صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 94

موضوع: راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

نقل قول نوشته اصلی توسط Juniori نمایش پست ها
    سلام،من دانشجوي رشته ي مهندسي نساجي هستم.هيچ زمينه ي كاري اي تو طراحي لباس ندارم ولي علاوه بر طرح ها از نظر هايي مثل زبان يا بلد بودن يه رشته ي ورزشي خوبم.ايا امكانش هست كه تو رشته ي طراحي لباس apply بگيرم؟براي مقطع ارشد.
    سلام

معدل خوب / رزومه ( پورتفلیو)/ نمره زبان شرایط کافی برای پذیرشه . و اگر تو اینها عالی باشی حتما برای ارشد فاند میشه گرفت

بدرود

Junior Member

سلام.من دیپلم معماریم.برای ایتالیا رشته ی طراحی لباس میخوام اقدام کنم.حتما باید فوق دیپلم یا لیسانس بگیرم برای پذیرش؟رشته طراحی لباس برای اقایون تو ایران کدوم دانشگاه داره که بالا ذکر کردین داره(حالا باید دانشگاهی که برای اقایون هم طراحی لباس داره شرکت کنم)؟من دارم مجتمع فنی ونک میرم ایا مدرک ITD کانادای اونحارو بگیرم برای پذیرش کمک خواهد کرد؟از کجا باید شروع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lunnna نمایش پست ها
    سلام.من دیپلم معماریم.برای ایتالیا رشته ی طراحی لباس میخوام اقدام کنم.حتما باید فوق دیپلم یا لیسانس بگیرم برای پذیرش؟رشته طراحی لباس برای اقایون تو ایران کدوم دانشگاه داره که بالا ذکر کردین داره(حالا باید دانشگاهی که برای اقایون هم طراحی لباس داره شرکت کنم)؟من دارم مجتمع فنی ونک میرم ایا مدرک ITD کانادای اونحارو بگیرم برای پذیرش کمک خواهد کرد؟از کجا باید شروع کنم؟
    سلام

بر اساس کشور و دانشگاه زبانت رو مشخص کن و بخون / اگه مدرک اکادمیک داشته باشی موثر / دانشگاه آزاد یزد .دانشگاه تهران . علم و فرهنگ حتی رشته ارشد هم دارن/ رزومه خودت رو قوی کن و نمره زبانت رو بالا بیار

بدرود

Junior Member

سلام کسی اینجا هست که درباره دزره های بین المللی مجتمع فنی تهران اطلاغات داشته باشه؟ می خوام بدونم امکان ادامه تو دانشگاه های طرف قرار دادشون واقعا وج.د داره و اینکه مدرکش چقدر معتبره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط statira68 نمایش پست ها
    سلام کسی اینجا هست که درباره دزره های بین المللی مجتمع فنی تهران اطلاغات داشته باشه؟ می خوام بدونم امکان ادامه تو دانشگاه های طرف قرار دادشون واقعا وج.د داره و اینکه مدرکش چقدر معتبره ؟

سلام

گفته ها بالا و پایین داره . اما داشتنش بهتر از نداشتنشه

بدرود

Junior Member

سلام
    یه سوال مهم. لطفا کمک کنید. من می خوام از طریق بورس تو ایتالیا طراحی لباس و مد بخونم. اما از این سایت http://offf.miur.it/pubblico.php/ric...ow_form/p/miur که استفاده می کنم اون چیزی که می خوام اصلا نیست. یه سوال کلی توی رشته طراحی لباس و مد، خیاطی هم آموزش می دن؟ یا باید از قبل بلد باشیم؟ کلا چه جوریه؟ در ضمن من دیپلم ریاضی دارم و می خوام لیسانس طراحی لباس بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ma91 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال مهم. لطفا کمک کنید. من می خوام از طریق بورس تو ایتالیا طراحی لباس و مد بخونم. اما از این سایت http://offf.miur.it/pubblico.php/ric...ow_form/p/miur که استفاده می کنم اون چیزی که می خوام اصلا نیست. یه سوال کلی توی رشته طراحی لباس و مد، خیاطی هم آموزش می دن؟ یا باید از قبل بلد باشیم؟ کلا چه جوریه؟ در ضمن من دیپلم ریاضی دارم و می خوام لیسانس طراحی لباس بگیرم.

سلام

بله خیاطی هم آموزش میدن اما مختصر / برای طراحی لباس حتما نباید خیاطی بلد باشی اما اگه بدونی خیلی کمکت میکنه

بدرود

سلام كسي موفق شده فاند در امريكا بگيره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

سلام دوستان
    من ترم 3 ارشد مهندسی نساجی هستم و برای PhD مهندسی مواد اپلای کردم(ترجیحا ایالت کالیفرنیا)
    گرین کارت دارم و می خوام همزمان با درسم یه Certificate در چاپ روی پارچه یا نقاشی بگیرم
    من به صورت تئوری چاپ روی پارچه خوندم و با دستگاه ها تا حدی آشنام
    و 5 سال هم نقاشی می کردم
    کسی اطلاعی از این دوره ها داره که شرایط خاصی داره ، مدت زمانش چقدره یا هزینه اش چطوریه؟
    ممنون می شم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

سلام.با تشکر از سایت خوبتون.من لیسانس طراحی لباس دارم با معدل 16و مدرک ایلتس هم گرفتم.میخواستم دانشگاههایی که تو این رشته فاند میدن رو معرفی کنید و اینکه چطوری باید اقدام کنم تا موفق شم فاند بگیرم.چون واقعا دوست دارم درسمو ادامه بدمو از ایران برم.