صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 94

موضوع: راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

نقل قول نوشته اصلی توسط ma91 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال مهم. لطفا کمک کنید. من می خوام از طریق بورس تو ایتالیا طراحی لباس و مد بخونم. اما از این سایت http://offf.miur.it/pubblico.php/ric...ow_form/p/miur که استفاده می کنم اون چیزی که می خوام اصلا نیست. یه سوال کلی توی رشته طراحی لباس و مد، خیاطی هم آموزش می دن؟ یا باید از قبل بلد باشیم؟ کلا چه جوریه؟ در ضمن من دیپلم ریاضی دارم و می خوام لیسانس طراحی لباس بگیرم.

سلام

بله خیاطی هم آموزش میدن اما مختصر / برای طراحی لباس حتما نباید خیاطی بلد باشی اما اگه بدونی خیلی کمکت میکنه

بدرود

سلام كسي موفق شده فاند در امريكا بگيره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of Technology

سلام دوستان
    من ترم 3 ارشد مهندسی نساجی هستم و برای PhD مهندسی مواد اپلای کردم(ترجیحا ایالت کالیفرنیا)
    گرین کارت دارم و می خوام همزمان با درسم یه Certificate در چاپ روی پارچه یا نقاشی بگیرم
    من به صورت تئوری چاپ روی پارچه خوندم و با دستگاه ها تا حدی آشنام
    و 5 سال هم نقاشی می کردم
    کسی اطلاعی از این دوره ها داره که شرایط خاصی داره ، مدت زمانش چقدره یا هزینه اش چطوریه؟
    ممنون می شم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان Art & Design با یکديگر

سلام.با تشکر از سایت خوبتون.من لیسانس طراحی لباس دارم با معدل 16و مدرک ایلتس هم گرفتم.میخواستم دانشگاههایی که تو این رشته فاند میدن رو معرفی کنید و اینکه چطوری باید اقدام کنم تا موفق شم فاند بگیرم.چون واقعا دوست دارم درسمو ادامه بدمو از ایران برم.

Junior Member

دورۀ فوق لیسانس فرهنگ فشن (مُد) و مدیریت به زبان انگلیسی در دانشگاه بولونیا از امسال

از امسال ، یعنی سال تحصیلی 2015-2014 دوره فرهنگ و مدیریت مد دانشگاه بولونیا به طور بین المللی و به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد. شهریه این دوره همانند سایر دوره های دانشگاه بولونیا و در حدود 3300 یورو در سال خواهد بود که مثل بقیه گروه های تحصیلی امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی بعد از اخذ پذیرش وجود دارد.

منبع خبر:
    http://www.tkdanesh.com/NewsDetail.aspx?id=58
    http://corsi.unibo.it/magistralemoda...anagement.aspx

سلام. من میخوام واسه کارشناسی فشن دیزاین royal academy of art, the hague توی هلند اقدام کنم. هزینشم اگه کسی دوس داره بدونه واسه دانشجو های اینترنشنال سالی 4500 یورو هست و به انگلیسی تدریس میشه. اول اینکه کسی از این دانشگاه خبری داره؟ بعدم اینکه من الان قراره برم سوم معماری، پذیرش دانشگاه توی january هست. یعنی وسط سال تحصیلی! حالا من باید وسط سال اقدام کنم و بهشون بگم که تا اول july کارنامم میاد یا اینکه باید بذارم سال بعد که دیپلمم اومد اقدام کنم؟ و یه سوال دیگه. اصلاً از دوستان کسی میدونه آینده دانشجوهای اینترنشنال بعد از درس چی میشه؟ یعنی میتونن اونجا بمونن کار پیدا کنن؟ پیشاپیش از جواب هاتون ممنون!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تبریز هستم و در کلاسهای تافل شرکت کرده ام و وضعیت زبان انگلیسیم خوبه ولی مدرکی مرتبط با زبان انگلیسی ندارم و زبان ترکی استانبولی را هم بلدم میخوام برای رشته طراحی لباس از یک دانشگاه معتبر در ترکیه بورسیه بگیرم ولی متاسفانه رزومه ای که مرتبط با این رشته باشه ندارم و میخوام تا بهمن ماه تحصیلم را شروع کنم به نظر شما باید از چه طریقی اقدام کنم و برای مدت تحصیلم چقدر باید هزینه کنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaabnam نمایش پست ها
    من لیسانس معماری دارم ولی برا کارشناسی طراحی می خوام اقدام کنم از طرفی رزومه خوبی هم دارم .می تونم به بورس شدن امید داشته باشم؟
    ممنونم
    شبنم جون من هم معماری دارم میخونم لیسانس دانشگاه تهران.و میخوام برای ادامه برم فشن دیزایین بخونم.میشه اطلاعاتی که بدست اوردین رو به من هم بگید؟؟؟
    ویرایش توسط FanTasTic : September 12th, 2014 در ساعت 11:15 AM

سلام
    کارشناسی من نرم افزار و ارشد من مدیریت اجرایی است. به علت علاقه شدید من میخواهم از ابتدا در رشته طراحی مد (fashion design) تحصیل کنم. تقریباً با تمامی ابزار طراحی کار کردم. عکاسی به صورت حرفه ای انجام میدم (6 سال). طراحی لباس انجام دادم و نمونه کار زیاد دارم. به نرم افزار های گرافیکی هم مسلط هستم.( تدریس درس گرافیک کامپیوتر در دانشگاه به مدت 5 ترم ). لطفاً برای گرفتن بورسیه در رشته طراحی مُد از کانادا و یا آمریکا من رو راهنمایی کنید. با سپاس از تمامی دوستان.

سلام
    من كلاسهاى طراحي لباس جهاد دانشگاهي روگذروندم ، سابقه كار در اين رشته و portfolio طراحي نسبتا خوبي دارم و ielts 6.5 ، چند سوال دارم
    اول ، خياطي نميدونم ايا حتما دوره بگذرونم بعد اقدام كنم؟
    دوم ، براي چه دوره اي بهتره اقدام كنم ؟ bachelor ? Master? ٢ساله ؟
    سوم، رشته اصلي من پزشكي بوده ايا اين امتياز مثبتي حساب ميشه ؟ يا منفي؟
    چهارم ، امكان found گرفتن هست؟