صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 94

موضوع: راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس( Fashion Design)

سلام دوستان...من شنیدم که Cavandish college توی ایران شعبه داره.طرفای خیابون شریعتی که طراحی لباس هم جزو دوره هاشه که سه ساله س.میگن مدرکش معادل لیسانسه.میخواستم بدونم کسی ازش اطلاعاتی داره؟و اینکه واقعن مدرکش معادل لیسانسه و میشه برای تحصیل در خارج از ایران در مقطع فوق مورد استفاده قرار بگیره؟ممنون از پاسخ گوییتون...

Junior Member FatemeArtistic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fashion & Textile Design - Dr.Shariati technical university

سلام و سپاس از سایت خوب و همه دوستانی ک پاسخگو سوالات هستن
    من کارشناسی طراحی پارچه و لباس دارم از دانشگاه دولتی شریعتی تهران با معدل 18.10 و نمره پایانامه 19.5 ک موضوعشم بومیه و میتونه مورد توجه واقع بشه.میخوام برای ارشد بورسیه بگیرم و ترم بعد یعنی 2015 تحصیلات ارشد همین رشته رو خارج از کشور ادامه بدم. اما مدرک زبان ندارم و اینطور ک از صفحه های قبل متوجه شدم برای دانشگاه های اروپا و امریکا باید نمره آلس داشته باشم ک ندارم و گرفتنش هم فکر کنم 1سال طول میکشه تا مدرک بدن. من سوالمو تو قسمت های دیگه مطرح کردم اما کسی کامل جوابمو نداد. بنابر چیزهایی ک گفتم و با توجه ب مدرک زبانی ک ندارم قصد دارم بورسیه ارشد از ترکیه رو بگیرم چون مثه اینکه مدرک زبان نمیخوان و خودشون 1سال دوره رایگان زبان برگزار میکنن اما میخوام بدونم شرایطی ک شانسمو برای گرفتن بورسیه بالا میبره چی هستن؟ با توجه ب اینکه تا ترم بعد 6-7 ماه مونده آیا داشتن مدرک زبان شانس رو بالا میبره ک برم و تهیه کنم؟ و چه مدرکی؟ تافل یا آلس یا تومر؟ و اینکه بلد بودن زبان ترکی برای تحصیل در ترکیه کافیه یا انگلیسی هم باید قوی باشه؟ داشتن مقاله و برگزاری سمینارو نمایشگاه و .. ضرورت داره واسه دریافت بورسیه؟
    ممنون میشم پاسخگوی سوالام باشید. سپاس

Junior Member

سلام دوستان، من دیپلمم ریاضی بوده و بعد از اون مترجمی زبان انگلیسی رو برای کارشناسی تو دانشگاه شروع کردم و در حال حاضر ترم ششم. همچنین دوره خیاطی رو هم گذرونم و میتونم لباس بدوزم. و مدرک فنی و حرفه ای دارم. از طرفی به طراحی لباس خیلی علاقه دارم و یک ترمی هست که کلاس های چهاد دانشگاهی رو برای طراحی لباس میرم. میخواستم ببینم مدرک جهاد دانشگاهی معتبر هست که به واسطه ش برای ارشد طراحی لباس تو آمریکا اپلای کنم؟ در حال حاضر دارم سخت روی طراحی هام کار میکنم. و تا اواسط سال دیگه کلاسم تموم میشه. یعنی امکان داره که بورس بهم بدن اگه طراحام قوی باشه؟ و اینکه آیا اصلا جهاد دانشگاهی خوبه؟ یا مجتمع فنی بهتره برای مدرک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی لباس دانشگاه الزهرا

سلام من از مهر دانشجوی کارشناسی طراحی لباس الزهرا هستم و میخوام در عرض کمتر از 4 سال تمومش کنم و برای ارشد برم خارج از کشور. کسی میتونه برای این مسیر راهنماییم کنه که چه کارهایی رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟

Junior Member

من دیپلم طراحی و دوخت از هنرستان دارم , مدرک پیش دانشگاهی هنر رو هم دارم , چطوری میتونم اقدام کنم برای دانشگاههای خارج از کشور ؟ به نظرتون دوره های مقدماتی پیشرفته طراحی و لباسو تو ایران بگذرونم , هرجا یه مدرکی میده مجتمع فنی خوبه؟ واقعا گیج شدم لطفا راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    من لیسانس روانشناسی دارم، تازه فارغ التحصیل شدم. به خاطر علاقه م تصمیم دارم توی رشته ی طراحی لباس ادامه بدم، یه دوره ی خیاطی فنی و حرفه ای دارم میگذرونم، زبان انگلیسیم خوبه و کمی هم فرانسوی بلدم، اما هزینه ی زیادی نمی تونم بکنم، اگه میشه دانشگاهایی که از نظر شهریه مناسب هستن یا کمک هزینه به دانشجوی خارجی میدن رو معرفی کنید،

Junior Member

سلام سال نو به همه تبريک ميگم تازه عضو گروه شدم يسري از سوالات خوندم تقريبا به ج رسيدم فقط يه سوال داشتم من کارداني اي تي دارم ميخام کارداني به کارشناسي طراحي لباس بخونم آيا بايد آزمون عملي بدم ؟ اصلا ميتونم شرکت کنم؟ و اينکه کنکور بدم برم دانشگاه بهتره يا مجتمع فني دوره آزاد بگذرزونم ضمنا شهرستان زندگي ميکنم .تشکر از راهنماييتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی پارچه ولباس-دانشگاه هنرتهران

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پذیرش در رشته طراحی پارچه و لباس

سلام دوستان.آیا کسی میدونه درمقطع دکترا کدوم دانشگاهها وکدوم کشورها بورسیه میکنه(دررشته طراحی پارجه ولباس).چون من نمیخوام هیچ هزینه ای پرداخت کنم.مرسی

Junior Member

سلام
    من 31 سال ذازم و متاهل هستم همچنین کارذانی طراحی وذوخت دارم
    سیزده سال سایقه در رشته دوخت و طراحی دارم که سه سالش با بیمه هستش
    میخوام از طریق این رشته مهاجرت کنم و اگه بتونم اقامت بگیرم
    میخواستم ببینم میتونم ویزای کار بگیرم یا باید حتما ویزای تحصیل بگیرم
    اگه برای هر کدوم بخوام اقدام کنم چطور باید اینکار رو بکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delmajid نمایش پست ها
    سلام
    من 31 سال ذازم و متاهل هستم همچنین کارذانی طراحی وذوخت دارم
    سیزده سال سایقه در رشته دوخت و طراحی دارم که سه سالش با بیمه هستش
    میخوام از طریق این رشته مهاجرت کنم و اگه بتونم اقامت بگیرم
    میخواستم ببینم میتونم ویزای کار بگیرم یا باید حتما ویزای تحصیل بگیرم
    اگه برای هر کدوم بخوام اقدام کنم چطور باید اینکار رو بکنم
    کسی نیست به من کمک کنه؟