش دارم با اینکه لیسانسم مرتبط به این رشته نیست؟ بیشتر برای فرانسه و ایتالیا هم قصد دارم اقدام کنم. چون زبان فرانسه بلدم و ایتالیایی هم قبلن خوندم و کلن خیلی مشکلی ندارم. یعنی اگه بخوام برم ایتالیا میتونم برم سریع برای امتحان زبانش خودمو آماده کنم.
    لازم نیست مدرک لیسانستون چندان هم مرتبط باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی و تکنولوژی دوخت لباس

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه های هنر

سلام . اگه کسی اسم دانشگاه های هنری که رشته طراحی لباس (fashion design) رو میدونه لطف می کنه بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه های هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط arash157 نمایش پست ها
    28 سالمه لیسانس حسابداری دارم.اما علاقه شدیدی به رشته طراحی لباس دارم.متاسفاته تو ایران این رشته واسه آقایون پذیرش نداره.میشه راهنمایی کنید کدوم داشگاه و کشور هم ارزونه و هم با کیفیت.خدایی این رشته همه جا مظلوم واقع شده لطفا همکاری کنید.سپاس.
    سلام. اتفاقا تو ایران این رشته برای آقایون هست . من لیسانس طراحی و دوخت لباس دارم و سر کلاسامون آقایون هم حضور داشتند ولی مشکل اینجاست که بالاتر از لیسانس در ایران ندارن.من برای کره جنوبی تحقیق کردم و ظاهرا شرایطش بنسبت بقیه کشورا بهتره.خودم هم دارم برای کشورای اروپایی تحقیق میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram0181 نمایش پست ها
    سلام

از بچه هایی که می خوان طراحی مد ، لباس یا فشن بخونن خواهشمندم اگه دانشگاهی پیدا کردین اعلام کنین

سپاااااس
    سلام جناب . من بعد از کلی تحقیق دیدم دانشگاه بوسان در کره جنوبی با هزینه و شرایط خوبی داره. ولی هنوز دارم روی دانشگاههای اروپایی کار میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hizhan نمایش پست ها
    سلام به همگی. منم شرایطم شبیه دوستمون اسکاره. یعنی رشته ام آی تی بوده. به طراحی لباس علاقه دارم و گاهی هم لباسایی طراحی می کنم و می دوزم. اما هیچ دوره ای رو به صورت حرفه ای نرفتم. میخواستم بپرسم که برای اینکه بتونم لباسایی که طراحی می کنمو خودم دوخت بکنم چه دوره هایی برم بهتره و اینکه آیا مدرک فنی حرفه ای کمکی به ارتقا رزومه آدم می کنه یا نه؟؟ مرسی واقعا
    سلام.
    اگه نیتتون کار یاد گرفتنه بهتره توی مزون های شخصی دوزی کار کنید اونم نه هر مزونی
    یا این که میتونید به مجتمع فنی تهران ونک رجوع کنید دولتیه ولی تمام دوره های مورد نیاز رو داره
    اونجا یه دیپلم از دانشگاه کانادا میدن که توی گرفتن بورس و اپلای کمک میکنه
    بنظرم برید اونجا بهتره چون یه سال وقت می گیره ولی اگه برید به صورت آزاد بیش از یک سال وقت میگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hizhan نمایش پست ها
    چرا هیچکس جواب منو نمیده ؟؟؟؟؟ شاید سوالمو بد پرسیدم. من هیچ سابقه آکادمیکی تو زمینه هنر ندارم . به خاطر علاقه خیلی زیاد و استعدادی که دارم می خوام تو رشته طراحی لباس ادامه تحصیل بدم. اصل سوال من اینه که : کسی با شرایط من چه دوره هایی باید بره و چه مهارتهایی باید کسب کنه تا بتونه از استعدادش برای پذیرش تو رشته طراحی لباس استفاده کنه و چه مدارکی می تونن به من کمک کنن.؟؟؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه
    سلام.دوحالت داره
    برید کنکور شرکت کنید و برید دانشگاه. راهی که من رفتم
    راه دوم اینه که برید به صورت آزاد کلاسای بیرون شرکت کنید.
    راه اولی بهتره چون مدرک می دن
    دومی هم اگه بهتون حد اقل مدرک فنی حرفه ای رو میدن بد نیست